En Çok Aldatan Burçlar!

Sadakatin mumla arandığı ilişkilerin endişe kaynağıdır aldatılma korkusu! Hemen tek gecelik ilişkiler gelmesin akla! Aldatmanın türlüsünü görmek mümkün insanlar aleminde. Bir bakışa aldanıp gözleriyle aldatan, flörtü bol tutup konuşarak egosunu dolduran, cilvesini eksik etmeyen de aldatmaya dahildir kimi zaman. Önemli olan bazen gönül kaymasıyken, enerji fazlasıdır kimi zaman kabına sığmayan! Konu aldatma olunca “Babana bile güvenmeyeceksin!” derler ya, biz de ihtimaller dahilinde burçların en çok aldatanlarını listeliyoruz!

1 – Koç

Zodyak’lıları solda sıfır bırakır Koç aldatma maratonunda. Buldu mu kaçırmaz, heyecan çağırırken yana yana “bu defa olmaz” deyip, işe güce koyulmaz. Her şeye yeter enerjisi aynı anda! Esas olan aksiyon yaşamaktır Koç için! Küçük kaçamağı yakalanınca hiç de rahatsız olmaz, büyük reaksiyonlara anlam da veremez! “Ne var ki! Öylesine bir şeydi! Unuttum gitti bile! Konuşmaya değmez!” demekte de hiçbir sakınca görmez. Koç’un aldatması yeni bir tür spor deneyimlemek, ansızın yaşadığı bir heyecanla gününü şenlendirmekten öteye geçmez. Yaşayacağı bu küçük macera, duygusal bir devamlılık yaratmayacağı için tereddütsüz başlar yeni bir deneyim yaşamaya!

2 – İkizler

Restorandaki garsonla, uçaktaki hostesle, mağazadaki kabin görevlisiyle hemen flörte soyunur İkizler. Şeytan tüyüyle gezer, keyfi de yerindeyse bir ona güler, bir diğerine göz süzer! Tatlı bir motivasyon kaynağıdır bu İkizler için! Egosu minik minik gıdıklanır, tatlı tatlı okşanır! Sözde aldatır İkizler! Fazla beklentileri yoktur flörtlerinden. Fazlaca zeki, konuşması da büyülüyse malum kişinin, o zaman iş değişir, özgür bir bireydir sonuçta İkizler, uçuşuverir!

3 – Akrep

Herkesin zirvede görmeyi umduğu, cinsellik denince tüm parmakların doğrulduğu Akrep, sessiz ve derinden aldatır. Gizli kapaklı olan her şeye karşı geliştirdiği karşı koyulmaz merak, onu kimselere çaktırmadan gizli fanteziler yaşamaya, tutkularına kapılıp savrulmaya iter! Uçların insanıdır Akrep ya benimsin ya kimsenin felsefesinin öcülerindendir ? Duygusal bağı en kuvvetli, aidiyeti zirveyi görendir aslında ama işler yolunda gitmez, merakı solarsa da duygu muygu tanımaz! O yüzden ipi göğüsleyemese de karanlık tarafa geçmeye yatkınlığı ile zirveyi zorlar!  Söylemeden de geçmeyelim, bir de intikam için aldatır Akrep!

4 – Terazi

Hava gruplarının aldatmak için geliştirdikleri bir fren sistemleri yoktur. Malumunuz hava duvardan geçer, her delikten girer, uçuşur gider! Terazi de hava olmanın hakkını verir, flörtleri arasında dört döner! Fazla ilgisizliğe gelmez, boylu poslu, güzel veya yakışıklı birini görürse “Benim başım bağlı” deyip selamını esirgemez! Gözüne hoş görünen, kalbini niçin doldurmasın ki? Kararsızdır Terazi, hayır demeyi pek bilmez, kolayca kimseleri reddedemez! E yalnız zaten kalamaz! Ufak tefek kaçamaklardan ne çıkar üstelik? Zaten kararı da kesin değildir. Evlenmedi ya canım! Kaçırılır mı şimdi bu Tanrı’nın özene bezene yarattığı, heykel gibi kişi!

5 – Balık

Şahsa değil aşka aşıktır Balık. Burnunun dibindeki Leyla’yı görmeyen, görse de tanımayan, kendini öncelikle çöllere vuran, aşkı soyut düşlerinde yaşayan Mecnundur Balık! Kin tutmayışı takdire şayan olsa da çabuk unutuşu problem yaratır bazı zamanlarda. Ve hülyalara dalıp ideal aşkına rastladığını sandığı anda, sevgilisini bir anda unutup kısa bir düş görmemesi için hiçbir sebep yoktur. Ne duygusal bir birleşmedir bu ne vicdanını zorlayan bir hata, yaptığı aşka dalıp gitmektir yalnızca!

6 – Yay

“Söz mü verdi? Sonsuza dek sürecek yeminleri mi etti? Senden başkasına bakan gözüm çıksın mı dedi? Hiçbirini yapmadı! Tutamayacağı sözler vermek, duygusal bağlılık geliştirmek, ömrünü tek bir kişiyle geçirip aşkta destan yazmak gibi bir iddiası yoktur Yay’ın! Merakının peşinden gitmek için kimseye ihtiyacı da yoktur! Aldatmayı abartıp, iki eşliliğe yatkınlık göstermez!  Zodyak’ın en gözü kara enerjiklerindendir bir de yerinde duramaz! Hal böyle olunca, bir yandan dünyayı gezer, bir yandan yaşadığı küçük heyecanları aldatmaktan saymaz!

7 – Aslan

Geldik krallar gibi yaşayan, herkesin gözü bende olsun iddiasını taşıyan, gösterişli olmak konusunda elini hiç korkak alıştırmayan karizmatik Aslan’lara! Milyon kişi ister bir kişi alır mı dersiniz? Aslan ilginin bol olduğu yöne büküverir dümenini! Ne yapsın, o daha çok istiyor demek, egosu orada tıka basa doymasın mı? Dünyanın başrolü olmuş Aslan ilişkilerde figüran olmayı kabul eder mi? “Üç yıl oldu, cicim ayları geride kaldı, yaşımız da aldı başını kemale erdi.” deyip, eleğini asarsa sevgili, Aslan buluverir başrol olacağı bir dizi!

8- Kova

Geleneksel dayatmalara, kilit altında asırlarca varlığını sürdüren dokunulmaz dogmalara isyan bayrağını çeker Kova! Klasik ilişkilerin öğrenilmiş çaresizlikleri içinde, özgürlüğünü kimselerin eline teslim etmez, yükte ve duyguda ağır sözler vermez. Zaten sevgilisini arkadaşlarından pek ayırmaz! Kalabalık bir arkadaş grubu vardır Kova’nın! Öyle bir iki kişiyle çevre yapmaz! E sevgilinin de arkadaştan farkı yok madem, alternatiflere gözünü kapayıp, kulağını tıkamaz! Tanıştığı marjinal birine aniden çark etmemek için kendini tutmaz!

9 – Oğlak

Oğlak kesin aldatır desek taş oluruz, aldatmaz desek nemize lazım bir bakarsınız yalancı çıkarız! Tamamen koşullara bağlıdır Oğlak’ın ilişkide takınacağı tavır. Yaşadığı ilişkiden beklediğini bulamadıysa, sahip olduğu başarılar ve istekleri için yeteri kadar motive olamıyor, bir türlü bu yeni düzene de ayak uyduramıyorsa! Birkaç defa da eş dost yanında mahcup olduysa. Savulun! Oğlak kırar zincirlerini, itibar sahibi birine açar kalbini!

10 – Yengeç

Listemizin sonlarına gelirken, aldatma potansiyellerinin oldukça düştüğünü belirtelim. Tabi duygulara kefil olmak olmaz, bin bir türlü hali olan dünya, insanı kolay şaşırtmaz. Yengeç ait olduğu, sevgi dolu bir ilişkiyi kolay kolay riske atmaz! Ama şefkat kıtlığı, sevgi yoksunluğu, gelecek kaygısı yaşıyorsa, ona da Yengeç dayanmaz! Evlilik hayalleri kuran, bir ailenin sorumluluğunu alacak güçte olup Yengeç’in hayranlığını kazanan biri, gönlünü çeliverir! Ama Yengeç heyecan olsun diye aldatmaya kalkmaz!

11 – Başak

Artık ölse aldatmazlar diyarına ufak ufak giriş yapmış bulunuyoruz. Başak var olan sevgilisini kabullenip, bir ilişki başlatana dek kılı kırk yarmış, süzgeçlerin en sıklarıyla ne testler yapmıştır. Takıntılı ve eleştireldir Başak! Güç bela beğenip kalbine soktuğu, gitgide de alıştığı sevgilisini hiç riske edip, kendine göre kusurlular diyarında kaygılarını artıramaz. Zaten aldatmaz da velev ki mükemmelin dik alasına denk geldi, bir bakışta da vuruldu gitti! Maceraya hiç gerek duymaz, öncelikle ayrılmadan hiç başkalarına varmaz!

12- Boğa

Fazla çamaşır suyuna maruz kalıp zehirlenmedi, doğalgaz sızıntısını fark etmeyip kafayı bulduysa ayrı, aksi halde aldatmaz Boğa! Direne direne kazanır, ilişkisini ebediyete taşır! Zaten sevmediği, kabullenemediği, kafasındaki soru işaretlerini bir türlü gideremediği bir ilişkide var olmaz. Heyecan olsun diye mi? Koşturmaya, türlü konuyla uğraşmaya, heyecandan kalbini dört nala koşturmaya hali de yoktur Boğa’nın, cesareti de! Aldatmaktan korktuğundan değil, konfor alanını bozmak istemediğinden, risk almayı düşünmediğinden aldatmaz Boğa! Diyeceksiniz ki sevgilisinden gönlü geçti, yeniden aşık oluverdi, ne yapsın? Sevgisi bittiyse ayrılır! Sabırlı olduğu kadar kararlıdır boğa!

Bir Yorum Bırakın
 1. bence birinci sırada boğa olmalı, çevrem kadın erkek boğalarla sarılı, aldatmayanını görmedim

 2. Birinci sirada Ikizler olmalıydı. Bir taneyle yetinmezler aynı anda kaç ilişki yurutuyordur kim bilir. Ne de güzel yalanlar söylerler sonra da duygu somurusuyle size kendinizi suçlu hissettirirler. Ve zamanla kisiliksizlesirsiniz. Bütün yaptığı rezillikleri siz yapıyormuş gibi anlatır etrafa. Taktir etmez asla. Yalnizlastiginizla kalırsınız. Dert sahibi yaparlar. Allah uzak etsin şerlerinden ikizler burcunun.
  Boğa ve oğlak en sadık burc. Her zaman kadınının arkasında sadık burçlar. Toprak grubu ne de olsa. Huzuru soluklarsınız kıymetlerini bilin. Boğa ve oğlak erkegini asla üzmeyin

 3. Koç gönülden bağlıysa dünyanın en sadık insanıdır , kendimden biliyorum , 2 senelik sevgilim var ve bir kez olsun başka bir kızın eline dokunmadım , önüme ne kızlar geldi , resmen benimle yatmak için uğraşanlar oldu ama hiçbir şekilde karşılık vermedim , 10 erkekten 8’inin yok diyemeyeceği şeylere yok dedim , sevdiğim yokken sert bakışlıyım , sevgilim varken kediye dönüyorum bu bir gerçek . Koçlar hakkında çok yüzeysel yorum yapılmış . Koç eğer severse ve sizden ilgi görürse tek beklentisi sizin sevginiz olur .

 4. Akrep burcuyum ama gercekden seversem sadakatimle dudak ucuklatr sevdigime yol olurum ikizler ewt bi taneyle ytinmez boga ve oglaklarda hayatta yanlis olmz fakat boga erkrleri goz banyosu yapnaya bayilirlar

 5. Herkes birseylere itiraz edip durmuş yok seversem kimseye bakmam bilmem ne ee arkadaş herkes severse kimseye bakmaz zaten bu o burcun hiç aldatmayacagini mı gösterir 😏

 6. Herkes birseylere itiraz edip durmuş yok seversem kimseye bakmam bilmem ne ee arkadaş herkes severse kimseye bakmaz zaten bu o burcun hiç aldatmayacagini mı gösterir 😏

 7. Birinci sıra boğadan başkası olamaz. ikinci şüphesiz ikizler sonra Koç olabilir akrep için yorumlar doğru ama sırası yanlış bence. sevince paronayak derece de sever ve sevdiğine sadakatiyle bilinir haketmese de sever. Herşeyi verir hep kendinden verir

 8. İkizlere aldatır diyenin,sevgilisi boynuz taksın..Her aykırı durumun faturasını ikizlere kesmeyin.

 9. Gayet doğru bir sıralama olmuş, boğa gayet sadıktır arkadaşlar. Bu bir net. Koç vs için herkes herkese uymayacaktır herhalde illa ki istisnalar olur adamlar genele bakarak yapıyorlar bu sıralamayı. Ateş grubu Koç ve aslan aldatmaya yatkındır hele hava grupları özellikle ikizler ama terazi vs de aldatır gayet. Balık ama benim için deneyimlerime göre balık da cidden üst sıralara yerleşebilir. Akrep cinsel anlamda birinci burç olduğunden aldatadabiliyor gayet tam olarak sevmezse.

 10. Ben bir yengeçim_ Başımdan üç ilişki geçti, biri ayrıldığım eşim_diğeri boşluğumda tutunduğumu sandığım bir el_sonuncusuda’ can çekişirken’ aldanışım oldu_
  Hepside___ B A Ş A K___ Burcuydu_

 11. Başımdan üç ilişki geçti_biri ayrıldığım eşim diğeri boşluğumda tutunduğumu sandığım uçurum_diğeride can çekişirken kurtulduğumu sandığım sonum_
  Hepside__B A Ş A K__ ve ben onlara sevgi verdiğim için öldürüldüm_
  (Bir yengeç)

 12. Bir balık derki : ve aşk ikikez geldiğinde ikikez yalan söylediğinde bir daha sevmemeye yemin ettik böylesi adilaneydi bize ve aşkın kendisine ..

 13. İkizler burcu zeki alıngan dürüst sevdimi ölümüne giden bir burctur yalnış yapanı affetmez. Kararlı. Cok eleştiri alıyor cok yalnış cabuk degişirmiş miş alakası yok bir ikizler olarak kendimi ıyi biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir