Eli İşte Gözü Oynaşta Olan Burçlar!

Vardır sizin de çevrenizde böyle kişiler. Bıyık altından göz süzenler, çaktırmadan gerdan kesenler. E tabii ince iş üstündeler. Sanıyoruz milli çapkın olma niyetindeler. Fakat önce ellerindekini bitirmeliler değil mi? İlk olarak avlarının kokusunu alırlar, sonra ufaktan ufağa bakışlarıyla konuşurlar. Uygun zaman geldiğinde hafiften ayaklanır, avlarını göz hapsine alır, ellerindeki okları kalplerine saplarlar.

En iyisi yine basit bir hikayeyle örnekleyelim. Fırlama, mahallede köşe başlarında takılan yakışıklı bir delikanlımız şöyle dursun. Kaşı gözü kara, saçları briyantinli, üstünde beyaz gömleği, altında blue jean’i olsun. Babasının aynı semtte bulunan küçük dükkanında çalışadursun. E tabii bütün kızlar delikanlıya hasta; birinin aklı yatakta, ötekinin evlilik sandalında. Mahallemizin kazanovası durur mu hiç? Aklı fikri onda bunda, uçana kaçana mektup atmakta, derin derin bakışlar fırlatıp gönlünü eğlendirecek bir meşgale aramakta. Anlayacağınız o ki eli işte gözü fazlasıyla oynaşta!

Tam olarak kimden bahsettiğimizi idrak ettiysek gelelim bu arkadaşların burçlarına. Elindeki iletişim gücünü sonuna kadar kullanabilen, bu sayede flört kapılarını sonuna kadar arayabilen İkizler, yerinde duramaz, kesin çizgilerden hoşlanmaz. Potansiyel adayları yakın markaja alır, bir yandan da elindeki işi bitirmeye çalışır. Tabii ne kadar başarılı olur, orası tartışılır. Macera peşinde koşan, bağlanmaktan kaçan girişken Yaylar ise flört işlerini biraz abartır, mahalledeki tüm kızlara çekinmeden açık kapı bırakır.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir