Dünyayı Değiştirmek İçin Doğan 3 Devrimci Burç!

Hayata neden geldin? Alaaddin lambasından çıksa neler dilerdin? Yoksa 3 dilek yetmez, elinde bir sihirli değnek olsun mu isterdin? Belki de dünyayı değiştirmek için kendi kendine yetebilen birisin. Acaba farkında mı değilsin? Burcunun özelliklerini derinlemesine biliyor musun? En başta kendine yeterince güveniyor, güçlüklere karşı dimdik durabiliyor musun? İşte dünyayı değiştirmek için doğan 3 devrimci burç!

Kova!

Yeniliklerin öncüsü, değişimlerin bir numaralı savunucusu! Tam bir potansiyel devrimci, Kova burcu! Geleneksel olan her şeye kafa tutabilen, hep daha iyisini temenni eden bir insan evladı! Fark yaratmak onun kanında var. Ne bir asaya ne de başka bir şeye ihtiyaç duyar. Çünkü onun için her şey ilk önce fikirlerde başlar. Kafasına koyduğunu yapar, daha yaşanılabilir bir dünya için köklü değişiklikler yapar!

Akrep!

Anka kuşuyla özdeşleştirilmiş bir burcun değişime kapalı olmasından söz edebilir miyiz? Hayır, edemeyiz. Akrep burcu kararlılığı diye bir şey var hayatta! Uçlarda dolaşan, sınırları zorlayan bir karakter. Stratejik davranan bir beyin ve yaptığı her şeye tutkuyla bağlanan bir kalp! Sanıyoruz, çığır açmak, insanlık adına büyük adımlar atmak için her şeye sahipler. Güçlerini göstermekten hiç çekinmezler!

Koç!

Sımsıkı taş gibi dimdik dimdik! Koçların hayat mottosunu oluşturabilir bu sözler. Çünkü oldukça cesur, bir o kadar da mücadeleciler! Kolay kolay pes etmez, yenilikçi düşüncesinden asla vazgeçmez! Aklına estiğini yapar, hayallerinin peşinden koşar. Bazen büyük bir girişimci bazen güçlü bir öncüyü oynar! Uğruna savaşacak bir amaç arar, otoriter tavrını ortaya koyar! Değişimin temellerini kendi elleriyle atar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.