Dünyanın En Özel Adası Hangi Burcun Tatil Rotası?

Coco Plum Adası, Orta Amerika’da bulunan Belize ülkesi sularında konumlanmış özel bir ada. 21 yaşından küçüklerin giremediği Coco Plum’a haftada sadece 48 ziyaretçi kabul ediliyor. Ve bu kişilerin her birinin 6 bin doları gözden çıkarması gerekiyor. İş para vermekle bitiyor sanıyorsan tabii ki yanılıyorsun. Önce başvuru yapıp uzunca bir süre beklemen de gerekiyor. Peki Belize’nin bu sakin ama farklı adası hangi burçlara hitap ediyor?

Önce adanın birkaç özelliğine değinelim. Sınırsız lüks ve özgürlük vadeden Coco Plum Adası’nda çıplak olarak dolaşabiliyor, hal böyle olunca çocuklu aileler kabul edilmiyor. Adada misafirlerin konakladığı özel evler birbirinden epey bir uzaklıkta yer alıyor. Dalış, dalış, yüzme, sörf gibi etkinlikler düzenleniyor, hem yerel hem de dünya mutfağından yemekler adada bulunan restoranda mideye inmeyi bekliyor. Tabii sınırsız içki de dahil olmak üzere hepsi belirtilen fiyatın içinde yer alıyor.

Biz gelelim burçlara! Coco Plum Adası, parmak uçlarına kadar özgürlüğü yaşamak isteyen, farklı kültürlere, deneyimlere açık Yaylar ve Kovaların tatil rotalarına eklemesi gereken bir yer. Bir yandan eğlenceli vakit geçirip bir yandan kafalarının estiğini yapabilirler. Ayrıca sakin bir ortam arayan, huzur denizine şnorkelle dalmak isteyen Boğalar, kalabalıktan uzak kendi hayal dünyalarında kaybolmak isteyen Balıklar ve başkasının gürültüsünü çekmek istemeyen, tatil konusunda en küçük detaya bile dikkat eden Başaklar için de alternatif kaçış noktası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.