Dünyanın En Güzel 3 Kadınının Burcu!

Güzellik göreceli bir kavramdır, insan sevdiğini güzel görür, önemli olan iç güzelliğidir. Bildiğiniz üzere güzellik üstüne söylenmiş binlerce söz lügatımızda bulunuyor. Kimi insan zevkler, renkler tartışılmaz diye atar yapıyor, kimisi popüler kültürün dayattığı güzellik ölçütlerini benimsiyor. Konunun ucu epeyce bir açık. Bu sefer pası Amerika’ya atıyor, “Top Beauty World” merkezli internet sitesinin belirlediği “dünyanın en güzel 100 kadınından” ilk üçünün burçlarını açıklıyoruz!

Gigi Hadid

O bir Victoria Secret meleği. Filistinli Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster’ın kızı. Bella ve Anwar’ın kardeşi, Zayn Malik’in uzatmalı sevgilisi. En son Amerikan Müzik Ödülleri’nde yaptığı Melania Trump taklidiyle gündeme geldi. Top Beauty Wold listesine ise 3. sıradan girdi. 23 Nisan 1995’te Los Angeles’te doğan Gigi Hadid Boğa burcu.

Miranda Kerr

Ve bir diğer Victoria Secret meleği daha! 2011’de baş manken olup podyumda 2,5 milyon dolarlık sütyeni giydiği günleri hatırlarsınız. En son modelliği bıraktığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Miranda Kerr şu sıralar mutlu bir evlilik hayatı sürüyor. Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile evli ve iki de çocuğu bulunuyor. 20 Nisan 1983 yılında Sidney’de dünyaya gelen Koç burcu ünlü model listede 2. sırada bulunuyor.

Alexandra Daddario

Geldik Top Beauty World listesinin birincisine! Amerikalı oyuncu Alexandra Daddario, 16 yaşından bu yana dizi ve film projelerinde yer alıyor. Ailesinin kökleri Çekoslovakya’ya, İrlanda’ya ve de İtalya’ya dayanıyor. 16 Mart 1986 yılında New York’ta ünlü aktristin burcu ise Balık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.