Düğününe Çağırmaman Gereken 3 Burcu Açıklıyoruz!

Yaz gelince düğünler, nişanlar, nikâhlar arka arkaya gerçekleşiyor tabii! Hepsi de kendi kavgalarıyla, kendi dramalarıyla, kendi tartışmalarıyla, kendi olaylarıyla gerçekleşiyor hem de. Senin de düğünün yaklaşıyorsa ya da yakın zamanda evlenmeyi düşünüyorsan bu yazı tam sana göre! Son derece eğlenceli bir düğün geçirmen için elimizden geleni yapacağız. Sana şimdi çok büyük bir iyilik yapacağız ve düğününe çağırmaman gereken burçları seninle paylaşacağız! Bu kişileri çağırmazsan düğününü kurtarırsın, bizden söylemesi. Artık hesap vakti geldiğinde “davetiyenizi biz gönderdik ama postada kaybolmuş herhalde” mi dersin “yaaa çok ani oldu, biz de beklemiyorduk, bir baktık her şey hazır” mı dersin “arkadaşlarımız bize sürpriz yapmış, her şeyi hazırlamışlar, biz bilmiyorduk” mu dersin yoksa “düğün mü ne düğünü ya çekirdek aileler arasında minik bir törendi” mi dersin o kadarını biz bilemeyiz. Eh, hadi bakalım, hazırsan başlayalım!

Bir Saniye İçinde Minnoşluktan Ateş Topuna Dönüşebilen Koç Burçları

Canımız Koç burcu tanıdıklarımız eğlenceli oldukları kadar, agresif de olabiliyorlar. Tüm o coşkulu halleri birden bir toslama yarışına dönüşebiliyor. Bu nedenle düğün gibi bir ortamda, hele de alkol varsa ve alkolün dozu aşıldıysa karşısındakinin kim olduğuna bakmadan politik tartışmaya bile girebilir. Ona verilecek en ufak bir sert cevap, onu meydan okumaya ve kazanıp kazanmayacağı belli olmayan savaşlara girmeye iter. Cesareti yüzünden bundan kesinlikle korkmayacak olan Koç burcu olan dayının, kayınpederin ile tartışmaya girdiğini hem de bunun senin DÜĞÜN GÜNÜNDE gerçekleştiğini düşünebiliyor musun? ZODYAK KORUSUN!

Olduğu Yerde Duramayan, Oradan Oraya Atlayan İkizler Burçları

En yakın arkadaşın bir İkizler mi? Lütfen onu düğününe davet etme. Eğer onu düğününe davet ettiysen ve geleceğini bildirdiyse, senin de gelininin / damadının da tüm arkadaşları tehlike altında artık! Şıpsevdi İkizler burcunun “minik” çapkınlıkları başına iş açabilir. İlgisi çabuk dağılacağı için gecenin en “sosyalleşen” ismi seçilebilir. Düğününden 10 yıl sonra bile insanların bir araya gelip düğünündeki “arkadaşının” çapkınlık maceralarını konuşuyor olmasını istemezsin sanırım.

Her Türlü İlginin Odağı Aslan Burçları

Gelinin ya da damadın Aslan burcu bir arkadaşı varsa, altın kural onu düğüne davet etmemek ve her seferinde geçiştirmektir. Çünkü herkes bilir ki bir Aslan burcu bir düğüne katıldığında gelin de damat da artık odur. Eğlenceli Aslan burçları her ne kadar parti insanı olsalar da insanları ayağa kaldırmana ne kadar yardımcı olacak olsalar da, her ne kadar herkesi en az kendisi kadar eğlendirecek olsalar da bir yerden sonra senin düğününde senden bile rol çalabilirler. Onu gören dönüp dönüp bir kez daha bakacaktır. Aslan burcunun parıltısı kendiliğindendir. Bundan sonra top sende. Bizden söylemesi!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.