Düğünlerin Son Trendi, Hangi Burcun Tercihi?

Gün geçtikçe trendler değişiyor, moda denilen şey hayatımızı en küçük ayrıntısına kadar değiştiriyor. Giydiklerimiz, yediklerimiz, yaşadığımız yerler, alışkanlıklarımız ve sayamayacağımız birçok şey teknolojinin de etkisiyle oldukça farklılaşıyor, değişim akıl almaz bir biçimde her geçen gün hızına hız katıyor. Bu duruma karşı çıkan, yeniliğe kafa tutan burçlar da oluyor, akıma katılan, hatta en önde bayrak tutan burçlar da!

Konumuz, düğünleri son trendi: Gece çekilen nikah fotoğrafları! Artık gün batımında beach clubların iskelelerinde çekilen fotoğrafları unutun! Kendinizi mum ışıklarının aydınlattığı gecenin karanlığına bırakın. Yani tercih meselesi tabii bu tür şeyler. Hele ki söz konusu evlendiğiniz gün olduğunda! Neyse, biz gelelim burçlara! Acaba bu trend hangi burçları yakından ilgilendiriyor? Gece çekilmiş tutkulu fotoğraflar, kimlerin düğün albümlerini süslemeye hazırlanıyor?

İlk sırada Akrepler var tabii. Karanlığın başrolündeki Akrep burcu insanı, gizemli fotoğrafları sever. Loş ışıktaki siluetler, Ay’ın koynunda verilmiş cesur pozlar, tam anlamıyla Akrep doğasını yansıtıyor. İkinci sırada ise trendlerin yakın bir takipçisi olan Kova burcu insanı var. Klişelere karşı net bir tavrı olan Kovalar, yeni şeyler denemeye dünden hazır! Kalıplaşmış düğün fotoğraflarını elinin tersiyle iter, gece verdiği pozlarla farklılığını ortaya serer. Değişim yanlısı İkizleri ve farklı şeyler denemeyi seven Yayları da unutmayalım! Düğünlerin son trendi gece fotoğraflarını onların da denemekten çekinmeyeceğini vurgulayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.