Düğün Organizasyonunda Gözü Kapalı Güvenilebilecek 4 Burç!

Mutlulukla verilen “Evet” yanıtının ardından harıl harıl düğün hazırlıklarına başlayan hemen her çiftin zihninde tonla soru var. Kır düğünü mü yoksa salon düğünü mü olacak? Davetliler hangi masalara oturtulacak? Düğün menüsüne hangi yemekler koyulacak? Düğün konsepti nasıl tasarlanacak? Playlistte hangi şarkılar yer alacak? Fotoğraf ve video çekimi kimlere emanet edilecek? Çık işin içinden çıkabilirsen! Tüm bunlar kimilerine cinnet geçirtebilir, kimilerine ise vız gelir! Organizasyon gerektiren işlerde içlerinden birer atom karınca çıkan burçlar gibi. Peki sence düğün dernek kurulurken işleri hakkıyla kotarabilecek burçlar hangileri?

Mükemmel Düğünlerin Mimarı Başak

Sorumlulukları altındaki hiçbir iş için mükemmelden azıyla yetinmeyen Başakların, düğün organizasyonlarında en güvenilir burçlar arasında yer alması sürpriz değil. İnsanların hayranlık dolu gözlerle ayrılacağı bir düğün için ilk etapta her ayrıntıyı özenle planlar. Ardından da doğru ekiple bir araya gelip, tasarıları gerçeğe dönüştürmede yine baş rolü oynar. Ne dünya evine girecek çiftin mutluluğuna gölge düşürecek hatalara ne de tatsız sürprizlere zemin hazırlayacak belirsizliklere mahal verir. Olur da bir aksilik çıkarsa yeniden her şeyi yolu koymak adına zaten B planı hep cebindedir.

En Az Maliyetle En İyi Düğünü Organize Eden Boğa

Boğaların hayatlarında kullandıkları oldukça basit bir denklemleri var: En az çabayla en fazla fayda! Bir bakıma pratiklik de denebilir buna. Cebini koruyarak harika bir düğüne ev sahipliği yapmak isteyen çiftlerin en başta Boğaların kapısını çalmaları boşuna değil. Şişirilmemiş fiyatların ne olduğunu ya da neyin nereden en uygun bütçeyle temin edilebileceğini yalnızca onlar bilebilir. Kendilerini adarcasına yer aldıkları düğünler için söz edilmesi gereken bir de üstün estetik zevkleri var ki, hepsinin birleşimi rüya gibi bir düğünün tarifi.

Her Daim En İyinin Peşinde Oğlak

Herhangi bir iş Oğlakların sorumluluğu altındaysa hayal kırıklığına uğramak pek de mümkün değil. Mübalağa etmiyoruz, gerçeği söylüyoruz. Sebebi ise disiplinli halleri, hedef odaklı tavırları ve profesyonellikleri. Dillere destan bir düğün gerçekleştirme hedefleri varsa elini taşın altına koyar, kolaya kaçmaksızın ne yapması gerekiyorsa yapar. Neredeyse salona girilecek ilk andan, son dakikaya dek her anı ayrıntısıyla planlar. Önemli olan çiftin en mutlu günlerini en iyi şekilde geçirmesi. Pek tabii davetlilerin beğenisini kazanmak için de elinden geleni ardına koyacak değil.

Dünya Evine Giren Çiftin Dilinden Anlayan Yengeç

Düğün evlenen çift için değil, davetlileri eğlendirmek için yapılır derler ya. Doğruluk payı olsa da bir ömrü beraber geçirmeye imza atacak çiftin en özel günleri olduğunu da unutmamak gerek! Çiftin duygu dünyasını anlayabilmek, beklentilerine uygun bir konsept yaratabilmek, gelenek ve görenekleri de gözetebilmek… Hepsi mutlu yüzlerle noktalanacak düğünler için elzem. Tüm bunların altından kalkabilecek biri aranıyorsa, bilinmeli ki o kişi bir Yengeç. Akıllıca alındığı kesin kararlar ve hesaplı bir düğün imkanı da cabası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir