Düğün Davetiyeni Seçerken Burcunun Özelliklerinden Yararlan

Düğün davetiyeni seçerken burcunun özelliklerinden faydalanmaya ne dersin? Birçok insan davetiyeni seçerken mekâna, temana göre seçmen gerektiğini söylüyor. Bizse burcunun özelliklere göre seçmelisin diyoruz. Çünkü o zaman seçtiğin davetiye seni yansıtacak. Peki, hangimizin burcuna göre diye soruyorsan cevap basit düğünde her şeyi kadına göre seçmelisin. Çünkü enerjisi yüksek olanlar hep gelin adaylarıdır.

Kan Kırmızı Koç Burcu

Canlı görünmeye bayılan Koç kadınları davetiyelerini seçerken de canlı renkleri seçmeye özen göstermeliler. O nedenle kırmızıdan vazgeçmeyen ve onu en güzel şekilde yansıtan tek renk olan kırmızıyı Koç burcu kadınları mutlaka davetiyelerine uygulamalılar. Kırmızı çok abartılı geliyorsa daha koyu tonlarda bordo ya da pembe ile kırmızının karışımını deneyebilirsin.

Yeşil Aşığı Boğa Burcu

Doğayı delicesine seven bir başka burç daha olmadığına göre Boğa burcu kadının davetiyesi mutlaka yeşil ve yaprak çizimlerini içermeli. İster tek bir yaprak istersen de menüden davetiye, zarftan oturma yeri numarasına kadar yeşil tonlarında bir davetiye seçebilirsin.

Alengirli İkizler Burcu

Sıradan olmayan ve sürekli değişen fikirleriyle İkizler burcu kadınına bir davetiye beğendirmek oldukça zor. Çünkü neye elini atsa ben bundan düğüne kadar sıkılırım deme potansiyeline sahip bir burç olduğu için ona farklı şekilleri ile göz alan geometrik stilde bir düğün davetiyesi yaptırmasını öneriyoruz. 

Vintage Tarzıyla Yengeç Burcu

Romantik ve duygusal yengeç burcunu vintage tarzda düğün davetiyesi mutlu eder. Üstelik kendi resimleri olursa yıllar sonra çocuklarına bile hediye edebileceği için onun için harika bir seçim olur. Yengeç burcunun davetiyesi mutlaka eskitilmiş görünümde sarı tonlarında olmalıdır.

İhtişamlı Aslan Burcu

Görkem, ihtişam onun kelimeleri. Aslan burcu sıradan düğün davetiyesi yapacağına evlenmez daha iyi. Eh evleniyorsa da en güzel ve havalı davetiye onun olmalıdır. Bütçesini sonuna kadar zorlasa bile camdan yapılmış bir düğün davetiyesi tam olarak Aslan burcunun davetiyesidir.

Minimal Başak Burcu  

Sadelik, kusursuzluk ve mükemmellik denince akla ilk olarak Başak kadını gelir. Başak kadının düğün davetiyesi ise siyah ve beyazdan oluşur ve muhteşem bir zarafette olur. Taş, inci gibi materyalleri sevmeyen Başak burcu kadını kurdeleye ise açık tonlarda olmak şartıyla hayır diyemez.

Sanatsever Terazi Burcu

Estetik bakış açısı oldukça fazla olan Terazi burcu kadını düğün davetiyesini seçerken bir tablo alıyormuşçasına seçim yapar. Bu da hem davetiyesinde hem de zarfında muhteşem çiçekler olmasına sebep olur. Yazı tipini ise altın varaktan seçer, ona da bu yakışır!

Gizemli Akrep Burcu

Doğduğu mevsimin tonlarında bir düğün davetiyesi seçimi Akrep burcu kadını için en doğru tercihtir. Ya sarı tonlarında ya da koyu bordo tonlarında bir davetiye seçmesini önerdiğimiz Akrepleri aslında en iyi hissettirecek renkler bordo tonlarıdır.

Gezgin Yay Burcu

Tüm dünyayı dolaşmaya bayılan Yay burcu kadının düğün davetiyesi hem farklı hem de onu yansıtan şekilde olmalı. O halde ona pasaport şeklinde davetiye yaptırmasını öneriyoruz. Böylece tüm davetliler onun gezgin ruhunu düğününe yansıtacağına emin olabilirler. Bir de destinasyon düğünü yaparlarsa tam hayal ettiklerini yaşar Yay burcu kadını.

Geleneksel Oğlak Burcu

Moda ne olursa olsun bir Oğlak kadını geleneksellikten asla vazgeçmez. O hayatının sonuna kadar sıkılmayacağı ve zamanın ötesine geçen bir düğün davetiyesi seçmelidir. Sade, kalın kâğıda ve kabartma davetiye onun hayalinin gerçeğe yansımasıdır.

Aykırı Kova Burcu

Sıra dışılığı kanıtlanan Kova burcu kadının düğün davetiyesi seçimi kesinlikle herkesin tercih etmeyeceği kadar farklı olan bir model olur. Bu kalın kâğıda tasarlanan puzzle tipinde ya da kâğıt biraz eski moda diyen Kova kadınları için teknolojiye ayak uyduran CD şeklinde davetiyesi harika bir seçim olur.

Romantik Balık Burcu

Naif ve romantik Balık burcu kadınının pembe, mavi ve mor tonlarındaki düğün davetiye seçeceğini söylememize gerek yok sanırım. Çiçek motifleri de vazgeçilmezi olan bu romantik burç yazı tipinde de sade ya da italik bir tip seçmelidir.

Görseller: pinterest.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.