Dramadan Uzak Duran Cool Burçlar Hangileridir?

Yaşamımızın zaman zaman zorlaştığına tanıklık ederiz. Bu anlardan bir tanesi de gereksiz dramaların içine düştüğümüz anlardır. Bunları kimi zaman kendimiz yaratırız, kimi zaman var olanın içine düşeriz, kimi zamanda biz yaratmakla kalmayıp içine başkalarını da çekeriz. Bazı burçlar bu duruma düşmeyi asla istemezler. Bu nedenle, bir olayın ucunda gereksiz gerilim yaşamak ya da gereksiz gerilime dâhil edilmek olduğunda bu burçlar anında geri çekilerek kendilerini çok iyi bir şekilde koruyabiliyorlar. Peki, kimdir bu dramalardan uzak duran cool burçlar? Hazırsan gel bakalım senin burcun da, bu burçların arasında mı?

Ağırbaşlı Oğlak Burcu

Ölçülü Oğlak burcu insanı, dramalardan zerre hazzetmez. Bu nedenle elinden geldiğince sorunlara bulaşmaz. Oğlak burcu, temkinli yapısı ile öncelikle drama yaşamamak için elinden geleni yapar. Tutarlı yapısı ile çoğunlukla olaylardan drama yaşamadan kurtulmayı da başarır. Ama olur da bu özellikleri işe yaramaz ve bir dramaya bulaşırsa geleneksel yöntemlerle ve dürüst bir şekilde olanların üstesinden gelir. Sorumluluk sahibi bir insan olduğu için yapılması gereken her ne varsa öncesinden halleder. Böylelikle her zaman önemsediği saygın duruşunu da korumuş olur.

Sıkılgan İkizler Burcu

Değişken bir İkizler burcu insanı da Oğlak burcu insanları gibi dramalara karışmayı sevmez ama onun nedeni daha farklıdır. Çünkü İkizler burcu insanı bir süre sonra olayların gidişatından sıkılır ve kendisini bu olaylardan azad eder. Konuşkanlığıyla bilinen İkizler burcu dedikodu yapmayı, insanlar hakkında duyduğu şeyleri diğerleriyle paylaşmayı sevmesiyle ünlüdür ama olaylarda adının geçmesini istemez. Meraklanır, araştırır, dramanın en dibine kadar iner, öğrenir ama skandalı patlatıp geride durup izlemeyi sever. Olaylarla birebir yüzleşmekten olabildiğince kaçınır.

Umursamaz Yay Burcu

Özgür ruhlu Yay burcunun drama ve dedikodu ile hiç işi olmaz! Kim kime ne demiş, kim kimin sevgilisini çalmış, hangi iş yerinde kim kimin ayağını kaydırmış, hangi dost kimi kazıklamış hiç umursamaz. Bir kere bu kadar insanın kim olduğunu aklında tutmak bile istemez, o yüzden uğraşmaz bile! Onun meraklı ruhu, gerçekten işine yarayacak şeyleri öğrenmeye açtır. Onun dışında böyle dedikodu kaynayan, dramaların bol olduğu yerlerden hemen uzaklaşıp kendini kurtarır.

Açık Sözlü Kova Burcu

Zeki Kova burcu insanları da en az Yay burcu insanları kadar özgür ruhludur. Ayrıca son derece açık sözlü insanlardır. Bu nedenle canları bir şeye sıkıldığında bunu direkt canlarını sıkan kişi ile çözerler. Öyle arkadan iş çevirmeye falan uğraşmazlar. Kendilerinin arkasından iş çeviren insanlara ise prim vermezler. Soğuk ve mesafeli davranışları ile onlar yokmuş gibi davranırlar. Boşuna demiyoruz Kova burcu insanları çok zekidir, kelimeleri silah gibi kullanmayı iyi bilirler diye!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir