Dolabına Eklemen Gereken Jacquemus Tasarımı Hangisi?

Yüksek moda tasarımcıları arasından farklılıklarıyla son yıllarda gözde olan Simon Porte Jacquemus, sadece soyadını kullanmayı tercih ettiği markası ile özellikle tasarladığı şapka ve ultra mini ya da fazlasıyla büyük çantalarıyla dünya çapında bilinirliğini sağladı. Aslında o ilk koleksiyonunu 2012 yılında hazırladı ve 2015 yılında moda dünyasında anlamı fazlasıyla büyük olan LMVH Ödülü’nün sahibi olarak bu sektörde emin adımlar atmaya başladı. Üstelik sadece çanta ve şapka tasarımlarıyla değil özellikle tasarladığı ilk erkek koleksiyonuyla, cüretkar elbise tasarımlarıyla ve defile mekanı seçimleriyle aklımızı başımızdan almaya devam ediyor. Kaçınız bozuk para çantası olarak anılan minicik çantaya çok fazla para ödersiniz bilemeyiz ama onun sahibi olmanın çok havalı olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Belki birçoğuna sahip olmak için ciddi bir bedel ödeyeceğiz ama Jacquemus markası bir tasarıma sahip olsan en doğru seçenek senin için hangisi olurdu bunu merak edenler için işte sana burcuna uygun olan önerilerimiz. Hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Takımlar

Sağır sultanın bile haberi var sen maskülen giyimin sahibisin. Ne zaman bir takım elbise ya da takım görsek o tasarımı en iyi Koç burcu kadını taşır deriz. Çünkü sen maskülenliği kadınsı bir şekilde vurgulayabilirsin. Bu konuda cesursun ve özel bir yeteneğin var. Her işi kendi bildiğin gibi yapma özelliğin moda olsa bile kimsenin tercih etmediği kapri pantolonları bile coşkulu bir şekilde taşıyabilmeni sağlıyor. Tabii Jacquemus’un fazlasıyla dekolteli bluzu ile giyersen. Bir gün dekolteli, başka bir gün ise yakası tamamen kapalı bir gömlek ve aynı renkte pantolon ile şaşırtabilirsin bizi. Çünkü moda konusunda fazla düşünmeyi sevmiyorsun. Kafana nasıl eserse…

Boğa Burcu Kadını İçin Yün Kumaşlar 

Örgü ya da yün olan ve hatta dokusunu hissedebildiğin her parça ile aşk yaşayan Boğa burcu kadını, senin için yünlü tasarımları seçtik. Sen zaten etek ve elbise giyinmeyi sevdiğin için şık ve asil tarzınla bizim aklımıza ilk gelenlerdensin. Her ne kadar ilkbaharda doğmuş olsan bile kışı ve yazı aynı anda stiline yansıtmayı biliyorsun. Bu da yünlü bir elbisede ya da etekte dekolte seçimin oluyor. Seni asla kalın çorapla görmüyoruz. Seksi olmaya çabalamıyorsun ama bu tercihlerinle uyumlu bir seksapeli de yakalamış oluyorsun. Eh, bir de üzerine eşsiz zevkin girince fazlasıyla dikkat çekici görünüyorsun.

 İkizler Burcu Kadını İçin Oversize Tasarımlar

İkizler bu için Simon Porte Jacquemus tasarımlarından bir tane seçmek pek de zor değil. Çünkü o seksi elbiseler kadar oversize tutkusu ile de biliniyor. Tıpkı senin gibi. O nedenle sana elbette ki ünlü tasarımcının tüm oversize parçalarını önereceğiz. Çeşitliliği sevdiğin için bir tek elbise, palto ya da herhangi başka bir ürün ile sınırlandırmıyoruz. Ne kadar oversize parça varsa senindir…

Yengeç Burcu Kadını İçin Farklı Kesim Bluzlar

Gelenekselliğe pek meraklı Yengeç burcu kadını senin için Jacquemus fazlasıyla yenilikçi. Her ne kadar sen geçmişe takılı kalsan bile duygularına göre karar verdiğin seçimlerin de oluyor. İşte o anlar için Jacquemus’un farklı yakalardan tasarlanan bluzları senin için en doğru seçim olacaktır.

Aslan Burcu Kadını İçin Çantalar

Gösterişinin ve ihtişamının bir sınırı yok senin. Asla ortası olmadın, hep en iyiyi hedefledin. En iyi, en görkemli, en abartan en en en sensin. İşte tam da bu sebepler yüzünden Jacquemus’un en büyük çantası ile en küçük çanta modelini sana öneriyoruz. Çünkü her ikisini de senden daha iyi taşıyacak ve kendine yakıştıracak bir burç yok.

Başak Burcu Kadını İçin İnce Askılı Elbiseler

İddiasız iddialı Başak burcu için sadelik ve minimallik çok önemli biliriz. Sen derin dekolteler tercih ettiğinde bile bir alçak gönüllülük arıyorsun. Eh, ünlü tasarımcının bu konuda pek sade olduğu söylenemez. Fakat ince askılı elbiselerinin kusursuz kesimleri ve dekoltelerinin zarifliği tam da senin mükemmeliyetçi kişiliğine uygun. Mutlaka Jacquemus markalı bir tasarıma sahip olacaksan ince askılı elbiseler senin için en uygunu.

Terazi Burcu Kadını İçin Renkli Trençkotlar

Zarif ve şık Terazi burcu kadını stilini riske atmayacağı için Jacquemus tasarımlarından sadece trençkotlara göz kırpar. Çünkü onun tarzında uyum en önemli kurallarından biridir. Asla dolabına ihanet etmez. Onun için aşırı seksi ya da oversize bir parça ne kadar moda olsa da dolabına girmeye hak kazanamaz. Reddedemeyeceği bir hediye olsa bile giydiği pek görülmemiştir. Fakat trençkot onun için zamansız bir parçadır rengi ne olursa olsun. Hatta birçok kişiden sıyrılmak için renkli trençkotlara fazlasıyla şans verir. Durum böyle olunca Terazi kadını senin için trençkotları seçtik.

 Akrep Burcu Kadını İçin Derin Dekolteli Elbiseler

Jacquemus’un seksi elbiselerinin hakkını senden daha iyi kim verebilir Akrep burcu kadını. Elbette ki bu derin dekolteli olan ve dekolteli olduğu kadar mini de olan ve asla bir dekoltenin yetmediği tasarımlar sanki seni düşünerek yaratılmış. Öyle ki bu tasarımlarda senin tüm tutkunu görebiliyoruz. Hatta eski sevgilinle karşılaşacağın bir davette giderken bundan daha iyi bir seçeneğin olduğunu da düşünmüyoruz. Bu elbise tasarımlarının tek kötü tarafı senin en sevdiğin özelliklerinden biri olan gizemi uyandırmaması.

Yay Burcu Kadını İçin Kısacık Şortlar

Coşkulu göçebemiz Yay burcu kadını sürekli seyahat ettiği için rahatlık ön planda. Fakat rahat olacağım diye ünlü tasarımcının seksi tasarımlarını giymeyecek değilsin ya! Aslında yüksek bel ve taşıması kolay olmayan bu şort tasarımı giymek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bir kere özgürlüğüne düşkün olmalısın ve bu şortları giyerken hem sportif şıklığı hem de maskülen şıklığı yakabilirsin. Zaten bunu da Jacquemus’un şort tasarımları ile bir tek sen gerçekleştirebilirsin.

Oğlak Burcu Kadını İçin Ayakkabılar

Stilin konusunda fazlasıyla tutarlı olduğun için sen, Jacquemus’un tasarımlarından bir parça seçmekte en çok zorlandığımız burçsun diyebiliriz. Çünkü senin ağır başlı bir çizgin var. Pek deli deli giyinmiyorsun, en spor olduğun halin bile içten içe şıklık kokuyor. O nedenle senin için Jacquemus ayakkabıları seçiyoruz. Her ne kadar detaylarında yine bir farklılık olsa da ünlü tasarımcının rahatlıkla giyebileceğin parçaları şık ve seksi ayakkabılarıdır.

Kova Burcu Kadını İçin Devasa Şapka  

Sıra dışı Kova burcu kadını senin için elbette Simon Porte Jacquemus’un %100 hasırdan tasarlanan devasa boyuttaki şapkasını önereceğiz. Çünkü senden başka kimse bu şapkanın hakkını veremez. Neredeyse kocaman bir şemsiye vazifesi gören bu enfes şapkayı bugüne kadar birçok ünlüde gördük. Danimarkalı stil ikonu Emma Leth düğününde duvak takmak yerine Le Grand Chapeau Bomb adı verilen şapka ile evlenmeyi tercih etti. Bu tarz bir aykırılık yapacak biri varsa o tüm burçlar arasında bir tek sen olursun. O nedenle yazın tak şapkanı ve kumsalda şemsiye arama derdine son ver.

Balık Burcu Kadını İçin Renkli Paltolar

Renkli giyinmeyi seven fakat fazlasıyla neon renklerle yeni yeni barışan Balık burcu kadını sana renkli paltoları öneriyoruz. Naifliğini ve yaratıcı kişiliğini tetikleyecek renkler ile tüm kış seni gören herkesin içini ısıtabilirsin. Senin için tek sorun biraz oversize model olmaları olacak. Fakat onun çözümünü de beline kemer takarak halledebilirsin. Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir