Gerçekten Doğru İnsanla mı Berabersiniz? İşte Yanıtı!

Belki uzun süredir biriyle birliktesiniz, belki de daha flört aşamasında ya da köprüden önceki son çıkışta. Evlilik planları yapılıyor, ailelerle tanışılıyor, çeyizler hazırlanıyor, internetten gelinlik modellerine bakılıyor, davetiyesinden ordövr tabağındaki mezelere kadar her şey düşünülüyor. Mutlu olacağınız günlere umutla bakıyor, hayallerinizin peşinden sürükleniyorsunuz. Fakat o da ne? Tüm bunlar yaşanırken derinlerde bir yerlerde aklınızı bir soru kurcalıyor. İç sesisiniz size, hayatınızı birleştirmeye hazırlandığınız kişinin acaba gerçekten doğru insan olup olmadığını soruyor.

Peki şimdi ne olacak? Kafanızda böyle bir düşünce varken, kendinizden emin olmanızı ne sağlayacak? Belki düşünmeniz gereken bu sorular doğru yolu bulmanızı kolaylaştıracak. İlk maddeden başlayalım. Mesela birlikte olduğunuz kişi, sizi değiştirmeye çalışıyor mu? Yoksa karşısındakini olduğu gibi kabul eden Balıklar gibi her yaptığınızın arkasında mı duruyor? İkinci soru ise ayrı kaldığınızda sizi özlüyor mu? Uzakta bile olsanız arayıp sevgisini hissettirebiliyor mu? Bunca yıla rağmen size olan saygısını koruyor, ilkeli Kovalar gibi size dürüst davranabiliyor mu? En az ilk günkü kadar sizi çekici buluyor, yüce gönüllü Aslanlar gibi ruhunuzu okşuyor mu? Her an size değer verdiğini hissettiriyor, birlikte huzur dolu, güven içinde bir hayat vadediyor mu? İşte tüm bunlar karşı tarafta aramanız gereken sorular. Fakat bir de kendinizi sorgulamanız gereken konular var.

Partnerizle sevişirken, eğlenirken, başınızı göğsüne yaslarken hala heyecan duyuyor musunuz? Kalp atışlarınız aynı hızla atıyor mu? Onun yanında ağlayabiliyor, tüm hislerinizi, düşündüklerinizi özgür bir şekilde paylaşabiliyor musunuz? Yoksa bir sorun yaşadığınızda sus pus oturuyor, arkadaş ortamında arkasından söylemediğiniz kalmıyor mu? Peki kendinizi “ben” olmaktan çıkıp “biz” kavramına hazır hissediyor musunuz? Ve belki de en önemlisi; hataları, soruları, sorunları başkasında aramak yerine kendi gerçeklerinizle yüzleşebiliyor musunuz? Düşünün tüm bunları, biraz tartın kendi kafanızda.

Hala tatmin edici cevaplar alamadıysanız, bir de Moyra’ya sorun. Uygulamayı indirip hem kendinizin hem de partnerinizin bilgilerinizi tamamladıktan sonra burç ve aşk uyumlarınıza, ilişkinizin uzun soluklu olup olmayacağına, karşınızdakinin sizin için doğru kişi olup olmadığına bir göz atın. Unutmayın, Moyra bilir!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.