DM’den Yürüyen, Çapkınlığın Kitabını Ezbere Bilen Burçlar!

Instagram, Facebook, Twitter hatta Linkedin! Burnun ne kadar kaf dağında olursa olsun, kendini istediğin kadar erişilmez san, istersen fil dişinden kulene kapan, her şey tek bir mesaja bakar. Koyduğun bariyerler birer birer kalkar. Var olmanın dayanılmaz hafifliği out! Ulaşılabilir olmanın klavye üzerindeki basitliği in! E devir sosyal medya devri. Aşk meşk ilişkilerinin içine teknoloji girdi. Tinder’da kendini deşifre etmek istemeyen herkes DM’den birbirine yürüdü. Peki hangi burçlar çapkınlığın kitabını ezberledi?

Skor Peşinde Koşan Koçlar

Keşfete yeni biri düştü. Hemen profiline girilsin, fotoğrafları beğenilsin. Beklemek falan yok öyle bir dünya. Konu aldığımız insan Koç burcu sonuçta. Direkt DM’den yürüyecek, niyetini belli edecek. İşler yolunda giderse önce biraz flört edecek, sonra yemeğe davet edecek. Gecenin sonunda ise skor hanesine bir yenisini daha ekleyecek.

Teknolojinin Nimetlerinden Sonuna Kadar Yararlanan İkizler

Teknoloji ve flörtü bir araya getirerek tarih yazan burçlardan biri. Hem zeki hem de biraz tehlikeli. Yani korkulacak bir şey yok tabii. İkizler burcu sadece flört etmek ister. Tinder yetmezse Instagram’da keşfette gezer. Hatta Linkedin’e bile gözünü diker. Potansiyel adayları saniyesinde ekler, teker teker date’e davet eder. Sonra saatlerce muhabbette ettikten sonra İkizler burcu olmanın keyfini sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.