Dışarıdan Soğuk Görünen,Tanışınca Sevilen 4 Burç!

Aman burnu yere düşse eğilip almaz, soğuk nevalenin teki, küçük dağları o yarattı sanki, burnu Kaf dağında mübarek… Hiç de yabancısı olmadığımız bu deyimlerin hepsinin hedefinde tek bir tip var: Soğuk görünümlü, kibirli kimseler! Peki, dışarıdan soğuk görünen birinin illa ki kendini beğenmiş bir karaktere sahip olduğunu söylenebilir mi? Hayat gösteriyor ki, genelde dışarıdan soğuk görünen kimseler içlerinde bambaşka kişilikler taşıyor. Senin de vardır illa çevrende böyle biri. Dışarıda selam vermeye çekinirsin, tanıştığında can ciğer kuzu sarması olursun. Kim bilir, belki de sen öyle birisindir? Özellikle 4 burç için söz konuşu yakıştırmayı yapmak mümkün. İlk etapta yanlış değerlendirilen ve samimiyetlerinden sonradan haberdar olunan burçlar, aşağıdaki şekilde.

Gerçek Kimliğini Uzun Vadede Gösteren Boğa

Boğalar, öyle burnundan kıl aldırmayan havalı kimselerden değil. Olsa olsa ağır başlı ve samimiyet kurmaktan çekinilen biri olduğu söylenebilir. Karakterleri hakkında gerçeği ise sadece onu yakından tanıyanlar bilir. Dostlukları genelde hayatın keyfini birlikte çıkarmak üzerine. Saatlerce sohbetler edilir, çilingir sofraları kurulur, karaoke geceleri düzenlenir, o sinema senin bu konser benim etkinlikten etkinliğe gezilir… Çekingenliğini ve üşengeçliğini kıracak bir arkadaş, içindeki samimi ve eğlenceli kişiyi ortaya çıkarmak için yeterli.

Hava Bastığı Düşünülen Aslan

Aslanlar için toplumsal statü, insanların onu değerlendirme biçimi ya da imaj neredeyse her şeyden çok daha önemli. Hatta denebilir ki çevresindeki insanlardan ne kadar havalı göründüğünü duymak, onlar için rahatsızlık sebebi değil. Aksine övgü olarak bile görebilir. Kendini dış dünyaya bu şekilde tanıtırken, kendisiyle samimiyet kurmak isteyenlerin üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir tabii. İçini açtığında ne kadar sıcak ve eğlenceli bir kişilik olduğunu sadece yakın çevresi bilebilir. Tabii eğer şanslılarsa!

İyi Niyeti Tanışınca Anlaşılan Başak

Başaklara dışarıdan bakanlar ilk ne görür? Memnuniyetsiz bir yüz ifadesi, eleştirel gözler ve temkinli tavırlar… Kim nerden bilsin, içinde samimi biri var? Bundandır ki arkadaşlıkları ilk karşılaşmalarda değil, sonraki görüşmelerde pekişir. İlla ki “Ya ben seni ilk gördüğümde çok çekinmiştim. Hatta benden hoşlanmadığını düşünmüştüm” denir. Bu yüzden ilk görüşte ısınılamayan Başaklara kesinlikle ikinci bir şans verilmesi gerekir. Zira eleştirel halleri onların elinde değil. Biraz zaman geçiren herkes anlar, yakınlarının dertlerine ortak olan, elinden gelen hiçbir yardımı esirgemeyen, fedakarlıklarıyla tüm burçları geride bırakan bir kişilik aslında.

Çevresine Çin Seddi’nden Büyük Duvarlar Ören Kova

Kovalar, neredeyse herkesle arkadaş olabilir. Kalabalık sosyal çevrelerde sıkça boy gösterebilir. İçlerinde kaç tane dostu vardır diye sorsak, bir elin parmağını geçer mi orası muamma! Nezaketi asla elden bırakmasa da kimseyle samimi olmaya yanaşmaz. Çevresine ördüğü yüksek duvarlar da kimseye böyle bir fırsat tanımaz. Kendisiyle baş başa kalabilmek, özel alan yaratabilmek olmazsa olmazı. Sınırlı sayıdaki dostları ise ne denli keyifli insanlar olduklarını gayet iyi bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.