Direksiyon Tutuş Şekliniz Burcunuzu Ele Veriyor!

Araba kullanıyor musunuz? Direksiyonu nasıl tutuyorsunuz? Kişiye ve karakterlere göre farklılık gösteren direksiyon tutuş şekilleri burcunuz hakkında da bilgiler veriyor. Peki sizin burcunuzla direksiyon tutuş şekliniz birbiriyle bağdaşıyor mu?

Minimalist – İkizler

Büyük arkadaş grupları yerine, yakın çevrenden birkaç kişiyle zaman geçirmeyi tercih ediyorsun. Kendine güvenen ve rahat duruşun, direksiyon tutuş şeklinde de öne çıkıyor. İkizler özelliklerini gayet yansıtıyor.

Mantıklı – Kova

Mantığınla hareket ediyor, yaşadığın her şeyi sebep sonuç ilişkisine dayandırıyorsun. Aile bireyleri ve arkadaşların tarafından güven duyulan bir kişiliğe sahipsin. Bazen sorguluyor, bazen inat ediyorsun. Trafik ışıklarında beklerken bile Kova burcunun özelliklerini fazlasıyla gösteriyorsun.

Birleştirici – Terazi – Yengeç

Problem çözme ve ara yolu bulma konusunda oldukça başarılısın. İnsanlar tarafından seviliyor, bu tavrınla takdir görüyorsun. Araba tutuş şeklinle bile herkesi olduğu gibi kucaklayan Yengeçlere ve barışçıl Terazilere benziyorsun.

Mükemmelliyetçi – Başak

Yaptığın işleri detay detay inceliyor, her konuda fazlasıyla özenli davranıyorsun. Tedbiri elden bırakmıyor, araba sürerken gözünü dört açıyorsun! Direksiyona da son derece hakim ve düzgün bir şekilde tutuyorsun.

Temkinli – Oğlak

Evde, ofiste, her yerde son derece temkinlisin. Zaman yönetimini iyi yapıyor, planlı bir şekilde hareket ediyorsun. Tavrını ve yapını direksiyon tutuş şekline de yansıtıyor, direksiyon hakimiyetine çok dikkat ediyorsun.

Maceracı – Yay

Sosyal ortamlardan enerjik yapınla dikkat çekiyor, kimsenin cesaret edemedi şeylere balıklama atlıyorsun. Rahat tavırlarını araba kullanırken de yansıtıyor, tam bir Yay olduğunu her şekilde belli ediyorsun.

Patron – Boğa

Sakin ve olgun tavırlarınla tam bir patron gibi davranıyor, kararlılığını her konumda gösteriyorsun. Ailen ve çevren tarafından dingin biri olarak biliniyor, duruşunu hiç bozmuyorsun. Arabayı da tam bir Boğa gibi kullanıyorsun.

Romantik – Balık

İnsanlar seni seviyor, duygusal tavırlarına, mahmur bakışlarına büyük bir sempati duyuyor. Hoşgörülü kişiliğin, naif yapınla birleşince de ortaya pamuk gibi bir insan çıkıyor. Direksiyonu da kendine özgü stilinle tutuyor, yollarda resmen Balık gibi süzülüyorsun.

Havalı – Aslan

Kendine güveniyor, lider ruhunu girdiğin her ortamda yansıtıyorsun. Yaşadığın olayları analiz ederek her işin üstesinden kolayca gelebiliyorsun. Direksiyonu bile artistik bir şekilde tutuyor, Aslan yattığı yerden belli olur lafını sonuna kadar kanıtlıyorsun.

Hırslı –  Akrep – Koç

Hırslı ve rekabeti seven bir yapın var. Kafanı koyup da elde edemeyeceğin şeyler de yok denecek kadar az. Tabii bu durum trafikteki hallerine de yansıyor, bazen kendini tehlikeli durumların içinde bulabiliyorsun. Acaba Akrep ya da Koç olduğun için mi arabayı bu kadar hızlı kullanıyorsun?

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.