Derdine Derman Olacak Burçlar!

Su gibi akıp giden hayat mücadalesi içinde arkadaşlarımız, aile fertlerinden bile daha önemli konumda olabiliyor. Bazı arkadaşlarınız sadece keyifli vakit geçirmek için hayatınızda yer alırken bazıları ise kötü gün dostu olarak, her zaman yanınızda olduğunu bildiğiniz kişiler oluyor. Bu burçlardan birinden veya birden fazlasına mensup arkadaşınız varsa ne mutlu size. İyi günde veya kötü günde asla yalnız kalmazsınız. Hayatta her şey, her zaman iyi gitmez. İşte derdinize derman olmak için elinden geleni ardına koymayacak olan burçlar…

Akrep Burcu

Hakkında söylenen tüm o negatif şeylerden önce Akrep burçları, kötü gün dostudur. Kıskanç ve kindar olmaları Akrep burçlarının çok iyi sırdaş olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kötü gününüzde güvenle arayacağınız insanların başında, Akrep burçları gelir. Kimsenin bilmesini istemediğiniz bir derdiniz mi var; anlat Akrep burcu dostuna hem çözmek için elinden geleni yapsın hem de sonsuza kadar onunla birlikte kalsın. Ona anlatacağın herhangi bir şeyi başka birinden duymak imkansıza yakındır. Ona güvenebilirsin.

Yay Burcu

Neşeli, iyimser ve samimi… İşte örnek bir arkadaş! Tabii ki Yay burcundan bahsediyoruz. Hoşgörülü Yay burçları, açık sözlü olmaları ve dürüstlükleri ile tanınırlar. Bu da onları haliyle iyi bir arkadaş haline getiriyor. Yüksek enerjileri ile canınızın sıkkın olduğu durumlarda keyfinizi yerine getirir. Coşkulu halleri sayesinde düşük olan modunuz anında yükselir. Her ne kadar risk almayı seven bir yapıları olsa da arkadaşlarına değer veren Yay burçları, arkadaşlarını dertleriyle yalnız başına bırakmaz.

Balık Burcu

Arkadaşlıktan beklentileri yüksek olan Balık burçları, idealist oldukları için karşısıdaki insana sonsuz fedakarlıkta bulunabilir. Onlarla her şeyi, istediğiniz şekilde konuşabilirsiniz. Korkmayın. Çünkü Balık burçları sizi asla yargılamayacaktır. İçinizi tamamen ona dökebilirsiniz. O da senin için elinden geleni yapacaktır. Emin olabilirsin. Güçlü sezgileri sayesinde, çok iyi bir yol gösterici olur.

Yengeç Burcu

Merhametli Yengeç burçları, seni derdinle birlikte şefkatli kollarıyla sarıp sarmalayacaktır. Az ama öz arkadaş tercih eden Yengeçler, arkadaşlarını duygularıyla seçer. Zaten, Yengeç burcu arkadaşınız varsa aynı şeylere ilgili duyuyor, aynı şeyleri yapmaktan hoşlanıyorsundur. Yakın arkadaşlarıyla çok sağlam bağlar kuran Yengeç burçları, bir derdin olduğunu daha sen söylemeden anlar. Sadece anlatacağın zamanı bekler. Anlattığında ise çözülene kadar en anaç haliyle yanında bekler. Yapılması gereken ne varsa yapmak için elinden geleni yapar.

Boğa Burcu

Sevdiği insanı sonuna kadar sahiplenen Boğa burcundan daha güvenilir bir arkadaş olabilir mi? Kararlı ve güvenilir duruşları ile arkadaşlarının kalplerinde farklı yerleri vardır. Arkadaşlarına karşı sabırlı ve sağduyulu olan Boğalara her şeyini anlatabilirsin. Seni yadırgamadan dinleyecek ve içinde bulunduğun durumdan çıkman için seninle birlikte çabalayacaktır. Boğa burçları için arkadaşları değerlidir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.