Depar Atıp Kaçmanız Gereken Erkekler Hangi Burçlara Ait?

Biraz işin gırgırı, biraz her şakanın altında bir gerçeklik payı. Dikkate alırsınız almazsınız, orası sizin bileceğiniz iş fakat biraz kulak vermekte fayda var. İster sabrınızı sonuna kadar kullanın, ilişkinize bir şans daha tanıyın, ister filmin sonunu en başından kestirip dört nala depar atın!

Eli Cebine Gitmeyen Oğlak Erkeği

Tamam, kadın-erkek eşit olmalı orada hemfikiriz ancak adab-ı muaşeret diye bir şey de var. İlk buluşmada Alman usulü yapan, hatta biraz daha ileriye gidelim; hesap gelince tuvalete kaçan Oğlak erkeğini gördünüz mü oradan arkanıza bile bakmadan uzaklaşmak yapılacak en yerinde hareket olacak!

Saygı Çerçevesini Aşan Koç Erkeği

Yeni çıkmaya başladığınız erkek tabii ki size saygılı davranacak. Fakat dünya üzerindeki tek canlı olmadığınızın farkında olduğunuzu umuyoruz. Gittiğiniz restoranda, cafede, barda servis elemanına hitabı bile karşınızdaki Koç erkeğinin ham maddesini ele verir. Bu da demek oluyor ki köprüyü geçene kadar ayıya tabii ki dayı denir! Siz müsaade etmeyin, topuklayın!

Egosu Tavan Yapmış Aslan Erkeği

Egonun kadını, erkeği olmaz fakat yaşadığımız dünyayı biraz göz önüne alırsak biraz pozitif ayrımcılık yapmamız gerçekten şart! Sizin fikirlerinizi önemsemeyen, egosu tavan, kendisi yavan bir Aslan erkeğiyle birlikte olmak isterseniz, tabii sizin seçiminiz, saygı duyarız.

Ukalalıkta Sınır Tanımayan Kova Erkeği

Çok bilmiş tavırların azı karar, fazlası zarar. Dozuyla yapıldığında cool olma fırsatı veren bu haller, hareketler sınırı aştığında katlanılmaz. O çok bilmiş tavırlarıyla roket olup uzaya çıkan Kova erkeği, sizi asla konuşturmaz, haklı çıkarmaz. Siz siz olun, beş dakika müsaade isteyin, bir sonraki durakta acilen inin!

Metroseksüel Terazi Erkeği

Bakımlı erkek tabii güzeldir, hoştur. Ter ve ayak kokusunu standart kabul etmiyoruz burada! Ancak ayna karşısında kaldığınız süreyi karşılaştırdığınızda, beraber olduğunuz Terazi erkeğinin harcadığı süre sizden fazlaysa onu sadece cımbızıyla başbaşa bırakın ve ilişkinizi gözden geçirmek için kendinize zaman tanıyın!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.