Demet Akalın Nasıl Bir Dönemden Geçiyor?

Sebebim ile hayatımıza 1996’lı yılında girdi Demet Akalın. Tabii ondan öncesi de var da biz şu an pop yolculuğundan bahsediyoruz. Biraz da magazinsel olaylardan. Her daim gündemde kalmayı başardı, gerek şarkılarıyla gerek ettiği laflarla. Bitmeyen bilmeyen İbrahim Kutluay mevzusu, ezeli düşmanı Hande Yener, eski kankası Alişan, Ece Erken, Seda Sayan, Gülben Ergen, Yeşim Salkım… İsimler saymakla bitmiyor, listenin sonu bir türlü gelmiyor. Demet Akalın bazen esip gürlüyor, bazen zeytin dalını uzatıyor. Son olarak da eşi Okan Kurt’un işleriyle manşetlere, magazin programlarına konu oluyor. Bakalım 23 Nisan 1972 doğumlu şarkıcının progress haritası neler söylüyor, yakın zamanda onu neler bekliyor?

Konuya girmeden hemen not geçelim: Progress haritalar aslında bir ön görüm tekniği. Kişilerin ilerletilmiş haritalarındaki Ay burcu, 30 aylık bir süre hakkında bilgi veriyor, nelere karşı hazırlıklı olmamız gerektiğini bildiriyor. Demet Akalın’a dönecek olursak, Boğa burcu olan ünlü şarkıcının yükseleni de kendisinin söylediğine göre Terazi. Yaklaşık bir yıldır gündeminde maddi krizler olan Akalın’ın natal haritasında Güneş’i 8. evde. Peki haritada 8. ev neyi temsil ediyor? Krizleri, eşinin kaynaklarıyla ilgili yaşayacağı problemleri! E haberler malum. Fakat bu durum önümüzdeki 18 ay daha böyle geçeceğe benziyor. Yaklaşık bir buçuk sene sonra Akalın’ın progress ayı İkizler burcunda 9. eve geçiyor. Üstüne Neptün’le karşıt açı yapıyor. Demet Akalın’ın ekonomik krizlere kendisini hazırlaması, anlaşmalardaki oyunlara karşı gözünü dört açması gerekiyor. Aksi takdirde onu büyük çok büyük hayal kırıklıkları bekliyor!

Sen de ilerletilmiş haritana göre nasıl bir dönemin içinde olduğunu merak ediyor, hayatındaki problemlerin nedenini sorguluyor, yaşayacağın olaylara karşı hazırlıklı olmak istiyorsan ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, merak ettiğin her soruya anında cevap alabilirsin! Unutma, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.