Defalarca Evlenip Boşanmış Ünlüler ve Burçları

Bir yastıkta kocama sözüyle başlayan evliliklerin bazıları ömür boyu devam ederken bazıları ise hayal edildiği gibi ilerlemez. Kimi mutsuzluktan kimi pişmanlıktan dolayı boşanarak yoluna devam eder. Hayatlarını göz önünde yaşayan bazı ünlü isimler nikah masasına oturma konusunda adeta birbirleriyle yarışıyor. Yaptıkları birden fazla evlilikle magazin gündeminden düşmeyen rekortmen ünlülerin burçlarını sizin için mercek altına aldık. Listede kimler yok ki…

Hemen tıkla, Yükselen Burcunu öğren!

Gönül Yazar

Türk sanat müziği yorumcusu ‘Taş Bebek’ lakaplı Gönül Yazar, 7 kez evlenerek ülkemizdeki en çok evlenip boşanan ünlü olma unvanını elinde tutuyor. Lider ruhlu Aslan burcu olan sanatçı ilk evliliğini 15 yaşında yapmış. Gönül Yazar efsane futbolcu Metin Oktay ile de bir dönem evli kalmış.

Okan Bayülgen

Televizyon dünyasının sivri dilli ismi, 4 kez nikah masasına oturan Okan Bayülgen bir Koç burcu. Koç burcunun cesaretini ve açık sözlülük özelliğini taşıyan Bayülgen ‘artık seks yapmıyorum kafam çok rahat, siz de seksten uzak durun çok tehlikeli’ diyerek tüm şimşekleri üzerine çekmişti.

Seda Sayan

Birden fazla evlenen ünlüler düşünülünce akla ilk gelen isim tartışmasız Seda Sayan’dır. 6 kez nikah masasına oturan televizyonların Seda Bacısı tam 6 kez evlenip boşanarak, Gönül Yazar’ın peşinden geliyor. Planlı ve çalışkan Oğlak burcu olan Sayan, kendisinden 23 yaş küçük Onur Şan’la gerçekleştirdiği evlilikle bir döneme damga vurmuştu.

Cem Karaca

Türk Rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca da birden fazla defa evlenen Koçlardan. Cem Karaca 5 evlilik yaptı. 2004 yılında hayatını kaybeden ünlü isim dördüncü kez nikah masasına oturduğunda ilk eşi Semra Özgür yanında yer aldı.

Hümeyra

Terazi burcu olan Hümeyra, 5 defa evlenip boşanan isimlerden. Türkiye’nin en önemli sanatçılarından biri olan Hümeyra, 1971 yılında dönemin popüler aktörü Fikret Hakan’la hayatını birleştirmişti. Hümeyra evliliklerinin ilk ayında Fikret Hakan’dan şiddet görmüş ve bu evlilik jet hızıyla sona ermişti.

Mehmet Ali Erbil

Yaşı kaç olursa olsun televizyon dünyasının haşarı çocuğu olarak anılacak olan Mehmet Ali Erbil, bir Kova burcu. Kadınlara olan düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren çapkın şovmen, şimdiye kadar 5 evlilik yaptı. Mehmet Ali Erbil’in evlenip boşandığı isimler arasında oyuncu Nergis Kumbasar da var. Erbil dördüncü evliliğini, kendisinden 23 yaş küçük olan Sedef Altıntaş ile gerçekleştirdi.

Sezen Aksu

Türk pop müziğine yön veren isim, Minik Serçe lakaplı Sezen Aksu, şimdiye kadar 4 evlilik yaptı. Yengeç burcu olan Türk pop müziğinin kraliçesi, Sinan Özer ile gerçekleştirdiği üçüncü evliliğinde oğlu Mithat Can dünyaya geldi. Sezen Aksu, 1997 yılında gazeteci Ahmet Utlu ile boşandıktan sonra bir daha hiç evlenmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.