David ve Victoria Beckham’ın Uzun İlişkilerinin Sırrını Açıklıyoruz!

Uzun soluklu bir ilişki yürütmek hayli zor bu devirde. Dünya nüfusu çoğaldıkça, arkadaşlık uygulamalarının sayısı arttıkça, ellerde akıllı telefonlar dolaştıkça ve insanlar sosyal medya üzerinden birbirine göz kırptıkça durum günden güne daha da kötüye gidiyor. Hele ünlü olduğunuzu düşünsenize bir de! Ve en az sizin kadar ünlü biriyle birliktelik yaşadığınızı… Dış etkenler ilişkinizin duvarlarını yıkmak için iki taraftan birden saldıracak. Zamanla güvensizlik ortaya çıkacak, skandallar patlayacak, dedikoduların yayılmadığı yer kalmayacak.

Kaldı mı zaten öyle uzun süredir birlikte olan bir çift? “Angelina Jolie ve Brad Pitt bile şehir efsanesine döndü” derken, aklımıza 1999 yılında evlenen ve 19 yıldır birliktelikleri süren bir çift aklımıza geliyor. Tabii o kadar sene içinde onlarca magazin haberi ortaya atılıyor, hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu bir Allah biliyor. Belki arada bir evlerine Tom Cruise girip çıkıyor fakat ona rağmen ilişkilerini ayakta tutmayı başarıyorlar. Hatta 4 tane de çocuk sahibi oluyorlar.

Karşınızda David ve Victoria Beckham. Lafı uzatmayalım, bu ilişkinin 19 yıldır devam etmesinin altında nasıl bir uyum yatıyor hemen bir göz atalım. 17 Nisan 1974 doğumlu Victoria Beckham Koç burcu. 2 Mayıs 1975’te doğan David Beckham’ın Güneş’i ise Boğa burcunda. Aralarında 3 olumsuz, bir de olumlu etkileşim var. Victoria’nın Venüs’ü ile David’in Satürn’ü üçgen açı yapıyor, bu da ilişkilerinin uzun soluklu olmasında fazlasıyla etkin bir rol oynuyor. Olumsuz etkileşimler ise ilişkide pürüzler yaşatıyor, skandallar patlatıyor. Ünlü çift, birlikteliklerinin devamı biraz çaba sarf ediyor. Aşk uyumlarına baktığımızda ise ufukta 7 rakamı görünüyor. Fikir ayrılıkları yaşasa da bir şekilde uzlaşabilen David ve Victoria Beckham, karşılaştıkları problemlerin üstesinden birlikte geliyor. Aralarındaki güçlü bağ sayesinde ilişkilerindeki ateş hiç sönmüyor, romantik anlarında tutku her zaman kendini gösteriyor. Belki de Victoria ve David Beckham kayıp parçalarını birbirlerinde buluyor.

Sen de hoşlandığın kişiyle ya da sevgilinle ilişkinin uzun ömürlü olup olmayacağını öğrenmek istersen, ücretsiz olarak Moyra’yı indirip hem kendinin hem de partnerinin bilgilerini girdikten sonra merak ettiğin soruların cevabını öğrenebilirsin! Unutmayın, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.