Danla Biliç’in Haritası Neler Söylüyor?

Tarih 11 Kasım 2016. Youtube’da yüzde elli burslu kız makyajı. Böyle girdi hayatımıza Danla Biliç. Kimilerini bin pişman etti, kimilerini nedensizce güldürdü. Çünkü insanlar artık kurgudan, yalan dolandan sıkılmıştı. Sadece biraz samimiyet ve yalan dolandan uzak bir sohbet arıyordu. Herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı, yüzüne gülüp sırtından bıçakladığı, arkasından iş çevirdiği bir sektörde, aranılan kan artık bulunmuştu. Tamam biraz fazla sallıyordu fakat en azından boş konuşmuyordu. Tanık olduğu ne varsa, içinden geldiği gibi anlatıyor, sözünü sakınmıyordu.

Tabii insanların da hoşuna gitti bu durum. O kadar birbirimizden nefret etmeye başlamış ve ağzımızı açamaz duruma gelmiştik ki hislerimize tercüman olacak biri vardı artık karşımızda, hem de izlemesi bedava ve istediğin an Youtube kanalında! Her hafta birilerine sallıyordu Danla Biliç. Lafını etmediği insan bırakmıyordu. Bazen önceden yaptığı hataları, düştüğü durumları bile eleştiriyordu. Kendisi yapınca suç olmuyordu fakat konu başkalarına gelince çenesini tutamıyordu. Kimi mi hatırlattı bu durum? Çok uzaklara gitmeye gerek yok, aynayı biraz kendinize çevirmeyi deneyin.

Üniversite zamanında aldatılma soruna verdiği “boynuzlu” yanıtı, sosyal medyadaki trans birey tartışması, futbolcuları “send me your number” diye ti’ye alışı, her hafta birilerine giydirdiği videoları, çıkardığı rujları, kameramanıyla atışması derken atı aldı Üsküdar’ı geçti Danla Biliç. Instagram’da 2.7, Youtube’da 1.7 milyon takipçiye ulaştı, Şeyma Subaşı’yla yarıştı! Önüne çıkan fırsatları gayet güzel kullandı, hayali ettiği kendi markasını bile çok kısa bir sürede piyasaya çıkardı. Verdiği, aldığı kilolarla manşet olan ünlüler kervanında yerini aldı.

Danla Biliç’in Haritası Neler Söylüyor?

Saf, düşünceli ve sinsi. Böyle tanımlıyordu kendisini Danla Biliç. Peki bakalım haritası neler söylüyor? Asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Biliç 4 Ekim 1994 doğumlu. Güneş’i ve Ayı ise Terazi burcu. Kozmetik düşkünlüğünün ve makyaj videolarının nereden geldiğini açıklamaya gerek yok sanıyoruz. Mars’ı ise Aslan olan Danla’nın kamera önü macerası ise tam da buradan geliyor. Çünkü geri planda kalmayı tercih etmiyor, potansiyelini göstermek istiyor. Dobra tavırları ve kavgacı doğası ise yine Mars’ının Aslan burcunda olmasından kaynaklanıyor. Kendisini sinsi tanımlaması da boş yere değil tabii. Bir insanın haritasında ancak bu kadar çok Akrep olabilir! Merkür’ü, Venüs’ü ve Jüpiter’i Akrep olan Danla Biliç söylediği gibi tam bir Sinsirella! Bakmayın öyle çok konuştuğuna, yiğidin malı meydandadır duruşuna. Kim bilir daha neler neler var bilmediğimiz.

Peki ileride neler bekliyor Danla Biliç’i? Son bir senedir altın çağını yaşayan fenomenimiz on ay gibi bir süre kadar yükselişini sürdürecek. Karşısına çıkan fırsatları değerlendirecek. Hatta şu sıralar üstünde durduğu anlaşmalarla banka hesabının yüzünü hayli bir güldürecek. Fakat daha sonra zor bir dönem başlayacak. Kaygılanmasına neden olan olaylar yaşayacak, bunlar da kendisini huzursuz hissetmesine neden olacak. Nedendir tam olarak bilinmez ama belki eskisi kadar rahat davranamayacak. Fırsatı varken küpünü doldurması onun için hayırlısı olacak.

Sen de doğum haritan hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istersen, ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, profil bilgilerini girdikten sonra karakterin hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.