Daldan Dala Donald Trump!

Attığı her adımla manşet manşet haber olan Donald Trump, bu sefer de iletişim direktörüyle gündemde. Adının yasak aşk iddialarına karıştığı Beyaz Saray İletişim Direktörü Hope Hicks’in görevinden ayrıldığı sırada Trump’ın Hicks’i öpmek istemesi hem görüntülere hem de haber başlıklarına bol bol yansıdı.

Kariyerinin ilk yıllarında modellik yapan Hicks, daha sonra Ivanka Trump’ın şirketinde görev almaya başlamış, Trump’ın seçim kampanyası döneminde ise işinden istifa ederek kampanyada görev almıştı. Yazdığı yazılarla Amerika’da büyük ses getiren gazeteci Michael Wolff ise Trump ile 29 yaşındaki Hicks’in aşk yaşadığını öne sürmüştü. Ayrıca daha önce de Donald Trump ile Melania Trump’ın ayrı yataklarda uyuduğu iddiasını ortaya atmıştı. Hatta çiftin arasına giren ismin Hope Hicks olduğunu öne sürülmüştü.

Trump hakkında duyduğumuz tek haber tabii ki bu değil. 2006 yılında Donald Trump’la cinsel ilişki yaşadığını iddia eden porno yıldızı Stormy Daniels, 2011 yılında Trump hakkında konuşmaması için tehdit edildiğini çıktığı bir televizyon programında anlatmış, Trump’ın avukatları ise, karşılıklı gizlilik anlaşmasını ihlal ettiği gerekçesiyle Daniels’e karşı 20 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.

Gelelim ABD’nin başkanlık koltuğunda oturan ancak özel hayatıyla ilgili iki sağlam koltuk değneğine ihtiyaç duyan Trump’ın haritasına. 14 Haziran 1946 doğumlu Donald Trump’ın Güneş’i ikizler. Flörtte sınır tanımaması buradan geliyor, dur durulmak bilmiyor. Mars’ı Aslan olduğu için de Everest’le yarışacak kadar büyük bir egoya sahip Donald Trump, iki güzel lafla yola geliyor, yüzünde çiçekler açıyor. Ay’ının Yay olması bu kadar çarpık ilişkilerinin en alt katını oluşturuyor, bazen de kaçak kat çıkmasına neden oluyor. Şu anki halihazırda öyle ya da böyle devam eden evliliğinin nedeni ise Venüs’ünün Yengeç’i göstermesi ve tabii yüksek ihtimalle başkanlık otoritesi. Ahlaki bir tarafının olmadığı her halinden belli sayın başkanın, potansiyeli yok, zorunlulukları çok. Demedi demeyin.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.