Cumartesi Gecesi Felci Hangi Burçların Korkulu Rüyası?

Hepimizin günlük yaşamında rastladığı birtakım rahatsızlık var. Kimilerinin farkındayız, kimilerinin isminden bile habersiziz. Cumartesi Gecesi Felci, ikinci gruba girenlerden. Cumartesi gecesi eğlencenin ve alkolün dozunun kaçmasının ardından, rahatsız bir pozisyonda uyuyakalma sonucu oluşan bu felcin birçok farklı sebebi de var. Kişinin kolunun üstünde uyuyakalan sevgilisiyle birlikte uykuya yenik düşmesi gibi! Sonuç ortak; kolda sinir iletiminin aksaması ve kişinin kolunu normal haline belirli bir süre getirememesi. Söz konusu felce en sık yakalanan burçlar ise aşağıdaki gibi.

Pazar Sabahlarından Nefret Eden Yay

Yaylar, oldum olası en hareketli gece yaşamına sahip burçlardan biri. Her zaman eğlenceye düşkün olsa da özellikle Cumartesi geceleri haftanın stresini atarken ipin ucunu biraz kaçırabilir. Haliyle güç bela döndüğü evinde yatağını bulup, sere serpe uzanması her zaman mümkün olmuyor. Kimi zaman bir sandalyede uyuyakalıyor, kimi zaman kanepesinde farkında olmadan rahatsız bir pozisyonda uzanıyor. Pazar sabahı hareket ettiremediği kolu yüzünden acil servis kapılarını aşındırması da bu noktada sürpriz olmuyor.

Dokunmatik Sevgili Yengeç

Yengeçlerle yakın ilişkisi olan herkes bilir ki, sevdikleri insanlardan ellerini çekmeleri pek mümkün değil. Kâh yolda yürürken, kâh koltukta bir film izlerken. Kolları hep sevdiklerinin üzerinde olmalı, yatarken bile sevdiğine sarılıp uyumalı. Kolu rahatsız bir pozisyonda kalmış, sevdiği kolunun üzerinde uyuyakalmış… Hiç fark etmez. Sabahları ise malum, felçli bir kolla hastane yollarına düşmek.

Sevdiğini Kanatlarının Altına Alan Aslan

Aslanlar daha doğuştan üstünlüklerinin farkındalar. Adına ister asalet densin ister özgüven. Bir şekilde insanlardan farklı olduklarının bilinciyle hareket ederler. Sevdiklerini koruyup, gözetmeleri de bu üstünlüklerinin bir gereğiymiş gibi. Kimse sevgilisine yan gözle bakamaz, güçsüzlüğünden dem vuramaz! Yatarken bile öyle bir sarılır ki sevdiğine, yedi cihan gelse elinden alamaz. Ne kadar rahat bir pozisyon olduğu tartışmaya açık tabii. Sabahları kıpırdatamadığı koluyla uyanması bunun açık bir göstergesi.

Sevdiği İnsanı Yanından Ayırmayan Balık

Balıklar gerek günlük yaşamlarında gerekse aşk hayatlarında bağımlılık geliştirmeye en müsait burçlardan. Birine mi kaptırdı kalbini? 7/24 onun yanında yaşayabilir. Aksi takdirde yalnız ve eksik hissetmesi işten bile değil. Yatarken bile bu böyle, sevdiğinin sırtını dönüp yatağın diğer ucuna gitmesine müsaade etmez. Gerekirse alır kollarına, sabaha kadar sarılır kalır o pozisyonda. Sabaha tabii ilk adres hastane!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.