Crop Top Modasını Stiline Uyarlarken Burcundan Faydalan

Göbeklere açılan pencere modası olan crop top trendi son birkaç yıldır Bella, Gigi, Kendall ve Emrata ile zorla da olsa artık dolaplarımıza girdi. Sırf bu modaya ayak uydurabilmek için daha az yedik, daha çok spor yaptık. Eh, ne yazık ki crop top göbekli giyilmiyor. Eskiden sadece frapan ve seksi bir stile sahip olanların tercih ettiği bu trend artık sokak modası ile günümüze öyle bir adapte oldu ki her tarza uyum sağlayabiliyor. Seksi stile sahip olan da minimal stili benimseyen de crop top modasına ayak uydurabiliyor. Kombine ettiğin parçalarla seksi de olabilirsin maskülen de, romantik de olabilirsin sade de… Tek yapman gereken crop top trendini stiline nasıl uyarlayacağının kararını vermek. Bizim fikrimizi sorarsan burcunun özelliklerinden yararlan deriz her zaman olduğu gibi. Eğer sen de bu fikri beğendiysen burçlara uygun crop top stillerini anlatmaya başlıyoruz.

Takım Elbise Tercihiyle Koç Burcu Kadını  

Güçlü çizgisini stiline yansıtan Koç burcu kadınısın sen. Tam da bu yüzden crop top modasını herhangi bir jean ya da şort ile kombine etmene izin veremeyiz. Sen en şık takımların içine giymelisin ki hem güçlü hem de seksi bir tarz yakalayabilesin. Mümkün olduğunca yüksel bel pantolon ile tercih etmeni öneriyoruz. Cesur davranarak crop topunu mümkün olduğunca yukarda biten modeller arasından seçebilirsin. Renk seçimi konusunda ise beyazdan şaşmanı önermiyoruz. Takım elbise renginde ise serbestsin.

Yüksel Bel Pantolon Seçimiyle Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını olarak değişime çok açık değilsin. Sana crop top modasını kabul ettirmek bile birkaç yıl aldı. O yüzden bu trende ayak uydururken seksilikten ziyade zevkli seçimler peşindesin. Senin için göbek deliği ne kadar görünmezse o kadar doğru bir seçim olur. Bu konuda da her konuda olduğun gibi biraz sabit fikirlisin. O yüzden yüksel belli dökümlü pantolonlarla tercih ederek seksi olmadan da hoş olunabileceğini kanıtlayabilirsin.

Bol Pantolon Tercihi ile İkizler Burcu Kadını

Değişime açık İkizler burcu kadını olarak sen, crop top modelini diğer burçlar gibi kolay kombine etmeyi istemezsin. Bilgi toplamayı sevdiğin için önce bu modayı araştırdın ve yapılmayanı yaparak crop top modasını stiline uyguladın. O da elbette ki yüksek bel bol pantolonlar ile mümkün oldu. Böylece hem crop top modasına uydun hem de oversize modasına gönderme yaptın. Bol pantolonun üzerine de bol crop top giyerek modaya ne kadar hakim olduğunu da tüm burçlara ispat ettin. Şimdi Terazi burcu düşünsün.

Takım Crop Top Seçimi ile Yengeç Burcu Kadını

Vintage giyim tarzına aşıksın. O yüzden dönemlere ait tasarımlar senin hep dikkatini çeker. Tutumlu olman da geçmişe ait her parçayı güzel bir şekilde saklamanı sağlayan en önemli özelliklerinden. Ailene olan düşkünlüğünden anne ve anneanne gardırobunu da sen sahipleniyorsun. Eh, durum böyle olunca sana crop top dünyasının en retro takımları düşüyor. Puantiyeli, pötikareli ve çizgili. Yengeç burcu kadını için crop top modası tamamen ikili takımlar oluşuyor.

Dantelli Seçimi ile Aslan Burcu Kadını

Dantele her ne kadar Akrep burcu kadını aşık olsa da sen de bazı seçimlerinde özellikle dantel kumaşları kullanıyorsun. Tabii sen dantel seçimini gizemli durduğu için değil, kullandığın parçanın daha gösterişli ve ihtişamlı durması için yapıyorsun. Crop top modasına uyarken de kullanman gereken tek kumaş dantel. Dantelli crop top takımlar, güpürlü üstler ve etekli takımlar hepsi senin çekici olman için yaratılmış. Tek yapmak gereken üzerine geçirmek.

Şortlu Takım Modelleri ile Başak Burcu Kadını

Günümüzde her ne kadar gösterişli gibi anılsa da geçmiş dönemlerde kullanılma tarzına göre daha sade bir trend olan crop top modası Başak burcu için hala bir tabu niteliğinde. O yüzden crop topun ile yapacağın kombinin çok dikkatli bir seçim olmalı. Senin detaycı kişiliğin bunu bizden önce düşündüğü için genellikle Başak burcu kadınlarını hep şortlu takımlar ile görüyoruz. Çoğunlukla içine beyaz giyiyorsun. Fakat arada yine Başak burcunun vazgeçilmezi olan tek renk giyim tarzına uyum sağlamak için şortlu takımınla aynı renkte crop top tercih ediyorsun.

Etekli Takım ile Terazi Burcu Kadını

Uyum konusunda takıntılı bir kadın olduğun için etekli takım crop toplar senin zevkli ve şık stiline kesinlikle uyum sağlıyor. Terazi burcu kadını olarak çekiciliğini vurgulayacak olan etekli crop toplar ile aynı zamanda romantik ve zarif bir hava yakalayacaksın. Genellikle kalın askılı modelleri sana daha çok yakıştırdığımızı da özellikle belirtmek isteriz.

Jean Tercihi ile Akrep Burcu Kadını

Seksi Akrep burcu kadını olarak crop top giymek senin için bir sanat. Hemen her parça ile tercih edebilme ve şık olabilme potansiyeline sahipsin. Fakat üzerinde en seksi duran versiyonu orta bel yüksekliğindeki kot pantolonlar ile tercih ettiklerin. Bunun nedeni kot pantolonların daha sade ve gösterişsiz stili ile crop top birleştiğinde gizemli ve seksi bir tarza bürünmen. Yıllardır vazgeçemediğin göbek göstermenin moda olması ve uzun süre de devam edecek olması senin için biçilmiş bir kaftan. Bu fırsatı iyi değerlendir.

Bohem Stil ile Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını olarak etnik tarza olan aşkın göçebe ruhundan kaynaklanıyor. Her zaman yurtdışına çıktığında o bölgelere özgü kıyafetler satın alıyorsun. O nedenle daha kimse giymezken sen etnik eteklerle crop topları her yaz giyiyordun. Şimdi moda olduğu için giydiğini düşünenler senin yıllar önce bu akımı uyguladığını bilmese de biz senin enerjik yapına bu hareketli tarzı çok yakıştırıyoruz.

Blazer ve Crop Top İkilisi ile Oğlak Burcu Kadını

Olgun ve ölçülü olman trendlerde bile kendini gösteriyor. Sen sade ve asil seçimlerin insanı olduğunu kanıtlarcasına crop topunu bile blazer ceketler ile tercih ediyorsun. Crop top rengini siyah ve beyaz dışında bir renkten yana kullandığını gören olmadı henüz. Çünkü konu moda olsa da sen tutarlı olmaktan vazgeçemiyorsun.

Kot Şort Tercihi ile Kova Burcu Kadını

Crop top modasının hakkını sen veriyorsun. Çünkü bu akımı en çok sokak modasına yakıştırıyorsun. Yaz aylarında sokak modası denince de kısa jean şortlar ile yapılan kombinler akla geliyor. Son dönemlerde herkes daha şık olmak için yarışırken sen en sıradan seçiminle şıklıkların arasında sıra dışı görünmeyi başarıyorsun. Çünkü sen Kova burcu kadınısın. Farklılık senin işin.

Etekli Seçimi ile Balık Burcu Kadını

Romantik bir burç olduğun için senin seçeceğin crop top kombini de elbette zarif ve naif olacaktı. Düşük omuzlu, uzun kollu ya da kol detaylı crop top modellerinden her biri senin için mükemmel bir seçim. Hayalperestliğin ile böyle giyindiğinde kendini şehirde de yazlık mekanlarda hissederek yaşıyorsun. Bu da seni çok mutlu ediyor.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.