Çok Sağlam Savcı Olabilecek Kadar Haklı Argümanları Olan 5 Burç

Her tartışmayı kazanmak için kas gücüne sahip olman gerekmiyor! Sorunları kas gücü dışında çözebilmenin medeni yolları da bulunuyor. Mesela bazılarımız tartışmalarını zekâsıyla sonlandırabiliyor ve diliyle kazanabiliyor. Diliyle kazanmak deyince hemen çok konuşan olmayı aklına getirme sakın! Çok konuşan çocuklara ya da biraz büyüdüğünde başkasının hakkını savunan gençlere önerilen hukuk insanı olma durumu öyle çok konuşarak yapılacak bir iş değil. Sadece çok konuşmak, sorunları çözmek için yeterli olmuyor. Bazı konular için gerçekten düşünülmüş, kafa yorulmuş argümanlar ortaya atmak gerekiyor! Bu bambaşka bir konu ve bambaşka yeterlilikler gerektiriyor. Bu içeriğimizde doğuştan yetenekli olan burçları bulmaya çalıştık. Bakalım senin burcun haklı argümanlar üretebilenlerin arasında var mı?

Tutkulu Savunucu Akrep Burcu

Övülecek pek çok özelliği olan Akrep burcu insanını bugün övmeye başlasak üç gün boyunca övebiliriz. Ama şu an bunun için pek uygun değil. Akrep burcu insanının tutkulu olması, dikkatini verdiğinde asla konsantrasyonunun bozulmaması, önemsediği olayların derinlerine inmesi, o derinliklerden tüm dürüstlüğü ile çıkması ve inandığı her şeyi tüm tutkusuyla savunması, onun ne kadar doğru argümanlar sunabileceği yönünde örnekleri oluşturuyor.

Zekâsını Kullanan İkizler Burçları

Zeki ve konuşkan İkizler burcu insanları, karşısındaki dahi konuşmaya başladığı anda konuşmasının nereye gideceğini çözebilecek zekâya sahip olduğu için karşılaşmalarda onu alt etmek oldukça zor olacaktır. Çok iyi konuşuyor olmasının yanında, çok iyi dinleme becerisine de sahip olan İkizler burcu insanı, karşısındaki insanları dikkatle dinleyerek en önemli bilgileri onlardan almanın bir yolunu bulur. Sevimli olmaları ve espri duyguları da onlara bonus puan kazandırıyor.

Adalet Savaşçısı Kova Burçları

Bir diğer zeki burç olan Kova burcu insanı, aynı zamanda çok gelişmiş bir adalet duygusuna sahiptir. Toplumsal olaylara ilgisinin olması, gündemi devamlı şekilde takip etmesi çok fazla olay hakkında çok fazla fikrinin olmasının nedenidir. Gören, duyan, araştıran bir Kova burcu kendisini dinletmeyi de çok iyi bildiği için bir tartışmadan o tartışmanın galibi olarak çıkmaması imkânsıza yakındır.

Analitik Düşünen Başak Burçları

Analitik düşünen Başak burcunun detaylara hâkim olması ve titiz çalışması sonucu herhangi bir yerden mağlup ayrıldığı görülmemiştir. O herhangi bir olayı alır, sağını solunu iyice inceler, tüm detaylarına kadar ayırır ve planlı bir şekilde sonuca ulaşır. Bu yaptığı çalışma onun hazırlıklı olduğu takdirde herkesi alacağının göstergesidir. Bu kişi on numara bir savcı olamazsa başka kim olabilir?

Silahı Disiplin Olan Oğlak Burçları

Gerçekçi Oğlak burcu insanının disiplinli yapısı, başarı odaklı olması ile birleşince onun galip gelemeyeceği herhangi bir ortam fikrini bile yok edebiliyor. Kuralına göre oynayan Oğlak burcu, yeri geldiği zaman acımasız davranmaktan çekinmediği için tamamen tarafsız bir şekilde gerçeği ortaya çıkarmaktan başka çaresi kalmıyor.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir