Cinsellik Astrolojisi! Konumuz Fast Seks!

Yok yok fast food değil, doğru okudun fast seks! E devir değişim devri. Stabil kalabilen bir şey var mı ki? Zamanın karşı koyulamaz şartları işte. Sabahın altısında uyan, yedide evden çık, en az bir saatini yolda geçir. Bitti mi? Hayır, tam gaz devam! Ofise git, mesaiye kal, eve gidip duş al, yemek yiyebildiysen ne mutlu sana! Çoluk çocuğu hiç saymıyoruz! Onlar da konuya dahilse eğer vay diyelim haline! Neyse, günlük rutinimiz böyle. Uyumaya ayırdığın süre ise maksimum yirmi bir bin altı yüz saniye. Fakat bu döngüde unuttuğumuz bir şey yok mu? Yemek yemek kadar doğal, uyumak kadar normal!

Dedik ya her şey zamana göre şekilleniyor. Cinsel hayatımızda öyle! Seksi yatakta yapmak yavaş yavaş lüks hale geliyor, önceden fantezi olarak görülen bütün tabular birer birer yapılıyor. Hayır, şaka değil! Yıl 2018 olduğunda “fast seks” isimli bir kavram lügatımıza giriyor! “Nasıl yani” dediğini duyar gibiyiz. Aslında kısaca şöyle anlatabiliriz: Ofisten eve dönerken markete uğrarsın hani ya da makarna haşlanırken bir yandan da salatayı yaparsın. Yani zamanı yönetmek için çabalarsın ya, o durum işte! Her şeyi iki ayağın bir pabuca girmişçesine yapar, keyif alarak yaptığın her şeye uzaktan bakarsın. Sonra adrenalindi, heyecandı derken bir bakmışsın sen de kendini “fast seks” yaparken bulmuşsun! Asansörde, kuytu köşe yerlerde, iki arada bir derede!

Konu hız olunca tabii aklımıza gelen burçlar da malum: Zaman nakittir kafasıyla yaşayan, mantığını cebine koyup dürtüleriyle davranan, hemen harekete geçmek için en önde bayrak tutan Koçlar, fast seks yapan burçlar listemizin başında! İkinci sırada ise aynı anda birçok şeyi yapma potansiyeli olan, seksi öğle arasındaki bir kahve molasına sığdırabilen İkizler burcu var. Yaylar ise üçüncülük kupasını kaldırıyor, bir yandan zamanla yarışırken bir yandan da adrenalin seviyesini yükseltmeye çalışıyor. Yani bir taşla iki kuş vurmak için varını yoğunu ortaya seriyor. Savrul halleri bazen başına iş açsa da mahalle baskısı onlara pek işlemiyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.