Cinsel Farkındalığı Tavan Yapmış 2 Burç!

Farkındalık muhtemelen kulağının aşina olduğu bir kelime. Peki ya anlat dendiğinde? Önce kısa bir tanımından başlayalım, sonra yavaştan konuya kayalım. Farkındalık eşittir, çevrende gelişen olayları bilme, algılama ve duyumsama becerisi. Yani farkındalığı gelişmiş insan, her şeyin bilincinde olan biri. Biraz daha basite indirgersek yemek yerken önündeki tabaktan keyif almak, biriyle konuşurken telefonu masaya bırakmak, kadeh tokuştururken karşındakinin gözlerine bakmak. Tabii işin bir de cinsellik boyutu var: Seks yaparken anı yaşamak, duygularını keşfederek partnerinle bir bütün olmak. İşi ofiste, ailevi problemleri evde bırakıp tamamen teslim olmak, hazzın doruklarına çıkmak, cinsel farkındalığı yakalamak!

Dürtüleriyle Hareket Eden Koçlar

Koç burcu insanı biriyle birlikte olduğu sırada başka konular hakkında çok fazla kafa yormaz, anı yaşamaya bakar. Dürtüleriyle hareket eder. Faturalarmış, kredi kartı borcuymuş hepsini yatak odasının dışında bırakır, hedefine odaklanır. Belki biraz da bencil ve aceleci davranır. Karanlık düşüncelerin ortamın ambiyansını bozmasına izin vermez, “ya ereksiyon olamazsam ya partnerimizi tatmin edemezsem” gibi şeylerin aklını kurcalamasına izin vermez. Motivasyonunu kaybetmez!

Keyfine Düşkün Boğalar

İpek çarşaflar, kırmızı şaraplar ve mumların aydınlattığı loş bir ortam, anlayacağın her şey tamam! E bir de Boğa gibi haz peşinde koşan, libidosu tavan, keyfine düşkün bir burç var odada! İyi bir seks için daha ne gerekebilir? Her şey yolunda giderken, bu ortamı ne bozabilir? Maddi konular, geleceğe yönelik kaygılar, telefona gelen mesajlar… Fakat hiçbirinin üstünde durmaz dingin Boğalar. Kafasında kurmaz, toka diye kafasına takmaz. Partnerine odaklanır, yatağın ısısını arttırır. Dokunuşlarıyla konuşur, gözleriyle sevişir. Cinsel farkındalığı sayesinde libidosunun hakkını fazlasıyla verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir