Cep Telefonu Ekranına Kendi Fotoğrafını Koyan Burçlar

Hani vardır ya, başkasının adına utandığın anlar… İşte onlardan biri: Cep telefonunda kendi fotoğrafını duvar kâğıdı yapmak! Bir çeşit narsisizm olarak görebileceğimiz bu davranışın altında yatan sebeplere çoğu kez akıl erdirebilmek mümkün değil. Hadi onu geçtik, o kadar mı yalnızsın? Kimse demedi mi, “Yahu bu yaptığın nedir?” Böyle kimselerin burçlarını tahmin etmek hiç de zor değil. Sence telefona her baktığında kendini görmek isteyen burçlar hangileri?

Narsisizm Batağına Saplanan Aslan

Aslan burcu olup da telefonunun ekranına kendi fotoğrafını koymamış bir kişi var mıdır? Hiç sanmıyoruz! Instagram adresleri desen zaten hemen her fotoğrafları selfie. Hatta bilgisayar ekranlarında bile kendi fotoğrafı olabilir. İsteyen özgüven desin, isteyen kendiyle barışık olmak. Kimse kimseyi kandırmasın şimdi. Düpedüz narsisizm bunun adı, başka açıklaması ne olabilir ki?

Kendini Dev Aynasında Gören Koç

Başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğü ya da arkasından neler konuşulduğu, Koçların zerre umurunda değil. Ohoo, öyle her konuşana prim verseydi… Kendi telefonu sonuçta, ekranında kimin fotoğrafı olduğundan kime ne ama öyle değil mi? Koçların konu hakkında görüşü bu kadar net! İnsanların ne düşündüğüne biraz olsun önem verse keşke ama orası ayrı bir hikâye.

Kendine Hayran Terazi

İşin aslı Teraziler öyle burnu Kaf dağında kimseler değil. Sadece kendilerini seviyorlar ve dış görünümlerini fazla önemsiyorlar hepsi bu! Saatlerce uğraş vererek çekildiği ve üzerinde türlü filtrelerle oynadığı fotoğraflarını her şeyden çok önemsiyor olabilir. Telefonunun ekranına koyması da aslında bakılırsa bunun bir göstergesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.