Çenesiyle Ünlü İkizler & Ketumluğu ile Namlı Akrep Aşkı!

Diliyle namlı İkizler ile dilsizliğiyle ünlü Akrep’in aşk hikayesini okumaya hazır mısınız? Akrep’in sayfalarında in cin top oynayacak, İkizler’in sahnesi geldiğinde kelimeler sayfalardan taşacak, sözcük seli çağlayacak. Bağlantıyı da siz pek sayın okurlar, boşlukları doldurmak suretiyle kuracak! Hikâyenin sonunda bir ihtimal olay çıkacak! İkizler biraz yaygara yapacak, Akrep sessiz ve derinden hançerini saplayacak! Belki de İkizler hem çalıp hem oynayacak, Akrep de ona eşlik etmeye çalışacak. “Sonsuza dek mutlu yaşadılar” mesajlı balonları göklere salınacak! Bakalım neler yaşanacak…

İkizler kurnaz, İkizler zihni zehir, dili çatal, İkizler çok canlar yakar yakmasına da bu kez karşında gecelerin yargıcı, korku tünelinin sahibi Akrep var! Onun derin sezgileri, engin bilgisi, yüksek gözlem kabiliyeti ve sağlam sinirleri kolay oynamaz, İkizler’in provokasyonları bu sularda hayatta kalamaz! Gel gelelim bu iki dişli, farklı alanlarda yetkili kişi birbirlerine aşık olur, buradan duygusal bir birliktelik doğarsa o zaman neler yaşanacak? İkizler’in dilindeki güç Akrep’in tüm arşivlerini doldurur. İkizler’in sahip olduğu bilgi ağı, Akrep’in derin öğrenme arzusuna sonsuz merakına yol yordam olur, dedikodu kazanının tam ortasında kalan Akrep sessizce olan bitenden nemalanır. Akrep için bunca şeyi bilen, oturduğu yerde dünyanın öbür ucunda olup bitene erişen İkizler’e hayranlık duyar. İş kendi bildiklerini paylaşmaya gelince, oraya yasaklı alan şeridi çeker. Tam da bu sırada İkizler dilini çözer, çenesi düşene dek ısrar eder. Akrep tüm meraklarını giderir huzura erer, peki İkizler’in yerinde yeller esen merakına kim birkaç bilgi kırıntısı armağan eder? Akrep etmez. Hele ki ağzında bakla ıslanmayan sevgilisine, dünyayı çalkalayacak bilgilerini katiyen vermez.

Akrep sahip olmak, sevgilisini sarıp sarmalayıp sadece kendisine saklamak isterken İkizler tüm dünyayı kucaklamak, kırk kapıyla dost olmak, sosyal ortamlarda var olmak ister. Akrep kalabalığın olduğu yerde kendini açık etmez, sahip olduklarını paylaşmak istemez, İkizler ise susmak bilmez. İkizler’in sevgililik ile arkadaşlık arasına çektiği incecik çizgi Akrep’in güven duvarlarını örmesi için yetmez. Çevresi geniş olan İkizler’in tatlı diline kapılıp ağzının içine düşen erkeklerin akıbeti pek de iyi görünmez. Akrep İkizler’in hızına yetişemez, ipleri eline alıp bir türlü kontrol sahibi olamaz. Tam olarak güvenemediği sevgilisini serbest bırakma evresine geçemeyen Akrep, İkizler’i tümüyle anlayana kadar fazla tutucu ve sahiplenici olabilir. Sağı solu belli olmayan İkizler’in stabil hale gelmesi de pek kolay olmaz. Akrep ise el mahkûm, zihninde kırk çeşit hikâye yazıp kuşkular üretmeye çoktan koyulmuştur. İkizler’in keskin köşeleri, kesin çizgileri yoktur. Akrep bu kararsızlıktan, belirsizlikten çok rahatsız olur ve İkizler’e kıskaçlarını batırır. İkizler’in ise en korktuğu şey özgürlüğünün elden gitmesidir. Akrep sıkıştırdıkça İkizler kaçar, bu aşk böylelikle sarpa sarar.

Akrep aşk odaklı, arzulu ve kararlıdır, İkizler ise iletişim merkezli bir kararsız. Akrep ilişkisinde sınırları zorlayacak, cinsellikte kendine özgür alanlar tanıyacak, derin derin sevip basbayağı sahiplenecek birini ister. İkizler ise, sohbeti hoş, hitabı tatlı, enerjik birini ister. İkizler özgürlüğünü elden bırakmaz, kimsenin kontrolüne birkaç saniyeliğine dahi emanet etmez, Akrep ise sevgilisinin iradesini tekeline geçirmeye meraklıdır. İkizler zekasıyla kendini etkileyemeyen, yenilikleri son bulan, zamanla rutine girip sıkıcı bir hale bürünen, kendini sınırlayan ilişkilerde soluk alamaz. Dua edelim de birbirlerini erken anlayıp yolları ayırırlar, yoksa Akrep can yakar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.