Çekici Görünmenin Püf Noktaları Hangi Burçlardan Geçiyor?

Çekici kelimesinin genel geçer bir tanımı olduğunu söyleyemeyiz. Ne demişler: Renkler ve zevkler tartışılmaz. Sonuçta herkesin ilgisi farklı yönde. Kiminin aklına jartiyerler, danteller gelir, kiminin başını doğal insanlar döndürür. Fakat ortalamayı baz alırsak herkesin kafasındaki çekicilik kavramı aşağı yukarı aynı ölçüdedir. Yanılıyor muyuz? Açıkçası pek sanmıyoruz! Hataylıysak yorumları aşağıya bekliyoruz.

Öz Güvenli Aslanlar

Birinci altın kural! Kendine güven! Girdiğin ortamda öyle bir yürü ki Victoria Secret melekleri kendilerinden utansın. Biriyle iletişim halindeyken ayakların yere bassın. Duruşunla etkile, bakışlarınla herkesin başını döndür. İster saçlarını savur, ister haritandaki Aslan burcunu konuştur.

Gizemli Akrepler

Doğuştan gelen bir seksapalitesi var Akrep kadınının. Gizemli tavırlarıyla önce karşısında bir merak uyandırır, üstüne derin bakışlarının konuşturur. Siyah şapkası, deri eldivenleri ve kırmızı rujuyla tam anlamıyla Hollywood yıldızlarını anımsatır. Herkesin aklına tek bir soru düşer: Acaba bu kadın da kim? Cesaret edebilen yanına yaklaşır, edemeyen baktığıyla kalır.

Zevkli Boğalar

Zevkli, keyifli, kaliteli ve çekici! Zaten bir kere Venüs’ün etkisinde olması Boğa burcu kadınını farklı bir yere koyuyor. Gerek kıyafet seçimleriyle gerek duruşuyla girdiği her ortamda kendisinden konu açılmasını sağlıyor. Üzerindeki bluzu nereden aldı acaba? Dekoltesi de tam kararında! Dedikoduların baş kahramanı anlayacağın! E bir de kararlı halleri, cesur zevkleri! Boğa kadını her şeyiyle tam bir bütün yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.