Çapkınlıklarıyla Boğaları Üzebilecek Üç Burç

Toprak grubunun sakin mizaçlı burçları olan Boğalar, aşkta sadık ve fazla sahiplenicidir. Flörtlerini olur olmaz kişilerden kıskanabilirler. Gelenekçi insanlar olup belli ahlaki değerleri vardır. Özgürlüğüne düşkün ve uzun süreli ilişkiler yürütemeyen burçlarla mutlu bir birliktelik yaşayamazlar. Onların kaçamakları Boğaları üzüp yıpratabilir.

Hevesi Sönen Yaylar

Birliktelik olarak Boğaların en az uyuşacağı burçlardan biridir Yaylar esasında. Yıldırım aşkıyla birine vurulduklarında, yeni bir aşka yelken açarlar kolayca. Havadaki aşk kokusu fark edilmeyecek gibi değildir. Seçici ve sadık Boğalar ise Yayların bu sevecen tavırları karşısında yelkenleri suya indirebilir. Hülyalı bakışlarla başlayan ilişkide farklılıklar zamanla su yüzüne çıkar. Yay burçlarının özgürlüğüne düşkün ve sosyal yönünün aksine Boğalar evcimen ve sahiplenicidir. Bir süre sonra ilişkiden hevesini alıp yeni heyecan arayışına girmeye başlar Yay burçları. Gönlü de yaşam tarzı gibi stabil olan Boğalar ise sevdiği zaman bir ömrü aynı kişiyle geçirebilecek potansiyeldedir. Yayların aşk ateşini yitirip, çapkınlık için fırsat kollamaya başlaması Boğaları hayal kırıklığına uğratır. Büyük umutlarla başladıkları ve evlilik hayali kurdukları ilişkileri ayrılıkla sonuçlanır. Yaylar ise çiçek verecek bal arayan arı misali uçar gider onların hayatından.

Gözü Dışarıda İkizler

İlgiye düşkün ve istikrarlı bir kişiliği olan Boğalar için İkizler uygun bir partner değildir. Birbirine zıt bu iki burcun çekimle başlayan aşkı, uzun soluklu bir ilişkiyi mümkün kılmaz. Sabırlı ve ağır hareket etmeyi seven Boğalar, İkizlerin sürekli aktif ve aceleci tavırlarından rahatsız olabilir. İkizler burcu ise bu derece durağan ve içe dönük olan Boğalarla istediği gibi iletişim kuramaz. Çabuk sıkılan yapıdaki İkizler, ilişkilerde de derinleşemediği için daldan dala konma eğilimi gösterir. Baskıya gelemeyen ve gözü dışarıda olan bu burçlar, Boğaların sahiplenici ve kıskanç tavırlarından bunalır. Tartışmaların yaşanabileceği bu ilişki, bir yerden sonra tıkanıp bitebilir. İkizlerin cazibesine vurulan Boğalar ise onu unutup, uzun bir süre ayrılığı kabullenmeye çalışır. Derin aşkların insanı olmayan İkizler ise biten birlikteliğini çabuk unutur.

Zor Tatmin Olan Kovalar

Astroloji dünyasında etkilemesi en güç burçlar arasındadır Kovalar. Başkalarını cezbetmek için uygulanan stratejiler onlara sökmez hatta gülünç gelebilir. Onlar, sadık Boğaları umursamazlıklarıyla üzebilecek bir diğer burçtur. Yeterince tanışmadan bu iki burç aşka yelken açabilir. Ancak zamanla su yüzüne çıkan farklılıklar ve uyuşmazlıklar ilişkiyi zayıflatabilir. Geleneklerine bağlı ve muhafazakâr Boğaların aksine Kovalar aykırı ve yenilikçidir. Alışkanlıklarından vazgeçemeyen bu burçlar Kovalara eski kafa gelebilir. Boğalar ilgiyi, şefkati ve sürekli iç içe olmayı arzularken Kova burçları özgürlüğüne düşkün olup, ilgi gösterme konusunda ketumdur. Kolay kolay tatmin olamadığı için Kovalarda çapkın imajı oluşur. Sürekli yeni deneyimlere yelken açma eğilimindedirler. Boğalarla başladıkları ve umut vadeden bu ilişki Kovaları bir yerden sonra sıkar. Aynı şekilde karizmatik ve marjinal Kova burçlarının ilgisizliği Boğaları bıktırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.