Candyman’in Haritası Neler Söylüyor?

Travers Beynon! Yani namıdiğer Candyman! Instagram’da keşfetten ya da internet gazetelerinin manşetlerinden tanıyor olabilirsiniz bu arkadaşı. Boy boy görüntü verdiği kadınlar, lüks arabalar, çılgın partiler, marka ayakkabılar ve ortalığa saçılan paralar! En son gündeme gelmesinin nedeni ise onu bu sıra dışı hayata aslında eşinin yönlendirdiğini söylemesi. Kendisini bir Instagram fenomenine dönüştüren kişinin eşi Taesha olduğunu söyleyen Travers Beynon, paylaştığı fotoğraflardaki konseptin de yine karısına ait olduğunu anlattı.

Kıskanma konusuna girmeye gerek bile yok, Instagram postlarından görüldüğü üzere. Fakat bir insanın eşi, birlikte olduğunu insanın başkalarıyla seks yapmasını neden ister? Hatta kocasının 20 tane kadınla çekilmiş erotik fotoğraflarıyla ünlenmesi için neden böyle bir işe girer? İnsan sorgulamıyor değil tabii, fakat şu an konumuz astroloji! 3 Mart 1976 doğumlu Travers Beynon, Balık burcu! Nasıl olur demeyin lafımızı bitirmemizi bekleyin. Ay’ı Terazi, Mars’ı Boğa, Venüs’ü Koç birinden bahsediyoruz burada!

Candyman’in kadınlarla olan fazla samimi iletişim tarzı, karısının yanında bir de sevgilisinin olması, eski eşinden de çocuklarının bulunması yani kısaca ilişki konusundaki tüm tavrı Ay’ının Terazi olmasından kaynaklı. Terazi etkisi altındaki Ay, Beynon’u flörtöz biri yapıyor, kalabalık “arkadaş” gruplarının nedenini açıklıyor. Venüs Koç ise Beynon’un avcı psikolojisiyle hareket etmesine, kaçanı kovalamayı sevmesine, skorcu tavrını sergilemesine neden oluyor. Hayatında sürekli bir heyecan arıyor, düzenli ilişki aslında onu fazlasıyla geriyor. Yapısında sadakat diye bir özellik bulunmuyor, çabuk ısınıp çabuk soğuyor.

Çevresindeki bu kadar kadına rağmen evli olması ise belki de Güneş’inin Balık olmasından geliyor olabilir. Fakat üzerine Mars Boğa da eklenince ortada ne Güneş kalıyor ne de Balık! Boğa etkisindeki Mars, Candyman’i resmen zevkleri için yaşayan biri yapıyor. Lükse, markalara, arabalara yani maddesel şeylere düşkünlüğünü tam anlamıyla açıklıyor. Parayı seven, zevk ve sefa süren Beynon’un tek amacının hayattan keyif almak olduğunu gösteriyor. Gördüğümüz kadarıyla da haritasının hakkını fazlasıyla veriyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.