Can Yaman’ın Çekiciliğinin Sırrı Burcunda Gizli 

Televizyon dünyasının son zamanlarda en iyi çıkış yapan aktörleri arasında Can Yaman bulunuyor. Rol aldığı dizilerin tutmasıyla daha fazla dikkat çekerken hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşuyor. Yapımların yurt dışı tv kanallarında yayınlanmasıyla şöhreti Türkiye sınırlarını aşıyor. Hayranları tarafından çok beğenilen Can Yaman, oyunculuğu dışında karakter ve yakışıklılığıyla da ilgi görüyor. Onu bu derece çekici kılan özelliklerin sırrı Akrep burcu olmasında yatıyor.

Bakımlı Fizik

Ünlü oyuncunun bu kadar beğenilen bir aktöre dönüşmesinde kendi çabaları da etkili. Kariyerinin ilk yıllarındaki görünümünü epey bir değiştirdiği görülüyor. Fiziğine önem veren bir Akrep erkeği olarak baklava desenli kaslara sahip olabilmek için uzun süredir spor yapıyor. Her fırsatta vücudunu öne çıkaran giysilerle gördüğümüz genç aktör, göze hitap etmeyi başarıyor. Kısa olan saçlarını ve sakallarını uzatarak daha olgun ve modern bir imaj kazanıyor. Vücuduna yaptırdığı ilginç dövmeler ve taktığı kolyelerle Hollywood oyuncuları kadar havalı bir aktöre dönüştüğü görülüyor.

Seksi Tavırlar

Bir erkeğin çekici olması için yakışıklı ve bakımlı olması yeterli gelmiyor. Zaten bu ikisiyle bir biblodan farkı kalmıyor. Seksi bir kişilik sadece fiziksel görünümle değil ruhla da kazanılıyor. Akrep burçlarının ne kadar seksi olduğunu Can Yaman’ı izlerken anımsamak mümkün oluyor. Ünlü aktörün konuşma tarzı, bakışları, tavırları izlenirken ne derece seksi olduğu net bir şekilde görülüyor. Kadınlar tarafından çok beğenilen Can Yaman’ın şöhreti Balkan ve Ortadoğu ülkelerine kadar yayılmış bulunuyor. Hayranları onu neden çok bu kadar beğendikleri sorusuna “seksi tavırlarından ötürü” türünde yanıtlar veriyor.

Karizmatik Kişilik

Can Yaman’ı çekici kılan detaylar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tutkulu Akrep erkeği Can, karizmasıyla ortamlarda fırtınalar estiriyor. Özellikle bakışlarıyla çok sayıda kadının içini titretmeyi başarıyor. Gözlerindeki derin ima ona ayrı bir hava katıyor. Tabii bunların yanında Can Yaman daha genç olduğu yıllarda utangaç ve olgunlaşmamış bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Amatörlük yıllarını atlattıktan sonra içindeki karizmatik erkeği ortaya çıkarmış görünüyor. Olgun ve ayakları yere basan kişiliğiyle herkesin dikkatini çekiyor. Karizmasını oynadığı karakterlere de yansıtıyor.

Gizemli Ruh

Alacakaranlık kuşağında yaşayan Akrep burçlarının hep gizemli bir tarafı bulunuyor. Bünyelerindeki sessiz fırtınaları tahmin bile edilemiyor. Sessiz insanların iç dünyalarının gürültülü olduğu çıkarımını doğruluyorlar. Can Yaman’da da böyle bir hava seziliyor. Bu kadar popüler olmasına rağmen kendini fazla açmıyor. Çok fazla röportaj yapmıyor ve özel hayatını hep gizleme çabası gösteriyor. Bu az ve öz konuşan gizemli ruhu, ona ayrı bir çekicilik katıyor. Polemiğe yol açacak cümleler sarf etmemeye dikkat ediyor.

Romantik Aşık

Su grubu üyesi olan Akreplerin romantik olmaması mümkün mü hiç? Bu sessiz ve derin insanlar tutkulu aşklar yaşıyor. Sevdiklerine bağlanıp onları yaşamlarının merkezine koyuyorlar. Can Yaman her ne kadar ilişkilerini gizleme çabası gösterse de özel hayatındaki tavırları basına yansıyor. Romantik bir Akrep erkeğinin tavrıyla kız arkadaşlarının ruhunu okşamasını biliyor. Onları kimi zaman çiçeklerle kimi zamansa sürprizlerle şımartıyor. Kadınlara gösterdiği bu yakın alaka hayranlarını imrendiriyor. Etrafında bu kadar çok kadın olmasına rağmen o sevdiği zaman kendini sadece bir kişiye adıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.