Çaktırmadan Lovebombing Yapan Burçlar Hangileridir?

Gün geçmiyor ki aşk ilişkileriyle ilgili yeni bir terim karşımıza çıkmasın! Son zamanların en popüler terimi de “lovebombing” oldu. Ne demek peki lovebombing? İlişkide olduğu kişiyi önce sevgiye boğarak sonra çok uzak durarak yapılan bir manipülasyon tekniği diyebiliriz. İlişkinin başlarında çok ilgi gösterip, sonsuza kadar birliktelik hayalleri kurdurmayı ama bir an sonra bunların hiçbiri olmamış gibi davranıp yavaşça uzaklaşmayı örnek olarak verebiliriz. Arkasında bıraktığını deli eden, karşılaşmamamız için bildiğimiz tüm duaları sıralamamız gereken bu davranışı kimler yapar? Hangi burçlar bu çukura daha sık düşürür?

Boğa Burcu

Her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünen Boğa burcu insanı, sevgilinin ve aşkın da en iyisine layık olduğunu düşünür. Onun beğendiği kişiye bir anda kapılma gibi bir huyu vardır. Birinden hoşlandığı anda onunla ilgili daha fazla beklentiye girmeye başlar. Bu beklentilerin gerçekleşmesi için maddi manevi tüm kaynaklarını, tüm varlığını ortaya serer. Hoşlandığı kişinin gönlüne girebilmek için gereken ne varsa onu yapmaya hazırdır. Aslında niyeti olmayan cümleleri ardı ardına sıralamak da bunlardan bir tanesidir.

Yengeç Burcu

Birinden hoşlandığı anda, hayallerinde ona hemen gelinlik / damatlık giydiren Yengeç burcu o kişi ile hemen evlenip mutlu bir yuva kurmanın, aile olmanın niyetine girer. İçinde hep bir aile özlemi ve yuva isteği olan Yengeç burcu insanı, partneri ile bu duygularını hemen paylaşıp onu havaya sokmaktan da kesinlikle çekinmez. Ne kadar iyi bir çift olduklarını, ne kadar iyi bir aile olacaklarını anlatır, hayaller kurdurup durur.

Terazi Burcu

Sözcüklerini çok iyi seçen ve onları adeta bir silah gibi kullanmayı çok iyi bilen Terazi burcu insanı, şıpsevdi bir yapıya sahiptir. Bu nedenle her ilk gördüğü kişiye çok büyük bir aşk beslediğini zanneder. Herkes onun “hayatının insanıdır”, hemen “ilk görüşte aşka” tutulur. Hiç duyulmamış çok özel iltifatlarla o kişiyi kendisine bağlamaya çalışır. Kime ne söylemesi gerektiğini bildiği için de çoğunda başarılı olur.

Akrep Burcu

Tutkulu Akrep burcunun ateşi ilk görüşte yükselir. Hoşlandığı kişinin de kendisiyle aynı noktaya gelebilmesi için seksapeli dâhil gizli kalmış tüm silahlarını ortaya çıkarır. Stratejisini iyi belirler ve istediğini elde edene kadar durmaz. Karşısındaki kişiyi baştan çıkarabilmek ve kendisine adanmasını sağlamak adına ne kadar özel olduğunu, kendisinin ona ne kadar bağlı olduğunu söyler durur.

Balık Burcu

Manipülasyon ustası Balık burcu, lovebombingi en fazla kullanan burçtur. Hayal dünyasında yaşadığı için özellikle aşk ilişkilerinde ilk önce kafasında kendisine göre bir dünya düzeni kurar. Hoşlandığı karakteri kafasında idealize eder ve ilk çekim duyduğu kişinin o özellikleri taşıdığına kendisini ikna eder. Bundan sonrası o kişiyi kendisine bağlamak için yapılacakların belirlenmesidir. Bu noktada asla yoksunluk çekmez ve türlü duygu sömürüleri ve duygusal manipülasyon teknikleriyle istediğini elde etmeden durmaz!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir