Büşra Develi ve Burak Deniz Ayrıldı! Aşk Uyumları Kaç Çıktı?

İkisi de genç, ikisi de son zamanların parlayan yıldızlarından. En son Mu Tunç’un “Arada” filminde birlikte izledik onları. Tabii ilişkileri sadece film setlerinden ibaret değil, 3 senelik bir geçmişleri var. Ara ara Cihangir’de ettikleri kavgalarla, aldatma konulu haberlerle yer aldılar magazin programlarında, haber sitelerinde. Çok da şaşırmamak gerek tabii. İki ünlü insanın birlikteliğinden bahsediyoruz. Tabii her attıkları adım manşet olacak, en küçük tartışmaları skandal diye anılacak. Kimlerden mi bahsediyoruz? Büşra Develi ve Burak Deniz! Eminiz siz de yakından takip ediyorsunuz.

Ne oldu ne bitti orası bilinmez. Fakat Büşra Develi’nin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım her şeyi net bir şekilde ortaya koyuyor. Genç oyuncu ayrılığı şu sözleriyle doğruluyor: “Günlerdir benim ve ilişkim hakkında çıkan hayal ürünü haberleri hayretle okuyorum. Bir ilişkinin bitmesi için illa ki taraflardan birinin aldatması veya kıskanması gerekmez. Bu bir süreçtir. Burak’la olan 3 yıllık ilişkimiz karşılıklı kararımızla sonlanmıştır. Hala birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygı baki. Hakkımda asılsız haberler yayınlamaya devam eden her bir kurum hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.”

Peki 3 senedir birlikte olan, sürekli kavga ettikleri iddia edilen genç çiftin haritaları ne söylüyor? Hiç merak ettiniz mi? 23 Ağustos 1993 doğumlu Büşra Develi Başak burcu. 17 Şubat 1991’de doğan Burak Deniz ise Kova. Aşk uyumları 6 çıkan çiftin eğlendikleri zamanlar da tartışmaları da çok gibi görünüyor. Zaten birinin Başak, birinin Kova olması ilişkilerini yeterince zor bir hale getiriyor fakat haritaları en azından bu durumu biraz daha ılımlı kılıyor. Tabii tansiyonun çıktığı zamanlar da oluyor, karşıt görüşlerin havada uçuştuğu anlarda. Fakat aralarındaki güçlü bağ ikilinin 3 sene boyunca birlikte kalmalarına yetiyor. Uzun ilişki puanlarına baktığımız da ise ikili 4 puanda takılı kalıyor. Görülen o ki birbirlerini duydukları aşk, Büşra Develi ve Burak Deniz’i sadece 3 sene bir arada tutmaya yetiyor. Belki sağlıklı bir ilişkileri olmadıklarını düşünüp, kendileri için doğru olan kararı veriyorlar. Fakat ikilinin ileri bir zamanda tekrar bir araya gelme şansları da yok değil, bizden söylemesi.

Siz de beraber olduğunuz kişiyle aşk uyumunuza, uzun ilişki yaşama şansınızın kaç puan olduğuna bakmak isterseniz, ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, merak ettiğiniz her soruya tek tuşla yanıt alabilirsiniz. Unutmayın, Moyra bilir!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.