Burcunuza Göre En Yakın Arkadaşlarınızın Bile Kıskandığı Özelliklerinizi Açıklıyoruz!

Çok uzun yıllarını, çok özel anlarını, çok mahrem sorunlarını da paylaşsan, kardeşim gibidir, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez de desen gün gelir bir anda en yakın arkadaşının bile seni kıskanabildiğini görürsün. Bunu görünce üzülme, aksine ayağa kalk ve kendinle gurur duy. Ne kadar imrenildiğinin, ne kadar özenildiğinin farkına var ve o özelliklerini, deyim yerindeyse bağrına bas. Zaten sana zarar vermedikleri sürece kimsenin seni kıskanıyor olmasını önemseme bile! Bu içeriğimiz, burcuna göre kıskanılan özelliğini bulmana yardımcı olacak. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve istersen bireysel istersen ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Hazırsan gel burcuna göre kıskanılan özelliğin neymiş öğrenelim!

Koç Burcu: Çocuksu Hevesin

Sevgili Koç Burcu, senin en güzel, en dikkat çekici özelliğin çocuksu hevesin ve onu yaşarken sahip olduğun heyecanın. Bir işe başladığında, bir yola çıktığında, bir arkadaşlık kurduğunda, bir sokak canlısını sevdiğinde, sevdiğin bir yemeği gördüğünde sende beliren, dostlarını bile kıskandıracak güzellikte bir heyecana sahipsin. İnsanların hiçbir şeyden mutlu olmadığı günümüzde, çevrendekilerin hayatını güzelleştirirken, bu sevgiye sahip olmadıkları için seni kıskanmalarına daneden oluyorsun, bizden söylemesi!

Boğa Burcu: Para Biriktirebilme Özelliğin

“Benim için maddiyat hiç önemli değil” diyen varsa yalan söyler. Bunu benim kadar sen de, diğer okurlarımız da biliyor. Hepimizden farklı olarak sen, daha tedbirli davranabiliyor elinde para tutabiliyorsun. Müsrif değilsin ve paranın kıymetini biliyorsun. Hatta doğru yatırımlar da yapabiliyorsun. Bu nedenle arkadaşların sürekli kapında beliriyor. Ona buna yatırım tavsiyesi veriyor, elinden geleni yapıyorsun bu da yakın çevreni kıskançlıktan çatlatmaya yetiyor da artıyor bile!

İkizler Burcu: Çok Geniş Sosyal Çevreye Sahip Olman

İnsanlar etraflarında bir kişi bile bulamazken, yalnızlıktan ölüp yanlış arkadaşlıklar seçerken, seni kıskanmamalarını beklemek biraz safça olmaz mı sence de? Millet kıskançlığından ölüyor, her yerde arkadaşın var! İki adım atıyorsun biriyle karşılaşıyorsun, iki adım sonra başka biriyle. Senin kadar gönlü geniş olup da tüm dünyalarını birbirine karıştıran bir burç daha yok, umarım bunu biliyorsundur. Herkes sahip olduğu bir iki arkadaşı tüm dünyadan saklarken, sen hepsinin bir araya geleceği etkinlikler düzenlemekten çekinmiyorsun. Helal sana!

Yengeç Burcu: Güçlü Hafızan

Yengeç burcunun o kadar çok kıskanılacak yönü var ki! Merhameti, sevgi dolu oluşu, sevgisi, insanları bağrına basabilmesi, empatisi… Bunlardan her zaman bahsettiğimiz için bu kez az bilinen bir özelliğine yönelmek istedi. Güçlü hafızasına…. Bir Yengeç burcunun tanık olup da hatırlayamayacağı olay yoktur. Yaşının pek de önemi yoktur, o anki duygularına girse yeter. Akşam ne yediğini hatırlamayan burçlar, seni görünce elbette kıskançlıklarından çatlıyorlar. Sen bu ülkenin hafızasısın!

Aslan Burcu: Karizmatik ve Gösterişli Olman

Sevgili Aslan burcu, burcunun simgesi Aslan nasıl ormanın kralıysa sen de bu dünyanın kralısın. Senin gösterişine vurulmayan biriyle tanıştın mı hiç? İmkânsız! Dik durmayı beceremeyen, kendini saklayan, azıcık dikkat çekse utanan bir neslin çocukları arasında parıl parıl parlıyorsun. Görülmekten korkmak bir yana, dikkat çekmeyi seviyorsun. Bu da etrafındaki gözleri hemen harekete geçiriyor ve kıskançlıkların tam göbeğinde yer alıyorsun. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde, çoğu kıskançlık kavgasının sebebi sensin, haberin olsun!

Başak Burcu: Çalışkan Olman

En çok titiz ve düzenli olmanla biliniyorsun sevgili Başak burcu. Onlar kadar bilinmeyen ama onlardan daha fazla kıskanılan en büyük özelliğin, giderek artan çalışkanlığın. Etrafında sana çoğunlukla “Atom Karınca” lakabı takılıyor olmalı. Elini atıp da başaramayacağın bir iş yok! Başladığı işi eline yüzüne bulaştıran bunca insanın arasında kıskanılmaman mucize olabilirdi!

Terazi Burcu: Zevkli Olman

Her yerde eciş bücüş, avam şeyler yükselirken, Tanrı seni korusun sevgili Terazi burcu. Kimsenin renklerin adını bilmediği bir evrende, renk kataloğu ile doğmuşsun! Bu nedenle etrafındaki insanlar en çok da seni kıskanıyor. Şıklığınla, estetik yeteneklerinle, elini değdirdiğin yeri güzelleştirmenle ve sanatsal bir zevk taşıyor oluşunla dünyanın ihtiyacı olan insan tam da sensin!

Akrep Burcu: Sır Tutabilme Yeteneğin

“İki kişinin bildiği sır değildir” mottosuyla yola çıkan milyonlarla beraber yaşıyorsun sevgili Akrep burcu, bu kadar ketum olmayı bu şartlarda nasıl başarabiliyorsun? Herkesin duyduğu en minik haberi bile “yalnızca en yakın dostluğuyla” paylaştığı günümüzde sen sakin kalmayı ve sözünü tutmayı nasıl başarıyorsun? Kıskanılmanın yanında delicesine bir gıptayla takip ediliyor olmalısın!

Yay Burcu: Pozitif Olman

Fırtınalı ve gök gürültülü bir günden sonra açan güneş gibisin çevrende. İyimserliğini hiçbir olay karşısında bozmuyorsun. Eline iğne batsa hayata küsen insanların arasında parıl parıl parlıyorsun. Sana olan kıskançlıklarından, sana Polyanna diyerek canını sıkmak isteyenler olabilir, onlara sakın aldırma. Sen böyle çok güzelsin!

Oğlak Burcu: Temkinli Olman

Her zaman her şeye hazırlıklı olmak nasıl bir duygu, Oğlak olmayan milyonlar ile birlikte bizim de anlayamayacağımız bir konu. Sadece sen, sevgili Oğlak burcu temkinli olmanın, sakince hesaplamanın, tüm çıkar yolları düşünebilmenin ne olduğunu biliyorsun. Bu nedenle etrafındaki, en ufak bir dalgalanmada sudan çıkmış balık gibi kalan tüm insanların kıskançlık duygularını harekete geçiriyorsun.

Kova Burcu: Bağımsız Olman

Sevgili Kova burcu, senin en güzel ve en kıskanılan özelliğin bağımsız oluşun. İnsanların kendisiyle bir dakika bile başbaşa kalmaya takati yokken, en ufak yalnızlıkta telefonunu eline alıp sosyal medyadan medet umarken; senin yalnızlığını sevip ona sahip çıkman, etrafındakilerde büyük bir kıskançlık dalgası yayılmasına neden oluyor. Tek başına yapılan tatillerin sorumlusu, yalnızlığımızı senin kadar sevsek yeter be!

Balık Burcu: Yaratıcı Olman

Çöp insan çizmekten ileri gidemeyen, iki rengi yanyana koyup giyemeyen, bir hayal bile kuramayan insanların yanında, o geniş yaratıcılığınla yer alıp bir de kıskanılmamayı mı umuyordun? Şaka yapıyor olmalısın! Elini her yere sürüp, evini, ofisini hatta gittiğin kafeleri bile güzelleştiren sevgili Balık burcu, gözü güzel görmeyen, eli güzel dokunmayan seni kıskanmasın da ne yapsın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.