Burcunun Elementine Göre Hangi Parfümü Kullanmalısın?

Yeni tanıştığın birinin kokusuna dikkat eder misin? İnsanın kullandığı parfümün karakterini yansıttığını bilir misin? Karşındakini etkilemek için ne tür kokuları tercih edersin? Burcunun elementine göre Estee Lauder’in dayanılmaz kokularını öğrenmek ister misin?

Hava Grubu Burçları İçin Beautiful Belle

İlham kaynağı olmak, stilini, kendine olan güvenini ve yaratıcı ruhunu barındıran bir kokuyla tanışmak ister misin? Geleneklerden uzak duran, kural tanımayan modern şehirli kadınlardan ilham alan Beautiful Belle, ışıltını arttırmana yardımcı olacak, girdiğin her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayacak. Çiçeksi çekiciliği ve özgün notalarıyla farkını bir kez daha ortaya koymanı sağlayacak. Gül yaprakları, armut çiçeği ve taze mimoza. Büyülü bir aşk için ihtiyacın olan her şey tahmin ettiğinden çok daha yakınında. Farklı tarzıyla bu parfüm orijinal hava grubu burçlarının yakın markajında.

Ateş Grubu Burçları İçin Modern Muse Le Rouge

Kendini biraz ortaya çıkarmak mı istiyorsun? Cazibeni, sofistike özelliklerini tüm gösterişiyle sergilemek için doğru kokuyu mu arıyorsun? O zaman Estee Lauder Modern Muse Le Rouge tam sana göre! İki farklı gül esansının seksi ve tahrik edici kontrastı, olgun meyvelerin canlılığı ve baş döndürücü ipeksi kremin büyüsü… Kendisine ilham veren kadın gibi karmaşık fakat büyüleyici. Modern kadının karmaşık yapısından ilham alınarak üretilen Modern Muse Le Rouge, gücü, cesur ve baştan çıkarıcı. Hayranlık uyandırmak isteyen ateş elementine ait burçların kusursuz kırmızısı.

Toprak Grubu Burçları İçin Modern Muse Nuit

Çiçeksi notalar, lezzetli meyveler ve ışıltılı bir güzellik. Estee Lauder Modern Muse Nuit, egzotik mandalinin, mavi papatya ile harmanı şaşırtıcı bir güzellik yaratıyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen yaseminin, günebakan çiçeği ile oluşturduğu kremsi lezzet, Boğa, Başak ve Oğlak kadınını baştan sona sarıyor. Gecenin güzelliğinden ilham alan Modern Muse Nuit, tam olarak karanlığın gizemini vurguluyor. Sandal ağacının mistik kokusu ve Madagaskar vanilyasının elegant duruşu toprak grubunun kalitesini metrelerce öteden duyuruyor.

Su Grubu Burçları İçin Sensuous Nude

İhtiraslı odunların, mügenin, Sicilya bergamotunun ve Baie gülünün şehvetiyle yaratılan Estee Lauder Sensuous Nude, modern bir kadın için yeni bir duygusallık boyutu. Ferah, samimi ve feminen. Farklı duyuları bir arada tutan bu koku, çıplak cildin dokunuşuyla dünyanın en ihtiraslı deneyimlerinden. Kendi ten kokunu andıracak yapısıyla, doğal ve sıcak. Su grubuna ait Balık, Yengeç ve Akrep burçları, eminiz bu kokuya bayılacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.