Burcunu Söyle, Hayatının Aşkını Bulabileceğin Yeri Söyleyeyim!

Şimdi hepimiz birbirimize dürüst olalım gençler! Hangimiz hayatımızın aşkını aramıyoruz ki? Hangimiz gerçek aşkın peşinden koşmuyoruz? Hangimiz sevilmek istemiyoruz? Her gün, her hafta astroloji yorumlarını okurken ya da dinlerken, o ay başımıza gelecek şeylerin arasında aşk var mı diye dikkat kesilmiyoruz? İşte bu yazımız da bizim gibi aşkı arayan o umutsuz romantiklere gelsin! Bakalım hayatımızın aşkını bulacağımız yerler neresiymiş?

Enerjik ve Hareketli Koç Burcu

Sevgili Koç burcu, Zodyak’ın en deli fişek burcu sen olabilirsin. Hareketli halinde olmak senin yaşamının büyük bir parçası. Bu yüzden sen, çıkacağın uzun bir yürüyüşte ya da enerjini atmak için kaydolacağın bir spor salonunda enerjisini yüz metreden hissedebileceğin biriyle tanışabilirsin. Burada tanışacağın bu kişi de senin gibi enerjik ve kabına sığmayan biri çıkabilir. Birlikte spor yaparak başlayacağınız tatlı bir arkadaşlık, kısa zamanda tutkulu bir aşka dönüşebilir. Bizden söylemesi!

Kalite Uzmanı Boğa Burcu

Sevgili Boğa burcu, senin sabit karakterli olduğunu ve evini pek terk etmek istemediğini biliyoruz.  Evdeyken siparişlerini dışarıdan verdiğini ve pek marketlerle uğraşmadığını da. Ancak bu kez senin için bir farklılık söz konusu. Çünkü sen hayatının aşkını büyük olasılıkla bir markette bulacaksın! Gideceğin bir markette, bir reyonun önünde hangi markanın daha lezzetli olduğuna karar veremeyen ve senin uzmanlığına ihtiyaç duyan biriyle karşılaşabilirsin.

Bıraksak Sabaha Kadar Konuşabilecek İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, sen bu dünyada kendini ancak ve ancak konuşarak, anlatarak var edebiliyorsun. İnsanlar senin yanında hiç sıkılmıyor. Sen, gezmeyi, görmeyi, değişik şeyler yapmayı, dünyanın farklı yerlerini öğrenmeyi çok seviyorsun. Seni hayatta tutan şey aslında bu değişime tanıklık etmek. Bu nedenle kendin gibi biriyle tanışabileceğin yer, yolculuklar. Çıkacağın bir yolculukta, uzun ve kaliteli sohbetler edebileceğin birinin yanında oturabilirsin. O kişiye dikkat et!

Ailemizin Reisi Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç burcu, bazen kolaylıkla dokunsalar ağlayabilecek kıvama geldiğin için, sana senin duygusallığında biri lazım. Hayatının aşkı, senin kıymetli kalbini, güzel ruhunu, saf duygularını anlayabilecek ve her zaman senin yanında olmayı seçecek biri olmalı! Sahne sanatlarını sevdiğiniz biliyoruz. Bu nedenle gideceğin bir tiyatro oyununda, en az senin kadar duygusal olan ve kesinlikle senin kıymetini bilecek biriyle tanışabileceğine inanıyoruz.

Sahnelerin Aranılan İsmi Aslan Burcu

Sevgili Aslan burcu, sen diğer burçlardan epey farklısın. Mesalar Yengeç burcu, bir tiyatroyu izlemeyi tercih ederken, sen o sahnede, o tiyatronun içinde, o oyunculardan biri olmayı tercih edersin. Dünya senin sahnen ve sen bu dünyaya ilgi çekmek için gelmişsin. Gideceğin bir eğlence mekânında çılgınlar gibi eğlenirken, eğlenceli ve gösterişli yönlerinin dışında yumuşak ve duygusal yönünü de görebilen biriyle karşılaşabilirsin.

Başını İşten Kaldırmayan Başak Burcu

Sevgili Başak burcu, bu kadar titizlik, bu kadar detaycılık, bu kadar ince eleyip sık dokuma yetmez mi sence de? Tamam armudun sapı, üzümün de çöpü var ama bu ikisinin de lezzetli meyveler olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Acaba artık biraz tüm bu abartılara ara verip hayatını yaşamaya mı başlasan? Tamam, bebek adımlarıyla başlayalım. Gideceğin bir toplantıda, işine de görümü kadar önem veren biriyle tanışabilirsin. Sadece biraz etrafına bak!

Ailemizin Sanatçısı Terazi Burcu

Sevgili Terazi burcu, gittiğin her yerde, bulunduğun her ortamda yalnızca kendinle ilgileniyorsun. Diğer insanların seninle ilgili olumsuz görüş belirtmesinden o kadar korkuyorsun ki kendi yarıçapında takılıp duruyorsun. Kendi başına da hayattan keyif aldığın doğru, ancak gideceğin bir konser sırasında, en az kendisi kadar sanatla ilgilenen birine rastlayabilirsin. Zaten fazlasınca çekici ve şıksın, hadi daha ne bekliyorsun!

Gizemli Akrep Burcu

Sevgili Akrep burcu, senin şu gizemli ve ketum hallerin, ne kadar dikkat çekiyor bir bilsen! Bakışlarının güzelliği, duygularının derinliğini ortaya koyuyor, seni görenler de sana bu nedenle tav oluyor. Tutkulu bir âşık olduğun yüz metre öteden hissedilebiliyor. Sana senin gibi biri lazım. Bu nedenle hazır da okullar başlıyor, gireceğin bir derste, yanına oturan zeki ve gizemli birine denk gelebilirsin. Dikkatli ol!

Meraklı Yay Burcu

Sevgili Yay burcu, senin hayatı algılayış biçimin ve hayatında yapmak istediklerin diğer burçlardan biraz farklı. Senin görmek istediğin yerler, tanışmak istediğin kişiler, öğrenmek istediğin konular, pek çok insanı fazlasıyla aşıyor. İçindeki öğrenme aşkını paylaşabileceğin biriyle tanışman gerek senin. Gideceğin bir eğitimde, çok soru soran ve en az senin kadar her şey ile ilgilenen birine rastlayabilirsin.

İş Hayatının Birincisi Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burcu, disiplinli ve atik yapınla zaten iş hayatının birincisisin, artık biraz da aşk hayatının birincisi olma zamanın gelmedi mi sence de? Biraz daha etrafına bakıp, etrafında gördüğün insanları kendine yakın tutmak senin gibi ölçülü biri için pek de zor olmasa gerek. İlle de iş diyorsan yine tamam, ürün tanıtım toplantılarına ya da proje koordinasyon toplantılarına gelen insanlara bir bak. Sana göre birisi mutlaka oradan çıkacaktır!

Sapyoseksüel Kova Burcu

Sevgili Kova burcu, sen Zodyak’ın en zeki ve en entelektüel burcusun. Bu nedenle seni öyle herkesin sohbeti doyurmaz. Daha özel bir bağ ararsın, daha fazla ortak konu üzerine sohbet edebileceğin birilerini ararsın. Bu nedenle bizler, senin hayatının aşkını gideceğin bir tatilde bulacağını düşünüyoruz. Yan şezlonguna uzanan ve seninle aynı kitabı okuyan biriyle tanışabilir, ilk görüşte ona takılı kalabilirsin.

Romantik Balık Burcu

Sevgili Balık burcu, oldukça naif ve hayalperest bir yapıdasın. Hayatının aşkı diyince ilk senin kalp atışlarını duyduk buradan. Her zaman aşkı, sevgiyi aradığını biliyoruz. Ama aşk bu kez aramadığın yerden gelecek sana! Eğlenmek için arkadaşlarınla çıkacağın bir tekne turu ya da feribot seferinde senin kadar suyla içiçe olmayı seven biriyle karşılaşabilirsin.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.