Burcuna Uygun Tüyolarla Tatilde Saçlarını Konuştur!

Sonunda geldi, çattı! Tüm senenin yorgunluğunu, stresini tatilde yok etmeye hazırsın! Güneş gözlüklerin, kremlerin, bikinilerin, ayakkabıların, çantaların, a’sından z’sine tatilde ihtiyacın olacak her şey valizinde hazır, seni bekliyor! Bir ömür boyu unutamayacağın hem biraz bohem hem de rengarenk bir tatil bir tatile çıkmak için içinin kıpır kıpır olduğunun farkındayız. Peki ya saçların? Tatile çıktığında burcuna göre senin için ideal saç stilini öğrenme vakti geldi!

Koç

Arkadaşlarınla çıkacağın tatilde grubun en güzeli ve en ışıltılısı olmak istiyorsun! Coşkulu, hareketli ve canlı ruhuna en çok bunun yakışacağına inanıyorsun. Sabahlara kadar dans edip eğlenebileceğin, bu sırada hiç bozulmayan saçlarınla kendinden bahsettirebileceğin en uygun model kesinlikle balık sırtı örgü! İster gündüzleri plajda, istersen de akşam eğlence planlarında. Bu örgülerle enerjin kat be kat artacak!

Boğa

Doğal, pratik ve basit olan şeyleri seviyorsun. Saçlarını da aynı doğrultuda şekillendirmek senin için en doğrusu! Oldukça az uğraş gerektiren modellerle doğal güzelliğini vurgulamak senin asıl hedefin! Tabii bu sırada sosyal medyada paylaşacağın fotoğraflarda da kendini en güzel şekilde yansıtmalısın. Düzleştirici ile mükemmelleştireceğin düz saçlar, seni tatilde kuaför kuaför gezmek zorunda bırakmayacak, üstelik seni hiç yormayacak.

İkizler

Her zaman çift yönlü olduğunu biliyoruz sevgili İkizler! Bir ortama girdiğinde herkesle ilk tanışan ve sohbeti başlatan kişi sensin. Tanışacak bir sürü insan, katılacak bir sürü aktivite varken saçlarla vakit kaybetmeyi istemezsin, değil mi? O zaman hem pratik hem kullanışlı ikiz topuzlar favorin olacak! Saçlarını ortadan ikiye ayırarak tepede topuz yapacağın bu saç modeli ile kendini hem enerjik hem de eğlenceli hissedeceksin!

Yengeç

Tatillere bayılıyorsun çünkü yeni anılar oluşturmak ve onlarda yaşamak senin varoluş sebebin! Yeni insanlarla tanışmak seni bazen zorlayabiliyor çünkü konfor alanından çıktığını hissediyorsun. Hatta sırf bu yüzden onlara soğuk davrandığın bile oluyor! Kolaylıkla yapacağın sık bir at kuyruğu, senin için her şeyin biraz daha basit olmasını sağlayacak! Böylece sen de karmaşıklıktan uzaklaşacak, yaz güneşiyle kendini harika hissedeceksin!

Aslan

Bir tatile gidiliyorsa yıldızın kim olacağı şimdiden belli! Saç modelin; cildini ve stilini cesurca ortaya çıkarabileceğin, dikkat çekici, eğlenceli ve gösterişli olmalı! Saçlarına ister yaz günlerine uyacak bir ombre yaptır, ister çok daha cesur bir renge boyat. Ne yaparsan yap ihtişamlı saçlarının kişiliğinle de uyum sağlayacağına ve kalabalıklar içinde öne çıkacağına hiç şüphe yok.

Başak

Biliyoruz sadeliği her şeye tercih edersin ama bu tatil utangaç doğanı bir kenara bırakıp kendini biraz daha ön plana çıkarmanın tam zamanı! Bu nedenle biraz daha iddialı ve gösterişli saç modelleri seçebilirsin. Hiç olmadı, kendi haline bıraktığın saçlarını en sevdiğin çiçeklerden yapacağın taçlarla süsleyebilirsin. Özellikle fotoğraflarda çok güzel görünen çiçek taçlar ile herkesi kendine hayran bırakabilirsin.

Terazi

Güzellik denilince akla gelen ilk burç kesinlikle Terazi! Zarif tarzının bir parçası olan saçlarının dağınık olması isteyeceğin en son şey. O halde bavuluna mutlaka olması gereken şeylerin ilki de seyahat boy saç maşası! Deniz sonrası kendi haline bırakacağın saçların tuzlu suyun etkisiyle dalgalı ve doğal bir güzellikte olacak. Akşamları duştan sonra saçlarını maşa ile dalgalandırarak zarafetini konuşturabilirsin.

Akrep

Bütün negatif enerjini atabileceğin, bol bol yaşam enerjisi depolayabileceğin bir tatil seni bekliyor. Tüm tutkunu dışa vurabileceğin bir saç modeli istediğin de kesin! Aynı zamanda gizemli ve seksi de bir model olmalı. Bu yüzden kâküller senin için biçilmiş kaftan. Kestireceğin modern kâküllerle hem saçlarını hareketlendirebilir hem de gizemli bir görünüme kavuşabilirsin.

Yay

Her zaman hareket halinde olan Yay, modanın kendisini alıkoymasından hiç mi hiç hoşlanmaz! Herkes gibi sen de dış görünüşünü biraz düşünüyorsun ama önceliğin tatilini güzelleştirmek! Bu yüzden valizine ilk olarak güneş kremi ve fotoğraf makinesini koydun. Ama bu demek değil ki saçlarını önemsemeyeceksin! Saçlarını omuz hizasında kestirdikten sonra gideceğin yaz tatilinde ne kadar rahat edeceğini sen bile tahmin edemezsin! İster topuz yap, istersen de dalgalı halinde bırak. Seçim senin!

Oğlak

Senin için işkolik demeleri doğru ama sen tatil yapmayı ve kendini dinlendirmeyi de ihmal etmiyorsun. Saçlarını geriye doğru atabileceğin, denize girerken ya da akşam eğlenirken sana engel olmayacak bir saç modeli arıyorsan rengarenk bantlara bayılacaksın! Muhteşem bir spor ayakkabıyla sabahtan akşama kadar yürüyerek bulunduğun şehri karış karış dolaşabileceğin, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle dönebileceğin enfes bir tatil seni bekliyor!

Kova

Sıra dışı ve özgür Kova burçları, herkesin yaptığının tam tersini yapmaya bayılır! Tatil senin için sadece dinlenmek değil, aynı zamanda gezmek, görmek ve farklı şeyler denemek demek. Gideceğin yaz tatilde ruhunun özgürlüğünü ikiye katlamak, bunu dış görünüşüne de yansıtmak istiyorsan parıltılı saç süslerini ya da renkli ombreleri dene! Rengarenk saçlar görünümüne ekstra bir enerji katacak! Muhteşem bir tatile hazır mısın?

Balık

En sevdiğin arkadaşlarınla çıkacağın tatilde duygusallık ve romantizm olmazsa olmaz! Tatil modasına uyum sağlamak, güneşin güçlü ışınlarından biraz korunmak için farklı şapka modelleri tarzını tamamlamanı sağlayacak. Yeni yerler keşfederken bol bol fotoğraf çekebileceğin bu bunlarda da yepyeni şapkalarınla tarzını konuşturabileceğin yaz tatilin için hazırlanmaya başlayabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir