Burcuna Uygun Hobilerle Can Sıkıntısına Son!

Öyle anlar olur ki, her şeyden sıkılır, kendimize yapacak bir şeyler ararız! Tam bu anda da “keşke bir hobim olsaydı onunla ilgilenirdim” deriz. Tüm bu zamanlarda neler yapacağını, boş vakitlerini nasıl dolduracağını bilemiyorsan, ipucunu veriyoruz! Burcun bu noktada da devreye giriyor, sana en uygun hobilerini söylüyor!

Koç

Zodyak’ın canlı, coşkulu, aktif ve enerjik burcu Koç, durağan herhangi bir aktiviteden sıkılır! Senin için sürekli bir hareketlilik ve canlılık olması gerek. Öncülük etmeyi seven, hızlı ve harekete geçen birinin hobilerinin de sakin şeyler olması beklenemez. Bir müzik aleti çalma, motosiklet sürme, seni canlı ve enerjik tutabilecek bir spor, açık hava oyunları, macera & ekstrem sporlar ve video oyunları aradığın enerjiyi bulmanı sağlayacak!

Boğa

Sanata yatkın, doğayı seven, zevkli ve kaliteye düşkün Boğa, hobileriyle rahatlamalı ve huzuru yakalayabilmeli! Sanata eğilimli olan karakterin sayesinde harika bir bakış açısına sahipsin. Yetenek gerektirecek tüm hobiler ile ilgilenebilir, heykel, antika, takı, ve resme kendini verebilirsin. Ayrıca bahçeyle ilgilenmek üzerindeki tüm negatif enerjiyi atmanı, balıkçılık yapmak huzurla dolmanı sağlayacak.

İkizler

Çeşitliliğe bayılan İkizler, hem zihnini hem de fiziksel olarak kendini harekete geçiren uğraşları çok sever! Ayrıca bu çeşitlilik sayesinde sürekli olarak karar değiştirmen azalabilir, maymun iştahlılığına da bir dur diyebilirsin. Masa tenisi, badminton, macera sporları hayatında eksik olan hareketliliği bulmana yardımcı olacak! Ayrıca bulmaca çözme, kültürel etkinliklere katılma ve yabancı dil öğrenme seni farklı dünyalara götürerek entelektüel tarafını besleyecek!

Yengeç

Dünyanın en evcimen insanı olan Yengeç’in hobileri de anca evle ilgili olabilir! Bahçecilik, iç dekorasyon, yemek pişirme gibi hem kendini geliştirebileceğin hem de evine katkı sağlayabileceğin hobiler tam senlik. Ayrıca yardım etkinliklerine katılman da hiç şaşırtıcı olmaz! Seyahat etmek, müzeleri gezmek, antika, bozuk para ve kartpostal koleksiyonu da kafanı boşlatıp kendini harika hissetmeni sağlayabilir!

Aslan

Eğlenceli, görkemli, etkiletici, gösterişli, hayat dolu ve neşeli Aslan, genelde hayatının her alanında yaptığı şeylerin en iyisi olmasına dikkat eder ve emin adımlarla ilerler! Dans, resim, macera sporları, iç dekorasyon, müzikle uğraşma gibi hobiler canlılığının ortaya çıkmasını, yaşama sevincinin kat kat artmasını sağlayacak! Ayrıca sıcakkanlılığın sayesinde girdiğim tüm bu ortamlarda yepyeni dostluklar kuracaksın!

Başak

Ah Başak! Şu detaycılığın yok mu! En çok bu yüzden sıkılıyorsun aslında. Evet, çok zekisin ve zekanı kullanarak detaylara dalıyorsun ve mükemmeliyetçiliğini konuşturuyorsun. Ancak öyle bir dalıyorsun ki kafan çorba oluyor, buhranlar geçiriyorsun! Tüm bu zamanlarda kafanı dağıtmanı sağlayacak hobilere ihtiyacın var! El işleri, bahçecilik, yepyeni diller öğrenmek, çeşit çeşit kitaplar okumak girdiğin düşünce balonlarından çıkmana yardımcı olacak.

Terazi

Her şeyde bir güzellik arayan, sosyal, kibar, zevkli ve uyumlu Terazi, dengesini kuramadığı zamanlarda huzursuzlaşır, ruhu negatif enerjiden boğulur! Kafanı dağıtmak, kendini başka bir konuya vermek tekrardan özüne dönmeni sağlıyor. Sanat sever yapını beslemek için opera ve müzik gösterilerine katılabilir, sergiler gezebilirsin. Ayrıca seyahat ederek yepyeni insanlarla tanışabilir, yemek kurslarına giderek kendini geliştirebilirsin!

Akrep

Gizemli araştırmacı, kararlı ve tutkulu Akrep, işlerinde ve hobilerinde büyümelerine yardımcı olacak aktiviteleri ararlar. Genelde utangaç bir karakterin olduğu için büyük gruplar içeren hobiler pek sana göre değil. Yoga, meditasyon, din, felsefe ve astroloji gibi gizli bilimlere bağlı konularla ilgilenebilirsin. Ayrıca kitap okumaya da bayıldığını biliyoruz! Müzikle ilgilenebilir, kıyafet, takı ve parfüm alışverişi yapabilirsin!

Yay

Seyahatkolik Yay! Enerjik, farklı kültürlere meraklı, girişken, iyimser, kaşif, maceraperest ve özgürlüğüne düşkün karakterin sayesinde dolu dolusun! Ancak senin de bunaldığın, her şeyden uzaklaşmak istediğin anlar olabiliyor. Kamp yapma, macera sporları ile ilgilenme, seyahat etme, hiç bilmediğin yerleri ziyaret etme ve içinden geçenleri yazmak zihninin boşalmasına yardımcı olacak! Ayrıca doğayı sevdiğin için evden çıkıp en yakın arkadaşlarınla parka giderek de keyif yapabilirsin.

Oğlak

İçe dönül, ağır başlı, azimli, çalışkan, disiplinli, olgun ve tutarlı Oğlak, evinde huzurla gerçekleştirebileceği hobileri tercih eder! Pratiksin ve hobilerin genelde kendini geliştirmekle ilgili oluyor. El sanatları, resim, aşçılık, seracılık keyif alacağın hobilerden sadece bazıları. Ayrıca hobini seçerken kendini kanıtlayabileceğin ve sosyalleşebileceğin bir alan olmasına özen göstermelisin.

Kova

Zodyak’ın soğuk burcu! Kim ne derse desin, sen soğuk değilsin! En başta arkadaş canlısı bir karakterin var ve sana soğuk diyenler aslında seni tanımayanlar, sadece insanlarla çok iç içe olmaktan hoşlanmıyorsun, o kadar! Bireysel, egosuz, özgür ruhlu ve yenilikçi karakterin sürekli olarak farklı bir hobi arayışı içinde. Açık hava aktiviteleri, sosyalleşmek, teknolojiyle ilgilenmek kendini yeniden bulmanı sağlayacak ve içini pozitif enerji ile dolduracak!

Balık

Duygusallığından kurtulup bunalımlı ruhuna iyi gelebilecek bir hobi edinmen şart sevgili Balık! Suyla ilgili sporlara yönelebilir, bol bol film izleyebilir, balık tutabilir, mutfağa kendini adayabilir, sanatsal projelere katılarak aktifliğini koruyabilirsin. Emin ol tüm bunlardan sonra kendini daha iyi hissedecek, hiç olmadığın kadar enerji ile dolacaksın!man

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.