Burcuna Uygun Beyaz Tişört Giymenin İncelikleri

Çabasız şıklığın olmazsa olmazı beyaz tişörtler her dolabın en vazgeçilmez parçası. Uzun, kısa, crop top, sloganlı, V yaka, bisiklet yaka, U yaka, kayık yaka, dar, dekolteli, taşlı olmak üzere birbirinden farklı çeşidi var. Her kıyafeti bambaşka bir stile büründürmesi de cabası. Çoğu zaman jean ile cool bir şıklık yakalatırken, kumaş pantolon ile tercih edildiğinde de casual şıklık yaratmana vesile olur. Şık bir duruş için tüm dolapların olmazsa olmazıdır beyaz tişört. Eminiz ki senin de birbirinden farklı modelde beyaz tişörtün vardır. Fakat yenisini de almana hiçbir şeyin engel olmadığını da biliyoruz. Peki, burcuna göre en çok yatırım yapman gereken modelin hangisi olduğunu biliyor musun? Bilmiyorsan açıklamaya başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Kolsuz Beyaz Tişört

Hareket halinde olmak nefes almak gibi senin için. O yüzden senin beyaz tişörtün kolsuz ve bol olan modellerden olmalı. Kışın gömlek içine giyebileceğin, yazın bol aksesuarlarla tercih edebileceğin beyaz tişört senin için olmazsa olmaz. Dolabına beyaz tişört seçerken kolsuz olduğu sürece yaka konusunda özgürsün. Bisiklet, halter, U yaka ya da geniş yaka fark etmez. Her birinden bir adet alabilirsin. Çünkü sen beyaz tişörtü spora giderken de okula giderken de işe giderken de giyebilirsin. Gittiğin yerin önemi yok. Senin canlı ve coşkulu yapını simgelesin yeter.

Boğa Burcu Kadını İçin Logolu Beyaz Tişört

Kaliteye verdiğin önemin ve bazen de harcadığın paranın bilinmesini isteyen lükse düşkün tarafın en çok beyaz tişört alırken ortaya çıkıyor. Beyaz tişörte verdiğin paranın bilinmesini istiyorsun çoğu zaman. Bu senin maddiyata önem veren kişiliğinden kaynaklanıyor. Eh, o halde yapacağın şey belli; sen ünlü markaların logolarının ya da isimlerinin yazdığı beyaz tişörtler ile arz-ı endam edeceksin.

İkizler Burcu Kadını İçin Oversize Beyaz Tişört

Çeşitliliği sevdiğin ve durağanlığa karşı olduğun için, biraz da rahatlığa verdiğin önemden kaynaklanan bir oversize tutkun var. Bu aşk her parçada öne çıkmasına rağmen beyaz tişörtte tavan yapıyor resmen. Bu yüzden sana hep büyük beden de beyaz tişört almanı öneriyoruz. Eğer şık olmak istersen altına giyeceğin pantolonun skinny olmasına dikkat edebilirsin. Cool bir duruş sergilemek içinse bol yüksek bel bir pantolon iş görür. Saçlarının ise fazla bakımlı olmamasına dikkat edebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Çiçekli Beyaz Tişört

Beyaz tişört denince bile asla modası geçmeyecek bir parça arayan tutumlu Yengeç burcu kadınıysan sana çiçek baskılı modelleri öneriyoruz. Genellikle bisiklet yaka ya da geniş yaka olarak tercih etmelisin ki fazla dağınık durmasın üzerinde. Çiçek baskılı beyaz tişörtler oldukça romantik durduğu için eğer cool bir duruş sergilemek istediğin bir gün tercih ediyorsan önden bir kısmını eteğinin ya da pantolonunun içine sokmanı tavsiye ediyoruz.

Aslan Burcu Kadını İçin Taşlı Beyaz Tişört

İhtişamlı Aslan burcu kadını olarak senin asla sade bir beyaz tişört giyeceğini düşünmüyoruz. O yüzden sana tavsiyemiz, boncuklarla, taşlarla, incilerle, metal materyallerle süslenmiş beyaz tişörtler olacak. Özellikle omuz detayında yer aldığında bu işlemelerle daha ihtişamlı bir görünüm yakalayabilirsin. Yaka kesiminde ise bisiklet veya geniş yakadan vazgeçme ki kalabalık bir görünüm olmasın.

Başak Burcu Kadını İçin Klasik Beyaz Tişört

Sade ve minimal Başak burcu kadını asla modası geçmeyen ve klasik bisiklet yaka olan beyaz tişörtten vazgeçemez. Hatta Oğlak burcu kadını ile çoğu zaman çekişme içerisinde olur. Senin bu tarzı seçmendeki en önemli unsur kusursuz bir görünüm sergilemesidir. Çünkü bu tip beyaz tişörtlerde hata payı en azdır ve kusursuzdur. Bu da senin mükemmeliyetçi duruşunu vurgular.

Terazi Burcu Kadını İçin Dekolteli Beyaz Tişört

Terazi burcu kadının şıklık takıntısı beyaz tişörtte bile devam ettiği için dekolteli beyaz tişörtler tercih etmeli. Geniş V yaka, sırt dekolteli modeller birinci seçeneğin olmalı. Önden klasik ama arkanı döndüğünde derin bir dekolte senin zevkli ve zarif duruşuna hava katacak.

Akrep Burcu Kadını İçin Derin V Yaka Beyaz Tişört

Seksi  Akrep burcu kadını beyaz tişört seçerken bile cool duruşunu destekleyecek ve imajına ters düşmeyecek bir model seçmeye özen göstermelidir. Bu seçim de derin V yaka ile gerçekleşir. Çoğu zaman içine siyah sutyen giymekten çekinmezsin. Hatta işlemeli iç çamaşırı giymeye özellikle özen gösterdiğin de söylenebilir. Daha sade olmak istediğinde ise aksesuarla dekoltene dikkat çekersin.

Yay Burcu Kadını İçin Sloganlı Beyaz Tişört

İleri görüşlü Yay burcu kadını sloganlı tişörtleri ilk kullananlardan oldu. Hala da beyaz tişört denince sloganlı modellerden satın almaya özen gösteriyor. Öyle ki söylemek istediği bir şey olduğu zaman kendini hiç yormadan üzerine geçirmen yeterli. Rahatlığa verdiğin önem ve gezgin tavrınla jeanler ve kot şortlar ile tercih ediyorsun genellikle. Hatta çoğu zaman dobralığını beyaz tişörtünde verdiğin mesaja saklamaya bayılıyorsun.

Oğlak Burcu Kadını İçin U Yaka Beyaz Tişört

Klasik çizgini asla bozmak istemediğin fakat biraz da farklılaşmak istediğin için klasik beyaz tişörtlerinin yanına sen en çok U yaka ya da yuvarlak yaka beyaz tişört tercih etmelisin. Bu yaka hem klas hem de sade bir görünüm yakalamana yardımcı olur. Takım elbiselerin ve eteklerin üzerine de en çok yakışan yaka çeşididir.

Kova Burcu Kadını İçin 3 Boyutlu Beyaz Tişört

Asla sıradan olmayan özgür ruhlu Kova burcu kadınının beyaz tişörtü her daim 3 boyutlu olan modellerdir. Beyaz tişört seçiminde bile alternatif çözümler aradığın için püsküller, çizimlerin üzerinden fırlayan detaylar, tüller ve tüyler beyaz tişörtte aradığın farkı yakalatacak modeller. Altına da moduna göre etek, kot pantolon ya da şort üçlemesinden birini seç ve hazırsın.

Balık Burcu Kadını İçin Kol Detaylı Beyaz Tişört

Yaratıcı Balık burcu kadını klasik beyaz tişörtler yerine ona farklı hissettiren romantik bir görünüm de kazandıracak modelleri seçmeye özen gösterir. Ponponlar, danteller, tüller, fiyonklar hepsi de seni yansıtır. Sadece bu detayların kollarında olmasına özen göstermelisin ki bir farkın olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.