Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Yaz tatiline hazır mıyız? Hepimizin bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için güzel bir tatile ihtiyacı var doğrusu. Peki bu yaz nereye gitmelisin? Burcuna özel önerilerimize bir göz atmadan karar verme!

Koç Burcu

Maceraperest, cesur ve deli dolu Koç’lar için yüksek enerjilerini harcamalarına yardım edecek en uygun önerimiz; Alaçatı, Kaş Kanyon veya Fethiye Babadağı. Bu bölgelerde sörf, paraşütle atlama ve dalış gibi adrenalin temalı aktiviteler yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Konforuna düşkün, doğayı seven, kendini her daim güvende hissetmek isteyen Boğa’lar’ın dingin enerjisine en uygun önerimiz; Antalya Sarıgerme veya Muğla Bördübet. Bu bölgelerde kalabalıktan uzak, kaliteden ödün vermeden zaman geçirebileceğiniz bir tatil yapabilirsiniz. Üstelik bu beldelerde doğa ile iç içe olabilir ve lezzetli yemekler de yiyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Hareketli, yerinde duramayan ve her şeyi aynı anda isteyen İkizler burcunun yüksek enerjisini gönlünce harcayabilmesi için en uygun önerimiz; Yunan Adaları. Bu bölgede gezilip görülecek turistik mekanlarda ve harika plajlarda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Üstelik sadece gündüz değil, gece eğlenceleriyle de vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Denizi ve sahil kenarlarını seven, duygusal ve enerjisini dinlenerek tazelemeyi tercih eden Yengeç’ler için tatil yeri önerimiz; Muğla’da Datça veya İzmir Dikili’de Bademli köyü. Bu bölgelerde huzurlu ve keyifli zaman geçirebilir, güzel ev yemekleri de yiyebilirsiniz.

Aslan Burcu 

Lüksü, şatafatı, pahalı – kaliteli yerleri seven ve yüksek enerjisini eğlenerek harcamayı tercih eden Aslan’lar için önerimiz; Bodrum Türkbükü veya Kıbrıs Bafra ve Girne. Bu bölgelerdeki kaliteli mekanlarda iyi hizmet alarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında hem gündüz hem gece aktivitelerinde eğlencenin tadını da çıkarabilirsiniz.

Başak Burcu

Dinlenme ve keyif almanın yanı sıra amaca yönelik ve fayda sağlayan yerleri seven ve enerjisini kendisine harcamayı tercih eden Başak’lar için önerimiz; İzmir Balçova veya Yalova. Bu bölgelerde kaplıca ve termal otellere gidebilir, havuzda ve hamamda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca çamur-kil maskeleri, bakım kürleri ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

Terazi Burcu

Eğlenceyi, gece hayatını, yoğun, kalabalık ve hareketli mekanları seven Terazi’ler için önerimiz; İzmir Alaçatı. Bu bölgelerde günün her saatinde aktif olan mekanlarıyla, yüksek dinamizme sahip keyifli plajlarında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınızla gönlünüzce gezip eğlenebileceği yerler de mevcut.

Akrep Burcu

Gizemli ve merak uyandıran yerleri keşfetmeyi, enerjisini konunun derinine inerek harcamayı tercih eden Akrep’ler için önerimiz; Nevşehir Kapadokya. Tarihi yapısı ve mistik havasıyla, rahatça satın alabileceğiniz orijinal hediyelik eşyalar, aksesuarlar ve takılarla Kapadokya size aradığınız tatil konseptini sunacaktır.

Yay Burcu

Farklı kültürleri tanımayı ve farklı yöresel tatları keşfetmeyi seven, enerjisini yeni şeyler öğrenmek için harcamayı tercih eden Yay’lar için önerimiz; Urfa, Mardin ve Antep. Bu bölgelerde tarihi yerleri gezip görebilir ve öğrenme hevesinizi tatmin ederek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca yeni ve farklı mutfaklar deneyimleyebilir ve çeşitli yöresel kıyafet, takı, aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Azimli, planlı, sabırlı, geleneksel, dağlık bölgeleri seven ve enerjisinin her zerresini en verimli şekilde harcamayı tercih eden Oğlak’lar için önerimiz; Gazintep Nizip’de Zeugma veya Urfa’da Göbeklitepe. Bu bölgelerde kültürel değerler merkezi ve tarihi bilgi açısından zengin yerleri gezerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca bölgede arazi yürüyüşleri de yapabilirsiniz.

Kova Burcu

Özgür ruhlu, yenilikçi, doğaya, insana ve yaşama saygı duyan ve enerjisini yeni şeyler öğrenmek-deneyimlemek için kullanmayı tercih eden Kova’lar için önerimiz; İzmir’e 45 km mesafede Seferihisar Sığıcak köyü. Bu bölgelerde iş bölümü ve yardımlaşmanın hakim olduğu pansiyon ve butik otellerde konaklayabilir ve yörenin sakin plajlarında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Kaleiçi’nde kurulan organik pazardan taze ve ev yapımı harika ürünler satın alabilirsiniz.

Balık Burcu

Romantik, duygusal, hayalperest, duyguları her an değişebilen, enerjisini sakin ve huzurlu yerlerde vakit geçirerek tazelemeyi tercih eden Balık’lar için önerimiz; Sakarya Sapanca. Bu bölgede duygularınızı harekete geçirip hayal kurarak ve iç dünyanızı besleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca burası rahatsız edilmeden sezgilerinize kulak verebileceğiniz bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.