Burcuna Göre Yaz Aşkın Seni Nerede Bekliyor?

Tatil haricinde, yazın en güzel, hatta belki de tek güzel yanı yaz aşkı! Yepyeni bir aşk, bambaşka bir kıpırtılar hissettiren bu durum, sıcak havalara katlanabilmemizi sağlıyor desek yeridir! Doğal olarak merak ediyorsundur “Nerede tanışacağım bu yaz aşkıyla?” diye. O halde yazımızı okumaya başla, burcuna göre yaz aşkınla nerede tanışacağını öğren!

Koç – Sırt Çantanla Çıktığın Seyahatte

Enerji, güven ve macera dolu bir karaktere sahipsin! Yaz tatilini daha önce hiç gitmediğin bir yerde geçirebilirsin. Tek yapman gereken sırt çantanı alıp yola koyulmak! Açık sözlü, girişken ve canlı yapın sayesinde yepyeni ortamlara girmekten hiç çekinmeyecek, kendine yeni arkadaşlıklar edineceksin. Aceleci ve sabırsız tarafını bir kenara bırakabilirsen çıktığın bu tatilde tam da senin canlı ve coşkulu ruhuna hitap edecek biriyle tanışabilirsin!

Boğa – En Sevdiğin Kafede

En çok zevk aldığın şeylerden biri, neresi olursa olsun sessiz, sakin, kaliteli ve zevkine hitap eden bir yerde oturup vakit geçirmek. Yaz sıcaklarında soğuk kahveyi ne kadar çok sevdiğini de bilmeyen yok doğrusu! Sıcak havalar yüzünden çoğu zaman dışarı çıkmak istemiyor olabilirsin ama tembelliği bir kenara bırakıp soğuk kahveni yudumlayabileceğin bir kafeye gitmelisin. İster kitap oku ister sevdiklerinle sohbet et! Yeter ki kendini eve kapama 🙂

İkizler – Dil Kursunda

Sosyal ortamların aranılan insanı! Şakalarına ayak uydurabilecek, esprili konuşma dilinden büyük bir keyif alacak bir yaz aşkı istiyorsun değil mi? Entelektüel yapın sürekli bir bilgi açlığında ve onu doyurmaya çalışıyorsun. Her yeni bilgi ile daha da yaşama bağlanıyor, kendini çok daha güçlü hissediyorsun. Dil konusunda bu kadar yetenekliyken bu yazı boş geçirmemeli, bir kursa başlamalısın. Belki de yaz aşkın orada seni çağırıyordur 🙂

Yengeç – Sergide

Yaratıcılık ve duygusal zekâ, senin en güçlü yanlarından biri! Her ne kadar evde vakit geçirmekten çok hoşlansan da sanatsal aktivitelere de ayrı bir ilgi duyuyorsun. Sevdiğin ressamların sergilerini kaçırmamaya çalışıyorsun. Üstelik sırf bu sergilerde tanışıp arkadaşlığını devam ettirdiğin birçok kişi var! O halde yaz aşkını evde oturarak aramayı bir kenara bırakmalı, hayatında her zamanki gibi devam etmelisin. Şu haftalardır gitmeyi planladığın sergiyi de unutma 🙂

Aslan – Katılacağın Yaz Partilerinde

Hayat dolu, neşeli, mutlu ve görkemli bir Aslan yaz partilerinin aranılan ismi! Çünkü eğlence demek sen demek! Senin olduğun her yer daha eğlenceli, pozitif ve keyifli oluyor, yaşama sevincin olduğun her partide hissediliyor. O halde alacağın övgüler ile ruhunun kabaracağı partilere katılmaya devam et! Tam da sana göre bir yaz aşkı ile orada tanışabilirsin!

Başak – Akşam Koşusunda

Havalar bu kadar sıcakken sağlığına ekstra dikkat etmeye çalışıyor, sporuna aynı şekilde özen göstermeye devam ediyorsun. Neredeyse her gün yürüyüş yapıyor, düzenli olarak yüzmeye çalışıyor, salata ve smoothie ile besleniyorsun. Zihnini detaylarla boğmayıp kendini rahat bırakırsan gönlünden geçen yaz aşkın ile akşamları koşu yaparken tanışabilir, birlikte çok daha sağlıklı bir yaz geçirebilirsiniz!

Terazi – Arkadaş Ortamında

Sonunda sosyal medyaya biraz ara verdin de yazımızı okuyorsun! Sen Zodyak’ın en flörtöz burçların birisin, zaten etrafında pervane olan kişi çok! Hatta içlerinden birini seçip yaz aşkını yaşamaya başlamış bile olabilirsin! Yine de hala istediğin gibi biri karşına çıkmadıysa gözlerini dört aç. Girdiğin herhangi bir ortamda onunla tanışabilirsin! Sen kendin olmaya devam et, yeter 🙂

Akrep – Gizli Bilim Etkinliklerinde

Senin için yaz demek, tüm sene boyunca yorulan zihnini boşaltmak, rahatlamak demek. Bu yüzden genelde tatile yalnız başına gitmeyi tercih ediyorsun. Tek başına deşarj oluyor, kendini yeniliyorsun. Araştırmacı karakterin sayesinde birçok farklı konuda gizemli bilgilere sahipsin ama güven problemi yaşadığın için arkadaş ortamlarının haricinde insanlarla sohbet etmeyi pek tercih etmiyorsun. O halde güven problemini aşarak, yoga, meditasyon, din, felsefe ve astroloji gibi gizli bilimlerle ilgili etkinliklerde yaz aşkınla tanışabilirsin!

Yay – Yemyeşil Bir Parkta

Sen bu satırları okurken belki de çoktan yaz aşkını buldun bile! Senin kadar çok gezen, girişken, samimi ve şanslı biri zaten yepyeni bir sürü insanlar tanımış, yepyeni bir aşka yelken açmıştır! Ama, maddi sıkıntılar ya da iş hayatı yüzünden hala tatile gidemediysen arkadaşlarınla birlikte yemyeşil, doğayla buluşacağınız bir parka gidin. Koyu sohbetinize birileri katılmak isteyebilir!

Oğlak – Su Sporları Eğitiminde

Yaşına göre olgun bir karaktere sahipsin ve genel olarak hayatında saygınlığı fazlasıyla önemsiyorsun. Senin kadar çalışkan, başarı odaklı ilerleyen ve sorumluluk sahibi birini bulmak çok zor! İş hayatında başarılı olmak senin için her şey demek, bu yüzden arkadaşların, çoğu zaman senin gereğinden hırslı bir karaktere sahip olduğunu söylüyorlar. Ancak yaz aşkı için işe biraz ara vermeli güzel bir tatile çıkmalısın. Hem su sporlarına ne kadar ilgili olduğunu biliyoruz, belki de yaz aşkın orada seni bekliyordur!

Kova – Konser ya da Sinemada

Her ne kadar arkadaş canlısı olsan da içinde bir yerlerde soğuk ve mesafeli bir taraf var. Bağlanmayı çok sevmiyorsun ve aykırı ruhunu beslemek hoşuna gidiyor. Tamam buraya kadar her şey senin için çok güzel olabilir, ancak bu şekilde davranmaya devam edersen ne bir yaz aşkı ne de bir ilişki yaşayabileceksin! O halde özgür ruhuna hitap edebilecek bir şeyler yapmaya ne dersin? Sevdiğin bir şarkıcının konserine ya da uzun süredir beklediğin bir filmi izlemeye gidebilirsin. Aşkın nerede karşına çıkacağı hiç belli olmaz!

Balık – Sahilde Yürüyüş Yaparken

Naif, romantik ve duygusal Balık, evde oturmayı ve yalnız kalmayı çok sever. Sürekli olarak hayal kuruyor, bol bol sanatla ve özellikle müzikle ilgileniyor, bambaşka bir dünyada yaşıyorsun. Fakat bu şekilde kendini eve kapatmaya devam edersen hiç kimseyi bulamayacak, aşkı tadamayacaksın! Suyu ne kadar sevdiğini biliyoruz, o halde çık biraz sahilde yürüyüş yap, denizin kokusunu içine çek. Hem belki yaz aşkınla karşılaşabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.