Burcuna Göre Sürprizlerle Dolu Bir Romantik Mi, Yoksa Sabırlı Bir Aşık Mı?

Dip dibe olmak isteyen aşk dolu bir romantik mi, yoksa her anı farklı bir macera ile dolu olan capcanlı bir aşık mı? Burcuna göre ne tarz bir romantik olduğunu öğren, ilişkinizde seni neler beklediğini keşfet!

Koç

Hayatı sıradan yaşayan, aksiyondan çok hoşlanmayan, durağan bir yaşam biçimine sahipsen Koç’un sana göre biri olmadığı aşikar! Bir Koç, hayatında sürekli bir hareket olmasını, canlılığını her zaman korumayı ister. Hiç olmadık bir anda dünyanın bir ucuna da gidebilir, evinde iğne atsa yere düşmeyecek kalabalıkta bir parti de verebilir! Kısacası, böyle bir yaşam tarzını benimseyen biri seni korkutuyorsa köprüden önceki son çıkışı kullanmalısın. Fakat tüm bunlar sana fazlasıyla heyecan verici geliyorsa, belki de doğru aşkı yakalamış olabilirsin. Çünkü Koç tam anlamıyla macera ve her anı sürprizlerle dolu bir romantik!

Boğa

Gerçek bir Boğa’dan hoşlanıyorsan hayatı ağır çekimde yaşamayı öğrenmelisin! Uzun bir süre sadece arkadaşça konuşabilir, neredeyse haftanın her günü görüşebilirsiniz, ancak o bir süre boyunca bir ilişki yaşadığınızı kabul etmeyebilir. Sabırlı olmalı, “Eee biz şimdi neyiz?” sorusuyla onu kendinden uzaklaştırmamalısın. İlişkinizi ilmek ilmek dokuyacak, ara ara nefes almak isteyecek! Hatta zaman zaman ortadan kaybolarak seni şaşırtma potansiyeline bile sahip biri o! Fakat, gerçekten seninle birlikte olmak istediğine karar verdiği an tüm duvarlarını indiren sabırlı bir aşık göreceksin!

İkizler

Bir ilişkiye başlamak İkizler için fazlasıyla zor bir karar! Kafasına estiği gibi hareket etmek, istediği her ortama girip saatlerce sohbet etmek kısacası özgürlüğüne aşık, hayattan keyif almaya bayılan biri o. Bu yüzden sevgilisi olduğu anda kısıtlanmak ve tüm zamanını onunla geçirmek en korktuğu şeylerden biri! Çoğu İkizler ciddi bir ilişkiye adım atma konusunda fazlasıyla ürkek davranıp, kendini geri çeker. Ama onu gördüğün anda kalbin pırpır çarpıyor, elin ayağına dolaşıyorsa bunu ona hissettirmeli, diğer bir yandan da ilişkiye başlamak için sabırlı olmalısın! Tüm kozlarını oynayarak onu etkilemeli, hiçbir zaman onu kısıtlamayacağını göstermelisin. Ne de olsa o ciddi ilişki konusunda fazlasıyla temkinli davranan bir romantik!

Yengeç

Onun için aşk o kadar kolay ki! Bir kere göz göze geldikten sonra içinde fırtınalar koptuğunu hissediyorsan, müjdemizi verelim Yengeç’in tutkusuna kapılan ilk kişi sen değilsin! Zodyak alemindeki hiçbir burca benzemeyen Yengeç, gerçekten dayanılmaz birisi. Hayatının her anıyla ilgilenecek, hasta olduğun zaman sana bir bebek gibi bakacak, önemli bir sunum hazırlaman gerektiğinde sana yardımcı olacak, en yakın arkadaşına hediye almak istediğinde sana fikir verecek biri o. Kısacası, bu zamana kadar hayatına girmiş hiç kimseye benzemeyeceğini garanti ediyoruz! Çünkü o tam anlamıyla tutkulu bir romantik!

Aslan

Onunla gerçekten birlikte olmak istiyorsan, görkemli, dikkat çekici Aslan’ın kendi ihtişamını kaybetmemek için olaylar karşısında hiçbir zaman geri adım atmayacağını da bilmelisin! Hemencecik aşık olur, ama onun adına bir konuda karar vermene kolay kolay izin vermez, kısacası ipleri hemen elinden bırakmaz. Mantığını kullanır, bu ilişkinin kendine uygun olup olmadığını ölçüp tartmak ister. Zaman geçer, emin olduğuna karar verir ve ayaklarını yerden keser! Çünkü onun için ilişkisi her şeydir ve seninle birlikte dünyanın öbür ucuna bile gitmeye hazırdır!

Başak

Sürekli kendine bağımlı bir aşığı hiçbir zaman istemez Başak! Onun kendi özel hayatı olmalı, sevgilisi ile her şeyi dip dibe yaşamamalı ve en önemlisi sevgilisi de kendi gibi olmalı. Eğer bu tarzda bir ilişki yaşayabileceğine inanıyorsan Başak senin için doğru insan olabilir! Aksi takdirde dikkatler sürekli üzerindeyken kendini boğulmuş ve sıkılmış hisseder! Kendine vakit ayırmaktan, arkadaşlarıyla birebir görüşmekten büyük keyif alan Başak, fazlasıyla bireysel olmayı seven bir karaktere sahip. Kısacası özgür ruhlu bir romantik!

Terazi

Onu anlamak fazlasıyla zor olabilir! Neden mi? İmajını fazlasıyla önemseyen Terazi, kendileri hakkında ne düşünüldüğünü sürekli merak eder, etrafındaki mutlu etmek için çok çaba sarf eder! Kendisini şeffaf biri olarak göstermekte üstüne yoktur, ama gerçekte kafalarından neler geçtiğini anlaman biraz vakit alabilir. İçten içe ne istediğini öğrenmek istiyorsan ona gerçek bir romantik gibi davranmalısın! Hiç beklemediği anlarda çiçek gönderebilir, akşam gelirken en sevdiği abur cuburları alabilir ya da uzun süredir gitmek istediği maça götürebilirsin. Çünkü o sürekli hayatına bir renk katacak bir karaktere sahip ve aynısını senden de bekliyor!

Akrep

Son derece duygusal olan Akrep için mükemmel bir ilişki, hayatın akışında kendi kendine devam edemez! Bağlılık ve en önemlisi hiç bitmeyecek bir güven olmazsa olmazlarından! Bir sorun olduğu zaman mutlaka oturup konuşulmalı, çözülmeden ilişkiye devam edilmemeli. Gece saat 4’te bile sana ulaşabilmeyi, farklı şehirlerde olsanız bile ihtiyacı olduğu anda bir araya gelebilmeyi ister! Bu yüzden onun güveni ve bağlılığı hissetmek isteyen romantik bir aşık olduğu aşikar!

Yay

Ondan gerçekten hoşlanıyorsan, önceden yaşadığın ilişkilere göre farklı bir deneyime hazır olman gerek! Onun nasıl davranacağını tahmin etmek zor, yalan değil, fakat canlılık bir ilişkide aradığı en önemli kriterlerden biri! Bir gün evde oturup film gecesi yaparken, diğer gün kalabalık bir partiye gidip sabaha kadar eğlenebilir. Sürekli olarak seyahat etsin, yepyeni kültürler hakkında bilgi sahibi olsun ister. Canlı ve hareketli bir ilişki hayattan fazlasıyla keyif almasını sağlar. Ne de olsa enerjik bir romantik o!

Oğlak

Derinlerde bir yerde Oğlak’ın içten içe gizli bir romantik olduğuna inanır mısın? O her ne kadar olgun, sorumluluk sahibi, hatta zaman zaman soğuk biri olarak görünse de aslında içinde tam anlamıyla romantik bir aşık yaşatıyor! Kariyerinden vakit bulduğu zamanlarda tüm zamanını sana ayırabilir ve her anını aşk dolu geçirmek isteyebilir. Bir Oğlak için fazlasıyla şaşırtıcı değil mi?

Kova

İstikrarlı, geleneksek bir ilişki istiyorsan şimdiden söyleyelim Kova asla sana göre biri değil! Tertemiz kalpli, sürpriz dolu, sıra dışı, özgür ruhlu ve entelektüel Kova, sevgilisinin bir an bile sıkılmasına izin vermez. Çünkü onun için hayat bir lunapark gibi ve orada sıkılmaya vakit yok! Âşık oldukları zaman içlerinden bambaşka biri çıkabilir ve klasik bir seni seviyorum yerine dünyada bir tane olan, el yapımı bir hediye ile karşında beliriverebilir!

Balık

Büyülü bir masal dünyasında yaşayacak kadar romantizme bayılır! Sevgilisini hayatının prensi ya da prensesi olarak gören Balık, onu bulabilmek için birçok kurbağa öpebilir, birçok kıza topuklu ayakkabı giydirebilir! Bu yüzden onunla güzel bir ilişki yaşayabilmek için yüksek standartlara sahip olmalısın. Yüksek standart dediysek ona pahalı hediyeler almandan ya da lüks restoranlara götürmenden bahsetmiyoruz! Hayallerindeki gibi bir ilişki için sürprizler yapmalı, isteklerine ayak uydurabilmelisin! Çünkü o peri masalındaki gibi bir romantizm bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.