Burcuna Göre Sevgilinin Seni Aldatma Yüzdesini Açıklıyoruz!

Günümüzde ilişkilerin pek çok sorunu var. Kişisel alanın kalmaması, tahammülün azalması, maddi problemler bir yanda dursun, günümüz ilişkilerindeki en büyük ilişki problemi aldatmaktır. Teknolojinin de hızla ilerlemesiyle, başımıza bir de sanal aldatma çıkmışken, kimse nasıl güveneceğimiz konusunda kafamız karışık! Eh, en azından elimizde astroloji var. Bakalım hangi burçların sevgililerini aldatma ihtimali çok azken, hangileri bu konuda üstat olmuşlar, bir öğrenelim.

Koç Burcu: %40

Ateş grubuna mensup burçlar kendi kendilerine de alev alabildikleri için genele oranla biraz daha yüksek ihtimal taşıyorlar. Bir ortama girdiğinizde, Koç burcunu, Aslan burcunu ve Yay burcunu fark etmememiz çok zor ihtimaller. Yalnız cesur ve hareketli Koç burcunun grubun diğer burçlarından farkı, dürüst olması ve yüzleşmeden kaçınmamasıdır. Çünkü Koç burcu, başka birine karşı bir şey hissederse, açıkça söyleyecek ve hayatındaki kişiden açıkça ayrılabilecek bir yapıdadır.

Boğa Burcu: %1

Zodyak’ın en sadık burcu da olsan, her zaman yüzde birlik bir şüphe barındırıyorsun işte! Kimsenin kimseye güvenmediği günümüzde, sadakatiyle bilinen Boğa burcuna bir kontenjan açıp ayrıcalık yapmak isterdik ama o bile ihtimaller denizinden sağ salim geçemiyor işte. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz! Yine de en az ihtimale sahip olması, biraz içini rahatlatmalı, biz ne yüzdelikler gördük bu işte, hey gidi hey!

İkizler Burcu: %65

Değişken diye İkizler burcunun adı çıkmış! Adı çıktığı için İkizler burcundan daha yüksek yüzde bekliyordun değil mi? Tamam, hava grubu burçları tüm burçlara göre daha çapkınlar, bunu hepimiz biliyoruz. Ama İkizler burcu da olsa, hemen ilk bulduğu kişiyle aldatacak diye bir kural yok. İnsan tanımayı ve sosyalleşmeyi çok sevdiğini biliyoruz. O nedenle tamamen zararsız da demiyoruz. Sen yine de dikkat et!

Yengeç Burcu: %5

Boğa burcundan sonra aldatma yüzdesi en az olan burç tabii ki gönül insanı Yengeç burcudur. Sevdi mi tam seven Yengeç burcunun gözü sevdiği kişiden başkasını görmez, aldatmayı aklından bile geçirmez. Ama yine de onun için de bir yüzde beşlik ihtimal bıraktık. Ne olur ne olmaz, fark etmeden bir program indirir, bir şey olur, şeytan dürter, biz karışmayız sonra!

Aslan Burcu: %60

Aldatma yüzdesi bakımından yüksek sınıra yaklaşan Aslan burcunun tehlikesi, hareketli sosyal yaşamından geliyor. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi, gösterişi, görünür olmayı seven Aslan burcunun gittiği her yerde kendi fan kitlesi bulunur. İhtişamlı Aslan burcunun varlığından haberdar olmayan, haberdar olup da ondan etkilenmeyen pek az kişi vardır muhtemelen. Buna Aslan burcunun sıcakkanlı tavırları da eklenince,  ortaya enteresan dengeler çıkabiliyor. Aslan burcunun yaydığı karizma ve güç, onunla aynı ortamda bulunan herkesi etkileyebiliyor. O da bu durumu her zaman alçakgönüllülükle karşılayamıyor tabii.

Başak Burcu: %20

Başak burcu bir kere böyle aksiyonları küçümser. Leş gibi gördüğü bu tarz davranışları da hayatında uygulamaz. Titizdir bir kere, öyle önüne gelenle takılmaz. Ayrıca enine boyuna düşünmeden bu işlere girişmez. Ancak, girerse de ruhun duymaz bizden söylemesi. Başak burcu gibi gittikçe gelişen bir “mastermind” aldatırken yakalanmaz. Onca taktik, onca düzen, onca planlama boşuna yapılmıyor, detaycılık öyle kolay kazanılmıyor bilesin.

Terazi Burcu: %80

Şıpsevdi Terazi burcu, hava grubunun en çapkın ismidir. İkizler burcunun ve Kova burcunun adı çıkmıştır ama Terazi burcu tam bir yere bakan yürek yakandır aslında. Daldan dala konmayı pek sever. O nedenle kendisini bu yazının en tehlikeli ismi ilan edebiliriz. Görünce kırmızı alarmları çalıştırın!

Akrep Burcu: %35

Su grubuna mensup tüm diğer burçlarda olduğu gibi, Akrep burcunda da aldatma yüzdesi düşüktür. Su grubu burçları, sevdiğinde bir kere sever ve kendisini kaptırır. Çok da öyle macera falan aramaz. Ama ya arayası tutarsa? İşte o zaman Akrep burcuna, kendisi gibi davranmanın vakti geldi demektir. En az onun kadar kıskanç, baskıcı ve kontrolcü davranırsan, bir yerde mutlaka renk verecektir.

Yay Burcu: %70

Umursamaz Yay burcu, pek çaktırmasa da İkizler burcundan daha çapkındır aslında. Ateş grubundan aldığı özellikleri çok iyi kullanarak, kültürü ve entelektüelliği ile karşı cinsi rahatlıkla tavlayabilir. Zaten bağlanmayı da çok sevmez. Özgür ruhludur. Gezmek, görmek, öğrenmek ister. Yeniye merak duyar. O yüzden bir Yay burcuna âşık olduysanız, dikkat etmenizde fayda vardır.

Oğlak Burcu: %10

Aldatma yüzdesi düşük olan burçlardan bir diğeri de Oğlak burcudur. Oğlak burcunun gündemi zaten bu tarz gönül işlerinden oldukça farklıdır. Onun seni işle aldatması, senden çok işiyle vakit geçirmesi çok daha beklendik bir şeydir. Ama sen yine gözünü açık tut. Yüzde on dahi olsa bu bir ihtimaldir. Beraber çalıştığı kişilerle arkadaş olmayı ve arkanı kollamayı unutma sen yine de!

Kova Burcu: %50

Aldatabilir de aldatmayabilir de kontenjanımızda friendzoneun kralı Kova burcu bulunuyor. Kova burcunun rutinine baktığımızda, biriyle ne zaman flört ediyor, ne zaman arkadaşça konuşuyor, pek anlaşılamıyor. Arkadaş canlısı olduğunu bildiğimiz Kova burcu insanı, hava grubuna mensup bir burç olduğu için de doğuştan flörtözdür. O yüzden sen sen ol, bu yüzde elli ihtimale karşı etrafını iyice bir çevrele.

Balık Burcu: %30

Aldatma ihtimali diğer burçlara göre daha düşük olan bir diğer burç da romantik Balık burcudur. Balık burcunun düşük ihtimalli olması onun naif ve fedakâr taraflarından gelir. Ancak Balık burcu oldukça merhametlidir ve aksiyonlarının sonunu düşünmez. Savruk olduğu için davranışları suiistimal edilebilir. Ya da kendisinin farkında olan bir Balık burcu, bahane olarak bunu kullanabilir. Sen yine de dikkatli ol, bizden söylemesi!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.