Burcuna Göre Sevgilinin Ailesi İle Tanışırken Nasıl Bir Karakter Çiziyorsun?

İlişkideki en önemli adımlardan biridir sevdiceğinin ailesi ile tanışmak. O gün aranızdaki bağ bir seviye daha atlar, daha güçlü bir ilişki haline gelir. Kimisi enerjisi ile hayran bırakır, kimisi olgunluğu dikkatleri çeker, kimisi de elde ettiği başarılar ile tüm övgüleri toplar! Peki sen hangisisin? İşte burçlara göre sevgilinin ailesi ile tanışırken ortaya çıkan karakter profilleri!

Koç

Başarılarını, zekanı, cesur ve coşkulu oluşunu göstererek değerini kanıtlamaya çalışırsın. Sana göre sevgilinin ailesini kazanmak çok farklı anlamlar içeriyor ve bu konuda fazlasıyla kendine güveniyorsun! Tabii bunun tek taraflı olmadığına, aynı zamanda onların da seni kazanmak için bazı çabalara göstereceğine inanıyorsun. Ne de olsa senin yepyeni bir anne ve baban, onların da yepyeni bir çocuğu olacak, değil mi?

Boğa

Onurlu ve zarif olmak demek sen demek! Evleri için dekorasyonlarına uygun bir hediye olmazsa olmazın! Sevecen ve nezaket kurallarına dikkat eden biri olarak onların karşısına çıkar, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsın. Mutfakta ya da evin herhangi bir yerinde yapılacak bir iş varsa mutlaka yardım eder, aynı zamanda son modaya uygun ancak hanım hanımcık giyim tarzınla da dikkat çekersin!

İkizler

“Büyüleyici” göbek adın ve bu yeteneğini ortaya çıkarmak senin için çocuk oyuncağı! Tam anlamıyla bir iletişim burcu olduğun için elektriğinin onlarla tutmama ihtimali çok düşük. Yapacağın espriler havalarda uçuşur, enteresan olan sürpriz bilgilerinle dikkatleri üzerinde toplar, ayrıca ailesiyle mutlaka ortak bir nokta bulursun! Öğrenmeye açık yapın sayesinde onların deneyimlerinden yararlanmak ister, yepyeni bilgilerle kendini donatırsın.

Yengeç

İlk başlarda çok utangaç davranman olası, ancak kendini yeteri kadar rahat hissettikten sonra aileni ne kadar sevdiğinden, çocukluğunun nasıl geçtiğinden, hatta onlarla gittiğin tatillerin ne kadar benzersiz geçtiğini anlatabilirsin! Ayrıca senin kadar aileye düşkün birinin, sevgilisinin ailesiyle anlaşmama olasılığı neredeyse olamaz. Duygusal, empati yeteneği güçlü ve merhametli yapın sayesinde gecenin sonunda anlamlı ve derin kucaklaşmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan

Doğuştan gelen karizman sayesinde ilk bakışta onları etkileyecek, birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunu ya da herkesin sevdiği şarkıları mırıldanması ile yaratıcılığını konuşturabilirsin! Hayat dolu, neşeli ve sıcakkanlı yapın sayesinde, yemekteki herkes resmi bir tanışmada değil de eğlenceli, samimiyeti ilerletmek için düzenlenmiş bir akşamda gibi hissedecek!

Başak

Kadın ya da erkek, hiç fark etmez bu burcun her iki cinsi de düzen konusunda “biraz” takıntılı olduğu için fikir ve istikrarlılığını kanıtlamak ister! Sevdiceğinin ailesinin evinde tamir edilmesi ya da yardımının dokunabileceği herhangi bir şey varsa bütün gecesini feda edebilir. Ayrıca edeceğiniz sohbetler sırasında pür dikkat onları dinleyebilir, saatler süren diyaloglara girebilirsiniz.

Terazi

Zodyak’ın en pozitif burçlarından birisin! Eve adımını attığın andan itibaren yanlarından ayrılana kadar sürekli olarak gülümser, onlarla tanıştığına ne kadar memnun ve heyecanlı olduğunu hissettirmek için her şeyi yaparsın. Sevgilinden onlar hakkında duyduğun her şeyi büyük bir minnet duygusuyla aktarır, onları mutlu etmek adına iltifatlara boğarsın. Uyumlu yapın sayesinde seni sevmemelerine imkân yok diyebiliriz!

Akrep

Araştırmacı karakterin, onlarla tanışmadan önce haklarında tüm bilgilere ulaşmanı sağlar! Bu yüzden oraya gittiğin andan itibaren zaten onlarla ilgili her şeyi bildiğin için rahat ve kendinden emin bir şekilde sohbet edersin. Ancak gecenin sonunda, biraz ketum ve gizemli olman yüzünden senin hakkında çok fazla bilgiye sahip olamayabilirler. İçe dönük yapını biraz kırman seni daha iyi tanımalarına ve senin hakkında daha net bilgiye sahip olmalarını sağlar.

Yay

Sen tam anlamıyla bir bilgi arayıcısısın! Girişken yapın sayesinde sohbetleri sen yönetebilir, ilk gittiğin zamanki heyecanını ve stresini üzerinden attıktan sonra soracağın onlarca soruyla onlarla samimiyetini artırabilirsin. Samimiyetin ve enerjin sayesinde sık sık gülüşmeler hatta kahkahalar yaşamanız çok olası! Ancak patavatsızlığına dikkat etmeli, olmadık şeyler söylememelisin.

Oğlak

Bu zamana kadarki eğitim geçmişin, okulda ve işte kazandığın başarıların ve kariyer planlarından bol bol bahsedebilir, nasıl bir hayat istediğin hakkında her şeyi anlatabilirsin. Onlara yardımcı olabileceğin tüm konular hakkında girişken davranabilir hatta ileride çocuğunun nasıl bir hayat yaşamasını istediğin hakkında var olan fikirlerini onlarla paylaşabilirsin. Zaman zaman senin fazla hırslı olduğunu düşünebilirler, ancak seni tanıdıktan sonra ne kadar çalışkan biri olduğunu görecekler!

Kova

Eksantrik mizahınla onları büyüleyerek, yeteneklerin ve yardımsever yapın sayesinde sana hayran kalmalarını sağlayabilirsin. Olgun ve bağımsız biri olduğunu hissedecek, çocukları için güvenilir ve eşsiz bir eşleşme olduğunu fark edecekler. Ayrıca açık fikirli, egosuz, entelektüel ve idealist düşünce tarzın ile umduğundan çok daha fazla onları etkileyebilirsin!

Balık

Hassasiyetini ortaya çıkardığın anda övgüleri toplamaya başlayacak, hayal gücünün geniş olması ile sanatçı ruhunu hissettireceksin. Çocukluğundan bahsedebilir, hoşgörülü ve merhametli yapın sayesinde içindeki naif ve romantik tarafı gözler önüne serebilirsin. Ayrıca dürüstlüğün her zaman için samimiyeti ilerlettiğini unutmamalı, onları kendi ailen gibi görmekten vazgeçmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.