Burcuna Göre Nerede Kasımda Aşk Başkadır?

Yapraklar sarardı, romantizmin doruklarına ulaşıldı. “Kasım’da aşk başkadır” diyenlerdensen sana ve sevgiline en uygun tatil rotanı da merak ediyorsun demektir. O halde hemen okumaya başla, sizin için ideal seyahat rotasını öğren!

Capcanlı, Tükenmeyen Enerjiye Sahip Olan Koç & Yay

Doğuştan coşkulu, sıcak, canlı, dimdik kendi başlarına ayakta durmak için yaşayan Koç ve Yay her şeyden biraz çabuk sıkılsa da sürekli olarak aktif olmayı, yeniliği ve keşfetmeyi çok sever. Klasikleşen yerler, otel odasında geçirilen saatlerle dolu bir tatil hiç onlara göre değil. Yerlerinde sabit durmayı sevmedikleri için yeni maceralara boşluk ararlar!

Tükenmeyen enerjileri sayesinde çıktıkları her seyahat, hayatlarının en keyifli, en deli dolu macerası olur. Romantizmi yaşamayı da sonuna kadar eğlenmeyi de çok iyi bilirler. Tüm tatil boyunca göz göze, diz dize bol bakışmalı bir seyahatten çok fazla keyif almazlar. Onlar için aşklarını en derinde hissetmek romantik cümleleri duymanın yanı sıra, sanki yarın yokmuşçasına da eğlenmeyi de gerektirir. Etiyopta’daki Erya Ale yanardağının çevresinde kamp yapabilir ya da Tanzanya’daki egzotik bölgeleri keşfedebilirler.

Bazen Romantik, Bazen Deli Dolu İkizler & Kova

Zodyak’ın en deli dolu ve sıra dışı iki burcu: İkizler ve Kova! İkizler yolda nasıl eğlenileceğini iyi bilir. Sadece bazı zamanlarda ikilemlerde kalabilir. Tam bu anda Kova alternatif çözümleriyle devreye girer ve ipleri eline alır. Öğrenmeye merakları sadece genel kültürlerini zenginleştirebilmek için değil aynı zamanda eğlenmek ve romantizmi de hissedebilmek içindir. Kimi zaman son dakikada bir tatil programı yapar kimi zaman da aylar öncesinden.

İkisi de bağlanmaktan kaçmaya çok hazır burçlar oldukları için birbirlerinin dillerinden çok iyi anlar, bazen günlerce hiç ayrılmaz bazen de 1 hafta birbirlerini gördükleri olmaz. İkizlerin sürekli değişiklik gösteren ortamlara girebileceği, sıkıldığı anda farklı şehirlere gidebileceği bir tatil aslında tam olarak Kova’nın özgür ruhuna göre. Çünkü Kova tam anlamıyla tatile sadece dinlenmek değil, aynı zamanda gezmek, görmek ve farklı şeyler denemek için çıkıyor! Tokyo’da uzun süredir yapmadıkları şekilde birbirlerine aşırı duygusal anlar yükleyebilir ya da Uganda’da doğayla baş başa kalıp farklı kültürlere tanık olabilirler.

Birbirlerine Kenetlenen Yengeç & Boğa

Birbirinden yetenekli iki şef bir araya gelirse ne olur? Evlerinden mis kokular, ilişkilerinden romantizm eksik olmaz. Boğa’nın sahiplenici tavrı ile Yengeç’in anaç yapısı birleşir ortaya romantik mi romantik, tatlı mı tatlı bir ilişki çıkar. Tabii gittikleri tatiller de tıpkı onlar gibi benzersiz olur.

En ucuza en lüks tatili planlayabilecek olan Boğa ve tıpkı onun gibi rahatına düşkün olan Yengeç’in kalacağı oteller dillere destan olur desek abartmış olmayız. Fotoğrafları paylaşa paylaşa bitiremez, seneler boyunca aynı tatili konuşur dururlar. Hayal gücü geniş Yengeç ile doğa aşığı Boğa Kanada’daki Anirondack dağlarında göl kenarında bir evde kalabilir ya da Yunanistan’da muhteşem manzaranın tadını çıkarabilir.

Romantizmden, Eğlenceden Geri Kalmayan Aslan & Terazi

Terazi’nin güzelliği ve şıklığı karşısında büyülenen, Aslan’ın abartısı ve kendinden gösterişli duruşuyla etkilenen bir çift… Birbirleriyle bol bol ilgilenilen, doya doya aşkın ve romantizmin hissedildiği bir ilişki. Onlar için adeta mükemmel birlikteliğin sözlük anlamı. Sosyalleşmeyi sever, her zaman enerjik ve huzurlu bir ruh haline sahip olurlar. Terazi her zaman uyumludur, spontane rotalardan çok hoşlanır; ama bazen karar vermek konusunda zorlanır, işte tam o sırada inisiyatif alabilen Aslan kararsız Terazi’nin imdadına yetişir!

Eğlence ve keyfine düşkün, hatta her hareketi hayattan haz alma üzerine kurulu bir Aslan ile her yerde güzellik, şıklık ve romantizm arayan bir Terazi’nin tatili de yıllarca unutamayıp etkisinde kalacakları bir rota olur. Brezilya’nın eşsiz doğasında romantizmi hissedebilir, parti hayatına dalıp inanılmaz eğlenebilirler. Ayrıca Macaristan’da diledikleri gibi gezebilir, antik sokaklarında romantizm kokulu bir tatil deneyimleyebilirler.

Organizatör, Dikkatli Olan Başak & Oğlak

Hırslı bir karaktere sahip Oğlak için sakin ve düzenli Başak adeta sığınılacak bir liman gibidir. Oğlak çıktığı seyahatte tüm stresinden arınır; hırslarını bir kenara bırakır ve Başak burcunun alçak gönüllüğü ile ruhunu dinlendirir.

Her ikisi de detaycı ve temkinlidir ve tatillerinin en ince ayrıntısını planlamaktan hoşlanırlar. Seyahate çıkmadan önce birlikte her şeyi organize edecek, nerede romantik bir akşam yemeği yiyeceklerini, nerede güneş batışını izleyeceklerini planlayacak ve dakik olacaklardır. İsveç’in bozulmamış topraklarında her şeyden uzaklaşabilir, tam anlamıyla dünyadan soyutlanarak ilişkilerinin tadını çıkarabilirler. Ayrıca Karayipler’in eşsiz doğasında huzuru hissedebilirler.

Duygusal ve Güvenilir Olan Balık & Akrep

Merhametli, naif ve kucaklayıcı Balık, Akrep’in gizemli ve zor güvenen yapısına çok iyi gelir. Yaratıcılığı sayesinde, romantizmi hissetmek isteyen Akrep burcunun her derdine derman olur. İnatçı Akrep ve değişken Balık birbirlerini dengeler ve etraftaki insanlar tarafından fazlasıyla kıskanılırlar. Zaman zaman duygusallığın dibine vurabilen Balık, Akrep ile çok rahat dertleşebilir çünkü onun ne kadar güvenilir olduğunu çok iyi bilir. Ayrıca birçok kişi o anda Balık burcunu çekilmez bulsa da Akrep krizleri yönetebilen karakteri sayesinde Balık burcunu şıp diye o buhrandan çıkarır.

Kontrolü elinde tutmayı seven Akrep, Balık burcunu çok iyi tanıdığı için her ikisinin de romantizmin doruklarına çıkabileceği bir seyahati kolaylıkla planlar. Birlikte hem onları oldukları yerden uzaklaştıracak hem spiritüel konularla ilgilenebilecekleri hem de aşklarını tazeleyebilecekleri rotalar bulabilirler. Sri Lanka’da yoga kampına gidebilir, içsel huzurla manevi sakinliğe dalabilirler. Ayrıca muazzam bir güzelliğe sahip Kamboçya’da müzeleri ziyaret ettikten sonra romantik bir akşam yemeği yiyebilirler.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.