Burcuna Göre İlk Randevuda Onu Nasıl Tavlarsın?

Evet o çok hoşlandığınız kişi nihayetinde buluşma teklifinizi kabul etti. Biliyoruz ki çok heyecanlısınız ve her şeyin mükemmel olmasını ve ikinci bir randevuyu çok istiyorsunuz. İşte burcuna göre onu ilk randevuda nasıl tavlayacağınız!

Koç Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Buluşmaya çıktığın kişi bir Koç ise kesinlikle utangaç davranma. Ona karşı dürüst ol. Koçlar tutkulu ve enerjik kişiliklere çekilirler. Rutin ve geçmişle alakalı konulardan konuşmaktan sıkıldıkları için konuları taze tut. Onu rekabetçi duygusunu bir şekilde tatmin edebileceği heyecan verici bir yere götürebilirsin. Bu kesinlikle ilgisini çekecek ve seni daha yakından tanımak isteyecektir.

Boğa Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Boğa ile bir ilişkiye yelken açmak istiyorsan öncelikle çok sabırlı olman gerek. Boğalar istikrarlı karakterlerden ve ilişkilerden hoşlanırlar. İlk buluşmada sınırlarını zorlama, hele hele laubali tavırlar sakın ha sergileme. Buluşmayı sade tutmaya özen göster. Onu iyi yemeklerin ve şarabın olduğu bir restorana, çok güzel bahçesi olan botanik müzeye götürebilirsin.

İkizler Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

İkizler insanının ilgi alanları çok fazladır, her şeyden biraz biraz bilmeye, öğrenebilecekleri ne varsa öğrenmeye bayılırlar. Entelektüel sohbetler ve ortak kişilerin olduğu dedikodular çok ilgisini çeker. Onunla birlikteyken merakını cezbedecek konular açın, çok yönlü olduğunuzu göstermeye çalış, aksi takdirde çok çabuk sıkılacaktır. Bir festival, piknik ya da uzun uzun muhabbet edeceğiniz bir sahil kenarı hoşuna gidecektir.

Yengeç Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Öncelikle Zodyak aleminin bu en hassas burçlarından birine yaklaşırken en az onun kadar hassas olmaya dikkat edin, fazla büyük ya da coşkulu hareketler yerine yumuşak, sakin çıkışlarda bulunun. Kendisiyle ilgili anlattığı küçük tuhaflıklarını ya da bir özelliğinin ne kadar biricik olduğunu belli edin. Çok sezgisellerdir ve istendiğinde yapıcı tavsiye vermeyi çok severler. Bu sebepten konuyu seni daha iyi tanımasını sağlayacak konularda tavsiye isteyerek açabilirsiniz. Yengeç için iyi bir randevuda ay ışığı altında canlı müzik, sahil kenarında gezinti ya da evde romantik bir yemek top 10 listesinin ilk üçüne girecek aktivitelerdir.

Aslan Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Aslan insanı kendisiyle en barışık burçlardan biridir, kendi kendini halihazırda beğendiği için iltifat edilmesinden ayrıca zevk alır. İyi bir mizah anlayışına sahiptir, bu yüzden buluşmanızın eğlenceli konulardan, komik anılardan oluşmasına dikkat edin. Kendisi ışık saçtığı gibi ışık saçan şeylerden de çok hoşlanır bu yüzden cüretkâr tavırlar ve cesur hamleler onu çeker. Yani jestlerini bir parça abartmanda bir sakınca yok. Onu stand-up gösterine, yıldız gözlemlemeye ya da göz kamaştırıcı bir yere götürebilirsin.

Başak Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Başaklar Zodyak aleminin sağlıklı çocuklarıdır ve büyük ihtimalle ezberlenmiş beslenme yasaları vardır. Spontane olmayı bir parça küçümsedikleri için kendileriyle bir şeyleri planlamak ilişkinizin geleceği için çok daha iyi olacaktır. Ayrıntılı düşünme tarzını ve pratik olmayı takdir ederler. Ona karakterinin bu yönünü gösteren durumlardan bahsedebilirsin. Beraberce karar verdiğiniz bir restoranda yemek yemek, sevdiği grubun ya da bir orkestranın konserine bilet kendisini mutlu edecektir.

Terazi Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Teraziyi bir şekilde tarif etmemiz istenseydi seçeceğimiz kelimeler kesinlikle sosyal kelebek olurdu. Bu insanların farklı kültürlere, sanata ve estetiğe ilgileri vardır. Sana bir konuda bir şey öğretmelerine izin verirsen ne kadar zeki olduklarını görmemen imkânsız olacaktır. Aynı zamanda kararsızlık okyanusunda boğulmalarını engellemek için mekân seçimini onlara bırakmaktan kaçınmanı tavsiye ediyoruz. Güzel bir bar, müzikal ya da kültürel bir etkinlik kendilerinin ilgisini çekebilir.

Akrep Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Akrep insanın neredeyse doğuştan gelen gizemli yapıları seni kendisine çeker elinde olmadan. Kendileri hakkında konuşmaktan çok fazla hoşlanmadıkları için konuştukları zaman dikkatlice dinlediğinden emin ol diğer türlü onları kızdırıp, ikinci randevu şansınızı kaçırmak istemezsin. Genellikle kara mizahtan hoşlanırlar. Her konuyu derinlemesine düşündüklerinden onlarla hayatın anlamından, hayattan gerçekten ne istediğinden bahsedebilirsin. Güzel bir korku filmi, sanat gösterisi ya da hoş bir yerde gece yürüyüşü hoşuna gidebilir.

Yay Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Yaylar güncel olayları, felsefe konularını ve çevresinden bahsetmekten çok hoşlanır. Yeni maceralar ve insanlar ateşini harlar. Onları ele geçirmeye ya da kontrol etmeye çalışırsan, bu ilk ve son buluşmanız olacaktır. Öğrenmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi çok sevdikleri için onları daha önce hiç gitmedikleri bir restorana götürebilir, açık hava konserine ya da bir karaoke gecesine katılabilirsiniz.

Oğlak Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Açık sözlü ve temkinli olan bu insanlar ilk buluşmadan bütün hayatını ortaya dökmeyecektir. Genellikle dinlemeyi tercih ettiklerinden sohbeti yönlendirebilen eğlenceli ve zeki insanlardan hoşlanırlar. Sana ayırdığı zamanı çalıştığı zamandan kıstığı için saygı göster ve sakın ha geç kalma. Disiplin, iş ahlakı, yüksek standartlar bir Oğlak insanını tanımlayan en önemli şeylerdir. Hafta sonu dağa tırmanmayı, sevdiği yazarın kitabının imza törenine katılmayı ya da tiyatroya gitmeyi teklif edebilirsin.

Kova Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Kova insanı sosyallikten çok hoşlanır. Son moda konular yerine önemli şeylerden bahsetmeyi sever. Ne konu açacağım diyorsan toplumla ilgili bir konuyu masaya yatırmayı dene, illa ki söyleyecek bir şeyleri vardır. Komplo teorileri onları kendisinden geçirmeye yeter de artar bile. Kova flörtünüzü bir bilim müzesine, gözlem evine ya da teras partisine götürerek çalınmaz denilen kalbini çalmayı deneyebilirsiniz.

Balık Burcunu İlk Randevuda Nasıl Tavlarsın?

Ona hayallerinden bahset, onun hayallerini sor ve mükemmel bir buluşmaya yelken aç. Kendileri Zodyak aleminin en geniş hayal gücüne sahip bireylerinden olduğu için onların bu yönlerini besleyecek şeylerden bahsetmeye çalış. Mesela doğaüstü olaylar, mistisizm, şiir de dahil tüm sanat dalları gerçekten ilgisini çeker. Kendinle ilgili özel konulardan bahsetmeniz de ikinci buluşmaya kesilecek bilet için önemli bir hareket olabilir. Resim sergisi, fantastik bir filme iki kişilik bir bilet kendisinin ilgisini oldukça çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.