Burcuna Göre İlişkilerinde Seni Güçlü Kılan Özelliğin Ne?

Hepimiz merak ederiz ilişkilerde neleri doğru, neleri yanlış yapıyor, dışarıdan nasıl görünüyor, hangi özelliğimiz hayranlık uyandırıyor. Kimisi sevdiceğini hep birinci planda tutuyor, ne isterse onu yapıyor, kimisi de her daim gerçeğin peşinden gidip dürüstlükte çığır açıyor! Peki seni ilişkilerinde güçlü kılan özelliğin hangisi merak ediyor musun?

Koç

Kendine güvenin sayesinde ilişkilerinde korkusuz bir yaklaşım gösteriyorsun! İletişimin önemini çok iyi biliyor ve risk almaktan hiçbir zaman korkmuyorsun. İlişkin için hep daha iyisini istiyor, daha yüksek anlamlar yaratıyorsun. Ayrıca içinde hissettiğin heyecanı her daim ilişkine yansıtmaya çalışıyorsun. Aşık olduğunda duygularını açık bir şekilde ifade etmekten korkmuyor, bir sorun olduğunda onu çözmekten kaçmıyorsun!

Boğa

İnanılmaz bir sabra ve sadakate sahipsin, bu iki özelliği karşı tarafta göremeyince bir ilişki kuramıyor, ağzıyla kuş tutsa sana yaranılamıyor! Uyumlu olmak ilişkinde aradığın diğer bir özellik ve mutlu olduğun her an sevdiceğini de mutlu görmek istiyorsun. Kararlı yapın sayesinde ayaklarının üzerinde güçlü bir şekilde duruyor, ilişkinin dinamiklerini buna göre oturtuyorsun.

İkizler

Her fikri zahmetsizce nasıl ifade edeceğini çok bilen İkizler’in düşünceleri her zaman nettir! Konuşmayı sevmenin nedenlerinden biri de, bilgi paylaşıma olan açlığından ve düşündüklerini net bir şekilde ifade etmek istemenden kaynaklanıyor. Canı sıkkın olan sevgilinin mutluluğuna giden her yol mübah senin için! Konuştukça konuşuyor, onun keyfi yerine gelsin diye elinden gelen her şeyi yapıyorsun. İçinde yaşattığın konuşma aşkı, ilişkilerinde seni güçlü kılan en büyük özelliğin!

Yengeç

Duygusal Yengeç, sevgilisini nasıl rahat hissettireceğini çok iyi bilir! Sevgilinin huzur içinde yaşaması için ilişkinde ona özel, rahat bir alan yaratıyorsun. Onu seviş biçiminin sevdiceğini nasıl etkilediği, dışarıdan ne kadar sempatik göründüğü gibi her bir detayı izliyorsun. Bir şeye ihtiyacın olduğunda nazik tavrın sayesinde fazlasıyla ikna edici oluyorsun. İşte tüm bunlar  seni ilişkinde güçlü kılan özelliklerin!

Aslan

Sürpriz tatilleri, lüks romantik kaçamakları planlayacak yaratıcı, tutkulu ve cömert bir karaktere sahipsin! Neşeli ve esprili kişiliğin sayesinde neredeyse herkes seni seviyor. Özveri, ilişkinde değer verdiğin ve sürekli olarak aradığın bir özellik. Bu sayede sevgilinin ihtiyaçlarını düşünüyor ve onlara değer veriyorsun. Benzersiz caziben sadece herkes tarafından fark edilmeni sağlamakla kalmıyor, ilişkinde de el üstünde tutulmanı da sağlıyor!

Başak

Detaycı ve dikkatli yapın sayesinde bir ilişkiden çıkarabileceğin faydaları görmek istiyorsun. Bir olayda akla gelebilecek her türlü açıyı detaylı bir şekilde inceliyorsun. Ayrıca ilişkini her an daha da güçlü hale getirmeye çalışıyorsun. Sevgilinin senin gibi alçak gönüllü ve pratik olmasını bekliyorsun. Enerji ve efor senin için her şey olduğundan, bekliyorsun, ama bu beklentiyi o kadar güzel bir şekilde yansıtıyorsun ki bu çaban karşısında zaten sana hayır diyemiyor!

Terazi

Barışçıl doğan sayesinde dünyanın en adil insanlarından birisin! İlişkilerin resmen ustası sensin ve karşındaki insanın bakış açısını herkesten çok daha iyi anlıyorsun. Empati yeteneğin çok kuvvetli olduğu için haksız olduğun anları net bir şekilde görebiliyorsun. Ayrıca cömert tavrın seni ilişkilerinde güçlü kılan özelliğin yapıyor. Çünkü paylaşımın herkes için önemli olduğuna inanıyorsun!

Akrep

Tutkulu Akrep, sevgilisinin en büyük koruyucusudur! Onun cesaretlendirmek için vardır ve sevdiceğinin kendini güvende hissetmesi için elinden gelen her şeyi yapar. Aynı zamanda onun bakış açısını da destekliyor, bu konuda fazlasıyla tutkulu davranıyorsun. Ne de olsa Zodyak’ın en tutkulu burcusun! Evreni iyi anlıyor ve oyunu kurallarına göre oynuyorsun. İlişkinin her anında tutkuyu elden bırakmıyor, sevgilin için unutulmaz bir etki yaratmaya çalışıyorsun!

Yay

Fazlasıyla maceracı, bir o kadar da dürüstsün! İlişkini canlı tutmanın en iyi yolunun dürüstlük ve emin adımlarla ilerlemek olduğuna inanıyorsun. Ayrıca ilişkinizi nasıl geliştirebileceğinize dair önerilere her daim açıksın ve bu sayede hayata karşı daha pozitif bakıyorsun. Her zaman sevdiceğinle birlikte büyümek, olgunlaşmak için yaratıcı yollar düşünüyorsun ve bu seni ilişkilerinde güçlü kılıyor!

Oğlak

Zodyak’ın en disiplinli, en ağır başlı ve eennn olgun burcu Oğlak! İlişkinin monotonlaşmasını istemiyor ve bunun için fazlasıyla çabalıyorsun. Rutinleştiğini hissettiğin zaman hemen sevgilini suçlamaya başlıyorsun. Amaaa seni ilişkilerinde en güçlü kılan özelliğin tam da burada devreye giriyor! Suçladığını fark ettiğin anda geri adım atıyor, aslında sevdiceğinin senin için neler yaptığını görüyor ve onu takdir etmeye başlıyorsun!

Kova

Harika bir plancı ve büyük bir hayalperestsin sevgili Kova! Aklında gördüğün her şey, özellikle sevgi dolu ilişkilerle kendini gösteriyor. Düşüncelerin çoğu zaman orijinal ve bağımsız olduğu için etrafındaki herkese yeni bir bakış açısı kazandırıyorsun. Kendi kurallarına göre oynamayı sevdiğin için aslında kendini ciddi anlamda romantik buluyorsun. Sevdiğin insanla ilgili bol bol hayal kuruyor, bunu onunla da paylaşıyorsun!

Balık

Son derece hassas ve duygusal bir Balık burcuysan, ilişkilerinde fazlasıyla özverili davranıyorsun! Güçlü sezgilerini mutlaka ilişkilerinde de dinliyor, asla onları göz ardı etmiyorsun. Hayatınızda yeni etkinlikler yaratmaktan, sevgilinin ilgilendiği her şeye kendini vermekten fazlasıyla keyif alıyorsun. Sürekli olarak sevdiceğinin etrafında olmaya çalışıyor, onu mutlu etmek için bol bol hediye alıyorsun. Kısacası seni ilişkilerinde en güçlü kılan özelliğin sevdiğin kişinin her zaman birinci planda olması!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.