Burcuna Göre Hangi The Bold Type Karakterisin?

Etrafınızdaki insanlar muhtemelen hayatınızın bir döneminde sizi bir film ya da dizi karakteriyle özdeşleştirmiştir. İşte karakterleri ve konusu itibariyle çeşit çeşit tiplemeleri göz önüne seren dizilerden bir yenisi ile daha karşınızdayız: The Bold Type! Aynı dergide çalışan üç çok yakın arkadaşın hayatlarını konu alan dizinin izleyebileceğimiz mevcut 2 sezonu var ve üçüncü sezon ise 2019 yılı için onay almış durumda. Cinsellikten ırkçılığa, çalışma ortamından ilişkiye ve daha pek çok güncel konuya değinen bu seride sana en yakın karakteri bulmak istiyorsan okumaya devam et! Unutmadan söyleyelim, yazı bir miktar spoiler içeriyor, bizden söylemesi…

Koç – Jaclyn

Scarlet Magazine’in CEO’su olan korkusuz Jaclyn, kelimenin tam anlamıyla bir Koç kadını. Kendine olan güveni ve mücadeleci ruhuyla tıpkı sana benziyor. Aynı zamanda söz konusu çalışanları olduğunda onların gelişimi, kendilerini bir üst basamağa taşımaları için elinden geleni hiçbir zaman ardına koymuyor ve en önemlisi de tüm bunları yaparken hiç kimseden çekinmiyor. Ne kadar çok benziyorsunuz!

Boğa – Sutton

Boğa demek Sutton demek, çünkü o da tıpkı senin gibi güvenilir, pratik ve birazcık da inatçı… Güvenilir bir asistan olarak başladığı işinde, kariyerine moda bölümüyle devam eden Sutton rüştünü çok kısa sürede ispatlayarak herkesi kendine hayran bırakıyor. Kendine koyduğun gerçekçi hedeflerle sen de Sutton gibi kısa sürede istediğini elde ediyorsun. Ne diyelim, ikinize de helal olsun!

İkizler – Jane

Mizacın dolayısıyla değişime çabuk adapte oluyor ve hayatındaki gelişmelerden pek de sıkıntı duymuyorsun. Aynı zamanda fikir alış verişine de genel olarak sıcak bakıyorsun, tıpkı Jane gibi. O da bir yazar olduğu için çoğu zaman buna ihtiyaç duyuyor ve o da tıpkı senin gibi olaylara farklı bakış açılarından yaklaşmayı seviyor. Ne de olsa ikiniz de öğrenmeye açık ve meraklı bünyelersiniz…

Yengeç – Kat

Kat oldukça yaratıcı ve bir o kadar da duygusal bir karakter olarak çıkıyor dizide karşımıza. Dergiye olan sadakati ve bağlılığı ile de adeta bir Yengeç olduğunu kanıtlıyor. Derginin sosyal medya yönetimini yaptığı için hayal gücü ve hafızası da fazlasıyla yüksek. Tüm bunları anlattığımızda aklımıza tek bir isim geliyor, o da sen. Tebrikler!

Aslan – Adena

Eğer içten içe bir artist olduğunu düşünüyorsan ve altın gibi bir kalbin varsa sen Adena’dan başkası olamazsın! Kat’in kız arkadaşı olarak karşımıza çıkan Adena, hem dikkat çekici, hem eğlenceli ve de oldukça özgüvenli! İlişkilerindeki hevesli tavrı ve yaşamaya olan tutkusu ile Adena ve sen muhtemelen aynı insanlarsınız.

Başak – Richard

Çalışkan ve her zaman her hareketini hesaplayan tedbirli bir karakter olarak izleyicinin sevgisini kazanan Richard, yeri geldiğinde de oldukça alçakgönüllü. Zaman zaman duygularını ifade etmekte zorlansa da ileride bu durumu bir şekilde telafi etmeyi başarıyor ve her defasında gönlümüzü alıyor. Tüm bunlar yüzünden sen ve Richard ruh eşi olabilirsiniz, bizden söylemesi!

Terazi – Alex

Sutton ne zaman ihtiyaç duysa yanında olan Alex, aynı zamanda dergideki en kibar kişilerden biri. Etrafta bir ara bulucuya ihtiyaç varsa ya da işin içinden çıkılamaz bir durum söz konusuysa çare hep Alex’te oluyor, ne kadar da sana benziyor değil mi? Aynı zamanda o da senin kadar zarif ve çekici…

Akrep – Oliver

Eğer oldukça kararlıysan ve hayır kelimesini bir cevap olarak kabul etmiyorsan, moda direktörü Oliver olma ihtimalin var, bizden söylemesi… Oliver her zaman en iyiyi görmek istiyor ve kendi yaptığı işe tutkuyla bağlanıyor. Takımını ve kendini en son noktaya kadar zorlasa da içinde kedi gibi bir insan olduğunu yakınındakiler biliyor, merak etme. J

Yay – Ryan

Jane’in bir öyle bir böyle olduğu, “neredeyse” erkek arkadaşı olarak karşımıza çıkan Ryan oldukça yaratıcı bir yazar ve olası bir hikaye için kilometrelerce yol yapmaktan hiç çekinmiyor. Çünkü o da tıpkı senin gibi yeni ve farklı hikayelerin peşi sıra sürüklenmeyi çok seviyor. İşinden çıkartılsa bile iyimserliği bir kenara atmayan Ryan, özgürlüğe olan düşkünkülüğü ile de sana oldukça benziyor.

Oğlak – Ben

Ailemizin yakışıklı doktoru olan Ben, kelimenin tam anlamıyla tipik bir Oğlak olarak çıkıyor biz izleyicisinin karşısına. İlk önce ağır başlı duruşu, gelenekselliği ve çalışkan oluşuyla dikkat çekerken, tanıdıkça işinde ve sosyal hayatında ne kadar profesyonel ve gerçekçi olduğunu da gözler önüne seriyor. Hatta bu durum zaman zaman Jane ile olan ilişkisinde de bir erkek arkadaştan çok doktor gibi hareket etmesine sebep oluyor. Tüm bunlar sana bir yerden tanıdık geldi mi? Evet doğru bildin, Ben de tıpkı sana benziyor!

Kova – Brooke

Taylor Swift’in de dediği gibi, en mutlu insanlar özgür olanlardır… İşte sen ve Brooke da bu hayatı özgür olmak için yaşayanlardansınız. Toplum tarafından zaman zaman aykırı olarak nitelendirilseniz de ikiniz de oldukça insancıl ve rasyonel insanlarsınız. Açık fikirli ve açık sözlü oluşunuz nedeniyle insanlar sizinle arkadaşlık kurmaktan zaman zaman çekinseler de tanıdıkça ne kadar arkadaş canlısı olduğunuzu anlayacaklar.

Balık – Victoria

Insight Magazine editörü olan Victoria, işinde oldukça tutkulu ve herkesin bunu bilmesini istiyor. Jane’in potansiyelini fark eden ve ona iş teklif eden Victoria, bu sayede ne kadar kucaklayıcı ve idealist olduğunu da bizlere göstermiş oluyor. Ancak işler istediği gibi gitmeyince Jane’i kovması, onun da tıpkı senin gibi anlaşılması güç bir kadın olduğunu gösteriyor bizlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.